Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Internetová TV

Rozhoduji se o pořízení internetové TV hlavně kvůli komfortu výběru zpětného výběru z programové nabídky a možnosti přehrát si z archivu zpětně podle vlastního výběru.
Jakého poskytovatele byste doporučovali? Na jakém zařízení je ideální takovou TV provozovat?

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 54
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Instaloval jsem sousedce O2TV, nejlepší je nechat si zavést jejich linku, jinak je to bez záruky. Chodí to po kroucené dvoulince, /staré telefonní vedení/ zrychlili internet 2x, mají zlatou, stříbrnou a bronzovou sazbu. Modem stojí cca 3 tisíce, požadovat nejmodernější typ, propojit s televitzí HDMI kabelem 2.0 nebo 2.1, koupit k tomu pořádnou fullHD nebo 4K televizi. Je také možnost požádat o balík -mobil+O2TV v jednom balíku se slevou.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Pán si tady vytváří jakousi reklamu.

Fikusak
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 137
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Dnes je velká výhoda,že vela týchto poskytovatelov ponúka na cca 1-7 dni svoje služby zadarmo na vyskušanie..čiže najlepšie je si niečo najskôr poskušat...je aj vela faktorov,ktoré rozhodujú pri výbere..kto má akú programovu ponuku..kto má ake ceny za baličky..kto má najdlhší archiv..kto má appku v smart televizoroch atd..je toho fakt vela a aj tych poskytovatelov je vela...telly,o2tv,lepsitv,kukitv,sledovanitv atd... ani neviem ake všetky služby už existuju..máš to proste tažké sa rozhodnut :))

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 169
Odpověď v diskusním vlákně
 

Fikusak

proč reklamu ,napsal jak to funguje a má pravdu .Já mám neomezný tarif volání 4gb mobilní internet a jejich 50mb pevný internet k tomu mi dali o2 tv s o2 sportama v základu bez premier sportu platím 949kč kámoš chtěl se na mě připojit tak si on zaplatil rozšíření rodinné sledování on na jednu tv já mám na dvě tv a ještě zvýšil o2tv aby tam měl i premier sport a on si platí zbytek 249 kč na jednu tv a já pořád jen 949 což je pro mě a myslím že i pro něj super.Ale jinak mám hlavní příjem tv jinak pozemák + sat a ještě mám na mého otce on si platí balíček skylink tv na satu tak ještě přístup do skylink live tv.Co víc chtít a nakonec to vyjde tak že se na tv skoro nedívám jen tak sport a nebo nějaký dokumenty a nebo hlavně se dívám na čétéčka reklamní tv mě neberou čus.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Možno, že ma ukameňujete ale ja by som doporučil SkylinkLive a k tomu predplatiť Netflix. Samozrejme ak nie si nejaký extra športový nadšenec.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

IPTV alebo OTT

Hlavne treba rozlišovať medzi IPTV a OTT :lookaround:

whitecreek
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 116
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Neviem, či je tu ten správny topik. Ale čo my napísali do SS tak odkazujem, že nie, nemám nič zadarmo, nemám žiadny share, takže urážky na mňa prosím dať bokom.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

A ruzamira, mám také podozrenie, že čo si z blacklistu?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

IPTV se zpětným zhlédnutím raději nebrat. Vyzkoušel jsem Skylink Live TV a T-Mobile TV a těch 14 dnů je dost málo, taky je téměř vždy posunutý začátek a chybějící konec. Sežeň si radši někde rekordér a budeš moci přehrát pořady zpětně i za rok

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 086
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

jožko nic ve zlém, ale právě z důvodů, které popisuješ, jsem položil tento dotaz. Kdybych znal ideální řešení, neptal bych se.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

JanM, mě bohatě stačí i týdenní archiv na to, abych vybrané pořady z denní nabídky shlédl v době, která mi vyhovuje. Posunutý začátek a konec není nic neřešitelného, nachází se na časové ose vždy, jen je třeba posunout kurzor na ose, nic víc.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Ruzamira

ja viem,že som ti vela nepomohol :))) :))) ale niekedy to je tažké,lebo nikto nevie aké sú ešte tvoje hlavné požiadavky?musí mat tá služba aj apku pre smart tv?musí mat tá služba aj extra športovu ponuku?ide ti aj o premiove programy hbo atd alebo ti stačí len zakladna ponuka programov atd?podla mna je najlepšie vybrat niečo,kde ti ponukaju ich službu aspon na 1 den vyskušat zadarmo

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 169
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Na co appku? Od toho je přece garantovaný a licencovaný stream box od poskytovatele. Zobrazovač má co nejkvalitněji zobrazovat a ne se zabývat něčím smart (od toho jsou ostatní periferie, které mu pak pouze předají obrazovou informaci v co nejvyšší kvalitě).
Co je to extra sportovní nabídka netuším, ale nic takového nepotřebuju. HBO se snad nabízí v samostatném balíčku u každého slušného poskytovatele.
Rád něco vyzkouším, ale chtěl jsem napřed znát názory konzumentů, jak jsou se svou službou spokojeni. To se ale od tebe asi nedozvím.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Ruzamira

Ty si kto? Ktorý nick na blackliste?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

14 dní ne málo? To myslíš vážne?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Prepáč, nechcem Ťa uraziť, čítam tu Tvoje príspevky, mám takú otázku, Ty koľko máš rokov?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

petersk, svůj názor k tématu jste již zde vyjádřil, já vám děkuji.
Další zbytečné (a flameware vyvolávající) příspěvky se již nepokládejte.
Děkuji za pochopení.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

telly

Za me jednoznacne Telly IPTV, 4x Android TV box s Android TV OS !!! ne ten jejich, ale nějaký originál google s licencí!!! kde běží i oficiální Netflix. Už bych se k satelitu nevrátil a to jsem ho vždy preferoval. IPTV a zpětný shlídnutí je super, už žádný nahrávání a archivy, stejně sem se na to nikdy z archivu nedíval. Telly má nahrávání 100 hodin a 30dní vlastní cloud, ani to už nevyužívám. Satelit byl super v době kdy nebylo kvalitní IPTV, ale teď. +Netflix +HBOGo a teď do mě :)

samoan
Registrace: 1/2019
Příspěvků: 10
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Podle přístupu jsi mě asi tipoval spíše na důchodce, ale mám 22 let a je to tak, 14 dnů je opravdu málo.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 086
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Myslím,že tvé podezření je správné.Tento styl komunikace zde již byl.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Na co appku? Od toho je přece garantovaný a licencovaný stream box...
appka je nato,ked nechceš mat doma box,kábel a ovladáč...myslel som si,že to ti nemusim vysvetlovat..takychto ludí,ktorí nechcu mat doma box a další kábel narastá...extra športová ponuka asi vieš sám čo znamená a HBO nemusia mat všetci v samostatném balíku,ale môzu ho mat v nejakych existujucich balíčkoch alebo v nejakej akcii...áno ja ti vela nepomôžem,lebo nemal som nikdy žiadnu cesku internetovu službu,preto radímm si vybrat nejaku,ktorá ti ponukne vyskušanie ich služby na pár dni zadarmo...darmo ti tu bude niekto radit,lebo každemu vyhovuje niečo iné a každy má ine kriteria...tieto otázky su umna vždy take iste ako keby sa niekto pýtal ake auto si mám kupit,ktore je podla vás najlepšie?

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 169
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Samoan, Telly ale není IPTV? Alespoň nevím, že by někde pod svým brandem IPTV nabízela.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

jožko, doufal jsem, že jsem srozumitelně vysvětlil, proč mě appka nezajímá a já naopak stream box (licencovaný providerem) vyžaduji.
I tak děkuji za názor.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Prepáč, nič v zlom ale naozaj. Máš 22 rokov ja 52. Si mladší ako môj syn. Takže viem, že o čo Ti v hlave ide. To, že ty chceš 14 dní archív je Tvoja vec, nikde to nie je. Ani nebude.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

A 22 ročný ešte nemáš žiadne skúsenosti, oblbujú ťa tu všetci starší, hlavne Tí ktorí sú milion krát registrovaní. Trošku aj to pozri.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 54
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra