Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Internetová TV

Rozhoduji se o pořízení internetové TV hlavně kvůli komfortu výběru zpětného výběru z programové nabídky a možnosti přehrát si z archivu zpětně podle vlastního výběru.
Jakého poskytovatele byste doporučovali? Na jakém zařízení je ideální takovou TV provozovat?

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 54
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Pozeram ze mesiac na trestnej lavice + 52 rokov ale rozum nikde.

plekab
Registrace: 3/2021
Příspěvků: 153
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

To je tedy zase přínosná diskuse Rv

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

@plekab

Myslíš? Ty máš koľko rokov?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Ospravedlňujem sa JanM, je to jedno, že kto má koľko rokov. Ide o to, že Ruzamira je registrovaný z blacklistu.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Ruzamira

z ceskych internetovych tv asi zadnou.a nenapsal jsi z kterych programu chces zpetne prehravat.jinak tedy skutecne iptv tu mame jen tri, O2,upc,a nekde i Tmobile.z techto pouze upc.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Ruzamíra si odpovídá sám mezi sebou dalšími nicky.
Srandista.
Možná se mýlím, ale vypada to tak.
Prďte na něj.

Fikusak
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Na tv 75" zásadně používám satelitní příjem. IPTV je tam horší v kvalitě obrazu.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Také jsem zatím neviděl iptv s takovou kvalitou obrazu, aby mě to přesvědčilo.

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 556
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Kvalita je u mě na prvním místě. Nakonec budu testovat internetovou TV od společnosti 4net, dle referencí je tam ta kvalita a stabilita streamu na nejvyšší úrovni.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

SkylinkLiveTV - kedze mam aj satelitnu kartu a playlist z Aliexpresu pre doplnenie ponuky a obcasne spestrenie. No a StreamCinema a Netflix kvoli deckam. Na optike od Orange chodi vsetko skvele.

JanoHels
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 886
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

I těch 14 dnů je dost málo, potřebuju tak 180 a více. I VHS už tohle uměla

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Čo vedel VHS? 180 dňový online archív?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

VHS dokázala udržet nahrávku i po 180 dnech, ba dokonce i po několika letech, stejně tak pozdější DVD rekordéry a USB nahrávání. Z archivu IPTV pořad zmizí 14 dnech, což je celkem málo

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

JanM, jenže vy si pletete archiv běžných hracích profilů internetové TV se streamovacími VOD platformami.
Tento 14-30denní archiv neslouží k trvale možnému uložení výběru pořadů, ale k plošnému časově omezenému přístupu nabídky daného hracího profilu.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Jaj už chápem ako myslíš. Áno je to tak, ale porovnať online archív so záložnými médiami je trošku pritiahnuté za vlasy, nemyslíš? No ja na online archív pozerám tak, že čo som náhodou nevidel tak ešte viem pozrieť o 14 dní. Ale je to Tvoja vec, nezostane nič iné, len nahrávať. Ináč keď sme už pritom, Ty hladáš vždy nejaké francúzke a pod. staršie programy. Nevyskúšal si ešte doplnok Elementum v Kodi?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

S tím archivem, problém který popisuješ si mi obvykle nestane během 14 dnů, ale třeba po 5 letech. Tady by měl fungovat spíše archiv na webu vysílatele nebo nějaká VOD. Doplněk jsem nezkoušel Dá se tam najít třeba stará Fort Boyard, Star Academy, Graine de Star, Popstars, Loft story, staré řady missek...?

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Prečítaj si o tom na nete niečo. To bol len návrh.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@minestra

Já ano.... Beeline RUS.... všechny programy (skupina Match TV, Eurosport 4K, Discovery, Viasaty) v originální satelitní kvalitě - Navrch EPG a hlavně archiv. Cena za plný paket níže než Skylink bez HBO.... o šedých ruských IPTV službách nemluvě.... originální kvalita, Archiv, 5.1 zvuk.... Ale když hlupáci jdou po IPTV z Aliexpressu, případně jiných "15000 kanálů" tak se nedivím, že má IPTV takovou vizitku. Já bych třeba už nikdy nešel do satelitu, protože mmůj IPTV pokytovatel mi dá kvalitu shodnou se SATem (se satem NTV+, o Skylinku se nebavím vůbec), k tomu Archiv a Mediatéka.... každému co jeho jest, voják se stará, voják má

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

@Ruzamira zde máš dokonalou a vyčerpávající odpověď od @michalnew. Jen musíš hledat na netu. Je to tam :)

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Asi si nerozumíme, jde mi o českého poskytovatele programové nabídky v češtině.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

@Ruzamira chápu. Těżko radit, ale spousta CZ poskytovatelů nabízí zkoušku jejich vysílání zdarma. Zhruba na 14 dnů. Stačí se zaregistrovat u poskytovatele dané IPTV a pak se rozhodnout podle ceny a co ti bude vyhovovat za programy. Také jsem odzkoušel co šlo. Ale na konec jsem zůstal u satelitu. A taky u některých záleží zda máš od nich orig. set top box.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

Možná Telly.

https://telly.cz/akcni-nabidka/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Velky_na_3_mesice_bez_cmx_a_darek_zdarma_032021-062021&utm_content=tv_pres_internet&gclid=CjwKCAjwwqaGBhBKEiwAMk-FtOaE38M7wptTYGZTSofrf5-EYI36fH2gs1zm_JP-2pJ_pXflqGZZDxoCcJQQAvD_BwE

Nebo T-mobile.

https://www.t-mobile.cz/t-mobile-televize?campaign=1400a04_

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

T-mobile TV

kdo by chtel zkusit T-mobile TV tak je zde pouze po vyplneni formulare na 30dni. lze na smart tv, mobilu, tabletu.

na TV pozoruji velmi pomale prepinani programu, na smartphonu zase nevidim v prehledu co se vysilalo, co se bude vysilat, jen aktualni vysilani.

na druhou stranu tam je Eurosport, BBC Earth a Eurosport 4K

vyzkousejte, nicmene zustavam nejspis u stavajiciho poskytovatele...

https://www.t-mobile.cz/tvgo/trial/registrace

MLOK
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 116
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Internetová TV

milde, mlok: Potíž u tzv. "na zkoušku" je ten, že já vyžaduji jejich certifikovaný stream box a ten na zkoušku poskytovatelé nezapůjčují.

Ruzamira
Registrace: 6/2021
Příspěvků: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Ruzamira

cesky poskytovatel iptv ti neposkytne vubec nic.
on si dela jen srandu.a doma ma celej svet.v lednicce.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 54
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra