Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Nákup IPTV z Aliexpresu

Ahoj, jsem laik a chci se zeptat na nákup IPTV přes Aliexpres. Jak to konkrétně funguje, co k tomu potřebuju a můžete mi něco doporučit? Jde mi zejména o sportovní přenosy.

Díky za reakce!

Dolar
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 36
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 57
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dolar

Konkrétně to v krátkosti funguje asi tak, že ti prodají pirátský m3u seznam bez jakékoliv záruky, že ti bude za týden fungovat. Může to se to i tvářit jako služba, mít nějaké grafické rozhraní, ale pokaždé jde o loterii, protože není nic ofiko. A peníze se zásadně nevrací...

Bad Pete
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 531
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

A zapomněl jsem, jde to koupit i ve variantě s boxíkem (tabletový Android). Nákup takového přístroje je komplet v celé Evropě porušením zákona...

Bad Pete
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 531
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

Tomu už fakt nerozumiem, že niekto niečo také potrebuje a ešte za to platí. To už fakt dám tomu Skylinku radšej tých 9€ mesačne.

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 940
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

2Spacer: No když budeš chtít vidět sportovní kanály, tak to ti Skylink moc nenabízí. Třeba fotbal, nebo tenis nebo jiný sport. Já to chápu, i když nepoužívám (protože na těch pustinách, co žiju nemám dost dobrou konektivitu :-)

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Spacer

Já to mám jako doplněk, platím si plnou nabídku kabel UPC/Vodafone a T-mobile TV Go balíček L a IPTV z Ali a mám vše ze sportu.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 893
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dolar

Najdeš si nabídku, napíšeš si o test, vyzkoušíš.Jestli jsi spokojený zaplatíš na na 3,6 nebo 12 měsíců, pokud ne hledáš a zkoušíš dál. Já to užívám od října 2017 a jsem spokojen.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 893
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

Funguje to uplne v pohode a dlhodobo, su tam tisice a tisice kanalov, s cim len chces.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 517
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

Nedavno som si treti krat predlzil na dalsich 12 mesiacov playlist. Funguje to prekvapivo dobre za tie smiesne peniaze. Samozrejme treba mat dobru konektivitu. Programova ponuka je nekonecna. Pouzivam to ako doplnok k oficialnej sluzbe. U mna spokojnost, za tie prachy cca 15 eur na rok sa to oplati.

JanoHels
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 886
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

Jsou tam i české kanaly?

Janopak
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

Slo by, kdo to ma objednáno a je spokojen, poslat odkaz na Ali? Dekuju moc.

Janopak
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janopak

Tych ponuk je vela, playlisty sa lisia, najlepsie je vybrat si podla priorit. Testy su zadara. Si ce kratke a nie velmi stabilne, ale stacia na pozretie, co je v ponuke. Ja om ich takto vyskusal asi 5 kym som si vybral.

JanoHels
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 886
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

Jako každého jeho věc, ale já tedy jaksi nemám chuť platit za kradený šmízo (a tohle není nic jinýho) + ještě neznámo kde nechat svoje údaje :lookaround:
Ale to je jen můj názor, nějaká čutaná (nejobvyklejší důvod) mi za to nestojí.
PS: není a nikdo to nebyla IPTV...

Bad Pete
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 531
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

Mají někde číňani i digisporty a o2 sporty?

LionelM
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 205
Odpověď v diskusním vlákně
 

No a co ten Viark combo..

ten bych třeba vyzkoušel,ale nemám zkušenosti..jaká je kvalita obrazu,a co vše umí nevím..kdo ví at dá vědět třebas do PM..Dík..

710nav
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LionelM

prece vubec nejde o ty digisporty nebo o O2sport ale o ten obsah ktery ty programy vysilaji a ten je tam nekolikanasobne, jinak tedy digisporty jsem videl jen ty rumunske,PremierSport myslim ze tam je, a neco z O2 take.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@710nav

VIARK combo je neco jineho, ten je opravdu dobrej,a funkcni,ale ten uz asi nesezenes,pokud se tedy nezacal znovu vyrabet,

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bad Pete

prece vubec nejde o tu cestu ale o vysledek, pokud tedy chci opravdu koukat a mit k dispozici vsechno tak jina cesta neexistuje,a neni tam jen ten blbej fotbal,a je mi uplne jedno kdo kasiruje jestli Cinan,Rusak,Anglican,American, proste jsem si koupil na internetu verejne inzerovany a dostupny produkt, ty sluzby jsou stabilni a spolehlive, jediny problem jsou ty platebni udaje ale to dokaze zneuzit kdokoliv a nepotrebuje k tomu moji iptv.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Moje řeč. R^

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Nesmysl a nesmysl.

a) že je něco dostupné a inzerované na internetu, neznamená, že je to košer. Když to vezmu ad absurdum, veřejně dostupný je i recept na výrobu domácí bomby z běžně prodejných věcí, které kupíte v drogerii... :lookaround:
b) opět, že je to "stabilní a spolehlivé" neznamená, že je to košer. Co kdybych vám nabídl spolehlivé auto, které má jednu malinkou vadu, je kamaráda a on mi ho půjčil??
c) o ochraně osobních údajů víte s odpuštěním (píp), já v tom pracuju. Vaše "platební údaje" může zneužít opravdu leda tak existence, co stojí za zmíněnými "iptv službami".
d) chci mít všechno, ale dát za to málo, nebo nejlépe nic. Mentalita děcka na prvním stupni ZŠ, bez urážky. No a proto pořád tohle šmízo funguje... :-/

Bad Pete
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 531
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nákup IPTV z Aliexpresu

Hlavně těch 25 FPS, to je pro sport jako dělané :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bad Pete

tak tohle je fakt "nesmysl" vykladas si to po svem Rv
nezajima me jestli je to cisty nebo cerny ale jestli to funguje nebo nefunguje.!

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nákup IPTV z Aliexpresu

@Bad Pete
@Spacer
Ak chcem nejake zahranicne TV z UK, Nemecka, Francuzska, Talianska, ... tak to dostanem jedine na cierno.
Aj keby som rad zaplatil oficialnu sluzbu, tak mi to nepredaju, lebo nebyvam v tychto statoch.

Preto budu taketo sluzby stale fungovat, a nie preto ze chce niekto nieco lacnejsie.

MarekPrin
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dolar

Vyžkoušel jsem asi 10 takových IPTV a jak uvedl Bad Pete, dostaneš pirátský M3U seznam programů, slušný prodejce ti dá 24 hodinový test zadarmo. Služba zahrnuje pouze obraz a zvuk bez EPG, TXT, titulků nebo jiných doplňkových služeb. Oproti legálním IPTV tě při používání nesvazuje žádná omezená aplikace s pevně daným GUI, takže stream můžeš používat prakticky na čemkoliv.

Stream během předplacené doby víceméně funguje, při používání v Enigmě může při přerušení spojení dojít k přerušení nahrávání které se znovu nenaváže, ve VLC bývá nahrávání bezproblémové. Vyjímečně nastávají i několikahodinové výpadky, v takové situaci se nedovoláš pomoci, technická podpora tu prakticky neexistuje.

Doporučit providera prakticky nelze, průměrná životnost providera je 3-4 dny, vznikají a zanikají jak na běžícím páse. Nejlepší tedy bude ze současné nabídky požádat testy od 5-10 providerů a vyzkoušet si to sám

A ještě jedna důležitá věc: V případě nefunkčního streamu jsem vždy dostal peníze zpět

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 086
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Náhradou môže byť aj Tiger Nova HD+.

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

znam i s titulkama

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 57
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra