Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příslušenství

androidbox tesla XA400

vlastní ho někdo a provozuje na něm O2 TV ??,mě píše,že na tomto nejde instalovat app o2,přitom na webu píší,že to chodí,díky za reakce

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

a zkoušel jsi tu slovenskou verzi ?

případně zkus tyto https://m.apkpure.com/search?q=o2+tv&t=app

Jimmy

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Hello!
Můžeš prosím písnout,jak je na tom po obrazové stránce? :lookaround:
Díky

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

obrazově nějak nic výjimečného,už jsem ho vrátil,koupím starší model,zákazník chce jen o2,nebudu se s tím s.rá.t,když nevydali app

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

díky za info!!!

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

slovenska appka O2TV funguje skvele, a jestli myslis ze se starsim boxem udelas nejake terno, tak to jsi na omylu, xa400 je asi to nejlepsi co se tesle podarilo vypotit :-)

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 542
Odpověď v diskusním vlákně
 

Recenze zde

https://www.parabola.cz/clanky/7123/tesla-mediabox-xa400-vyborne-multimedialni-centrum-s-androidem-tv-10/

pipiviki
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pipiviki

už se zde o tom psalo,že to není ani tak recenze,jako taková,ale jen reklama na daný přijímač danou firmou uvedenou na konci "recenze".
Ět vsjo!!! Za peníze si můžeš dovolit vše ... :laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

re TESLA XA400

Tento box je zcela v pohodě a to nejen obrazově. Momentálně pro běžného zákazníka asi nejlepší volba. Ano, někdo může namítat RAM pouze 2GB nebo flash pouze 8GB, ale pro většinu služeb včetně 4K streamingu to bohatě stačí. Je tam ještě i podpora microSD karty.

Kupovat si starší verzi TESLA (500 nebo 500 PLUS) je samozřejmě nesmysl, jelikož ta je s mobilním Androidem. Pokud chci vyloženě navíc DVB-T2 tuner, tak si koupím třeba nový MECOOL KT1-T2, který má Android TV a to je jiné kafe.

XA400 je klasický Strong LEAP-S1, jelikož je to ze stejné dílny - Skyworth. Důležité jsou veškeré zaplacené licence, které to má včetně Netflixu, to je základ.

O2TV musíš instalovat externě do všech boxů včetně Android TV. Čeká se, až O2 oficiálně vypustí appku do google play obchodu, což snad bude v dohledné době. Instalace appky (SK verze, ale chodí plnohodnotně i CZ) je triviální záležitostí a funguje bez problémů. Sám to mám na Chromecastu, no problem. Dětem od známého jsem ho dával do levného mobilního BLOW boxu a taktéž no problem.

Netflix, HBO Max, Voyo, Apple TV, Prime Video, Lepší.Tv, O2TV, AntikTV, Skylink Live TV, KODI, Android a Google TV 4K, ... Na něco koukám, s něčím si hraji, testuji a zkouším nové věci.

BBS
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

TESLA XA400 - recenze tady na Parabole

Tak jsem si schválně přečetl recenzi a mohu jí bez problémů podepsat. Není tam uvedeno nic, co by nebylo pravdou. Jelikož jsem měl v rukou Teslu i Stronga, tak samozřejmě výrobky znám.

Ano, synek za to má určitě nějakou kačku, nějak se živit musí, jelikož zdarma by to dělal jen nějaký bláznivý filantrop, ale to není v rozporu s tím, co tam je uvedeno.

Netflix, HBO Max, Voyo, Apple TV, Prime Video, Lepší.Tv, O2TV, AntikTV, Skylink Live TV, KODI, Android a Google TV 4K, ... Na něco koukám, s něčím si hraji, testuji a zkouším nové věci.

BBS
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BBS

Presne tak, na certifikovanem boxu neni co zkazit, kdyz je problem, je to problem pouze apek a jejich autoru, protoze to delaji na vse, aby to vice sypalo :-)

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 542
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: androidbox tesla XA400

Já od této značky nedoporučuji zhola nic. Tam je docela pravděpodobné, že v dalším kontejneru pošle Číňan jiný pajšl tohoto boxu a podobné chuťovky.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: androidbox tesla XA400

Také čtu recenze, než něco koupím, ale moc jim nevěřím. Na stejný výrobek jsou rozdílné recenze. Viz třeba antiviry. U kazdé je jiné pořadí. Je potřeba také mrknout na hodnocení uživatelů. I když názory jsou také různé.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

mám Tesla mediabox Qx4

doma asi dva roky a nemá chybu,všechno chodí,o2 samozřejmě,ten se pokusím sehnat,jinak díky za reakce

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Koukám na tebe z Jičína a nikde tě u Hradce nevidím :laughing:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

asi posun času,zítra budu v Primorsku

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra