Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

AB Cryptobox 800UHD

Kamarád si před časem zakoupil tento SAT přijímač a byl s ním několik měsíců velmi spokojen. Pak se ale ozval, přijímač se i dvakrát za večer zasekl. Nejdříve začal kostičkovat a potom zatuhnul docela. Nereagoval vůbec na nic. Musel odpojit el. přívod a po chvíli zase normálně naskočil. Přístroj odnesl do prodejny na reklamaci. Když si jej vyzvednul, v reklamačním protokolu bylo uvedeno - závada se neprojevila. Týden přístroj pracoval bezchybně a pak se objevilo to samé. Co byste doporučili? Já vím Reklamovat, reklamovat, reklamovat! :((

jiriks
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 124
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jiriks

Kamarád udělal špatnej kauf měl jsem ten krám doma a byl vrácen známým v zák. lhůtě (naštěstí). Ztráta času jak hrom, zkoušení softwarů nikam nevedlo. Nezvládl ani monoblok, signál je slabý hlásil, to samý se dělo na 12 metrů dlouhým kablu s jedním lnb. Na kabelu s délkou 3 metry to ještě jakž takž fungoval pokud by lnb jednoduchý, ale i tak docházelo ke kolizím při přepnutí na jiný TP s jinou polarizací. Vyměnil za 752 kde problémy nejsou.

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AB Cryptobox 800UHD

Mám podobné negativní poznatky

zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E

gunter
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 3 000
Galerie: gunter
Odpověď v diskusním vlákně
 

AB Cryptobox 800UHD (# 279)

Aj Rolls Royce môže byť poruchový. Treba mať šťastie. Ja mám 800 a to čo potrebujem, mi funguje. To píšem na obhajobu tejto "veľmi ambicióznej" mašiny. Treba byť skromný, linux je trochu inde, ale väčšine priemerných užívateľov to stačí. Ako vždy, keď Slovensko niečo vyplodí, tak je to na hranici možného a uskutočniteľného. Za mňa prst hore pre súčasné možnosti Slovenska a Topolčany.

Wurm
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 84
Odpověď v diskusním vlákně
 

Taktéž

mám jedno negativum tohoto přístroje.Pokud přepnu z jakéhokoliv jiného sledovaného programu na jakýkoliv program CT tak se obraz CT sekne.Není to pokaždé,nicméně dost časté.Skylink karta ICE.Přehrávání několika neofiko FW od nejnovějšího až třeba o pár dolu nemá smysl.Tahle závada je mimochodem i na orig.továrním FW.Přístroj není zrovna povedený.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AB Cryptobox 800UHD

Mám starší přijímač 752HD a používám ho v nepřetržitelném provozu. Tak jednou do měsíce se rovněž zasekne. Nedělá mě problém ho restartovat. Vím že nějaký softwer to uměl i sám. Je to v podstatě počítač a jako každej jednou začas chce restart. Doporučuji zkusit třeba jinej software.

Modřina
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 367
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Modřina

No mnou popsaná vada,tedy zásek po přepnutí na programy CT stačí přepnout zpět na předešlý program a zase na CT-nicméně je to nepříjemné.SW jsem vyzkoušel poměrně hodně,ale to je bohužel bezvýznamné u mého modelu 800UHD.Kde je chyba mě zatím nikdo neobjasnil.Jako mám ho na chalupě zas tak moc to neprožívám.Vzhledem k pořizovací ceně ho klidně hodím do šrotu.
;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jiriks píše:

"Já vím Reklamovat, reklamovat, reklamovat!"
:))
Môj názor je takýto:
Recyklovať, recyklovať,recyklovať a kúpiť niečo lepšie, čo aj normálne funguje!
Je to proste lacný črep a s tým toho veľa neurobíš!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 636
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Přesně tak. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AB Cryptobox 800UHD

momentálne mám doma amiko mini UHD , presne pre podobné problémy . Moja 800 na ČT programoch dosť digitalizuje a 750 to nerobila . Ako amiko to nerobí takže anténou to nie je , ale ináč neviem či ja robím niekde chybu ale aby UHD prímač nedokázal zobrazovať uhd stanice ( ide iba zvuk ) možno ten nadpis UHD je tam ako keď je na LNB napísané 4k . V piatok to ide z domu a asi ďalší bude opäť linux asi už 4k .

Urobiť čokoľvek blbovzdorným je nemožné, pretože blbci sú nesmierne vynaliezaví. (Murphy)

Boris
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 264
Odpověď v diskusním vlákně
 

OCTAGON SX88 4K

OCTAGON SX88 4K vyzkoušej , Obsluha přes pěkné prostředí DEFINE
podpora karet , fast scan , pluginy

Chuck Norris vyčerpal všechna data neomezeného tarifu.

lubos3nec
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 936
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Boris

Ak chceš,požičiam ti OpenAS4K na oplátku..
Inak po Nano4S zľahla zem..Stihol som ešte kúpiť našťastie..

Cahors 52E-28E, T90 23E-9E, Gib100 1W+5W, Gib100 rotor, Zero4K, Octagon

P 222
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 714
Odpověď v diskusním vlákně
 

hobo

to samí AB Cryptobox 752 jak to přepnu na jakýkoliv TV ČT program tak se to za večer tak 3 x sekne , musím na jiný program ne od ČT a zpátky než se to chytne. 2x to bylo v opravně vždy to chvíli chodilo a pak znovu .Naposled těsně před koncem záruky.

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

hobo

jiný programy to nedělají .To jsem zapomněl dodat , jen U ČT1-2-SPORT-ČT24 .

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

V niektorých prípadoch stačí doštelovať parabolu a ked nepomože tak treba vymeniť lnb z vlastnej skúsenosti

killergage
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 2
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

Přesně tak to dělá i ten muj 800UHD.Je to v podstatě šunt do popelnice.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@killergage

Vyzkoušeno na mojí parabole a taktéž u kamaráda na jiné.Výsledek stejný.A že by obě včetně LNB byly příčinou?O tom bych moc vážně pochyboval.Není to dobrý výrobek.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111,hobo

Hoši, se vám divím, že kupujete takové harampádí ... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 660
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Jasně je to harampádí k ničemu.Já to koupil na chalupu jen tak na zkoušku za ten poměrně mrzký peníz a nemám problém to vyhodit do šrotu. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

To jsi měl tisícovku přihodit a koupit Octagon 8008, to je proti tomu fičák... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 660
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra