Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Canal Sport + Premier league

Na přípravě nového fotbalového kanálu, který připravuje operátor Skylink, firma spolupracuje s novinářem Jiřím Hoškem. Skylink, resp. mateřská Canal+ získala loni v létě vysílací práva na zápasy anglické nejvyšší fotbalové soutěže Premier League.

„Mohu potvrdit, že připravujeme sportovní televizní kanál, protože jsme získali vysílací práva na Premier League. S Jiřím Hoškem spolupracujeme," uvedl na dotaz MediaGuru.cz Jaromír Glisník, člen představenstva Canal+ Luxembourg / Skylink. Nová stanice podle jeho slov vzniká pod lucemburskou licencí a bližší informace o ní chce Skylink sdělit až s blížícím se startem nového ročníku Premier League letos v létě.

Vysílací práva na Premier League pro Českou a Slovenskou republiku získala od sezóny 2022/2023 na tři roky skupina Canal+. Canal+ Group je vlastníkem satelitní a internetové televize Skylink. Divákům v uvedených zemích chce přinést všech 380 ligových utkání za sezonu.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 156
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

a uz se to rysuje, Canal+Sport na MULTI za 399,- a KOMBI za 499,-, no nekup to R^

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

To jsou blázni :)))

Beny30
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

medard1,

to sis vycucal z prstu ty ceny balicku Multi a Kombi s programy Canal+ za kolik to asi tak bude nebo je to nekde oficialne uz zverejneno. :)))

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 506
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

je to neoficialni informace primo ze Skylinku, a jeste se zvazuje SMART za 299,- 👍 takze by to zaplatili opravdu vsichni. takze samostatny sportovni balicek asi nepripada v uvahu, no on by si ho taky nikdo nekoupil az na par stovek nadsencu.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Díky za info Kristian 1.... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

Jo tak som Vam vybavil sportove prenosy PL aj v Irdete ;) ale budu to parovat. :))) :))) :)))

coral
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 306
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

a co budou parovat ? ponozky ? levou s pravou ? nebo pravou s levou ?
pockame si na ofiko v Cervenci to je uz za dva tydny 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

Presne si to uhadol R^ Bude parovacka v cervenci ;)

coral
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 306
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

a nebude to spíš párkovačka ? to by davalo vetsi smysl 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

nová KOMBI+ pouze v nagra za 470,- to je ta párkovačka :))) 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

@ medard 1 16.06.2022, 18:11.52 :

Nové Kombi nebude za žádných 470 Kč ale za 499 Kč s tím že ze začátku bude Akční nabídka za 449 Kč.

Jinak původní Kombi pro nové zákazníky od 1.8.2022 končí a nový zákazník si tento balík už nově předplatí.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Moravia CS

a to je napsano kde ? ze konci stara kombi, nebo ta nova cena nove kombi+ ?
a jeste mi rekni kde toho NOVYHO zakaznika sezenou ? :))) to by ho museli podplatit !

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

medard 1 14.06.2022, 23:00.13 :

Pokud by se Smart z původních 259 Kč zdražil na tvých 299 Kč kvůli sportu za balonem tak si tento balíček už mnoho zákazníků nově nepředplatí a nemysli si že to budou nově všichni stávající zákazníci (které tento nově zařazený sport vůbec nebude zajímat) sponzorovat těm bláznům co chtějí ten sport s blázny co se honí za balónem když je to vůbec nezajímá. Pokud to bude Skylink vnucovat úplně všem a to i se zdražením všech balíčků a nebude nabízen aj samostatný sportovní baliček tak dle mě pěkně narazí a aby pak následně nedopadli jako nedávno Orange Slovensko. Co vím tak aj Telly nabízí i pouze sportovní balíček a zákazníky si určitě našel.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

jenze Telly v tom sportovnim balicku melo uplne jine portfolio na ktere Skylink ani nahodou nema.
a jako sorry ale zdrazeni o 50kc v dnesni dobe to je pusinka.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

@ medard 1 :

Hledej místo psaní tvých dezinformací zde které si jen cucáš z prstu a podobně.

Např. drobeček Ti děkuju za info které nemá ale vůbec nic společného se současnou realitou která je známá k dnešnímu datu.

Nebudu ti nic vnucovat a jen na tobě jestli mi věříš nebo ne.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

@ medard 1 :

Mě ale vůbec nezajímá co má to Telly v tom balíčku protože ze sportu se v naší rodině sleduje jedině tenis, převážně WTA baby a nic jiného. A už vůbec ne skupina bláznu co se trávníku honí za balónem, takový balíček bych nechtěl ani ZADARMO!!!

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

Medart 1.

To se neptej mě kde a jak seženou ty nové zákazník a naivního pana Glisníka který si myslí že zařazením "Canal Sport + Premier league" přetáhne všechny zákazníky od konkurence k sobě. Znova opakuji že už jednou jeden operátor a to Orange Slovensko byl také tak naivní a jak nakonec skončil?

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

no tenis ma eurosport a ten na Skylinku nenajdes :))) ani kdybys pustil trikrat za sebou fast scan,
no ja tu tvoji informaci beru ale to je jeste horsi varianta nez ta co je napsana v tom clanku 👎

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

ano, tohleto rozhodnuti je opravdu naivita nejvyssiho radu 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

Medard 1 :

A kde jsem psal že úplně končí stará původní Kombi. Já psal že definitivně skončí možnost toho balíku pro nové zákazníci a ti současní ho budou mít nadále jen za určitých podmínek které splní.

Prosím pozorně číst co jsem napsal.

Tímto definitivně na toto téma končím.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 847
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

no pro NOVE zakazniky ta stara kombi konci to jsi psal.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

eurosport de :))) to naladí určitě

avatar99
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 519
Odpověď v diskusním vlákně
 

Canal Sport + Premier league

mě Canal Sport + Premier league vůbec mi nezajímá pokud tam bude jen tohle tak to neladím vůbec . Skylin live jim dobře nechodí samí výpadky a to mám optiku doma , ani na tabletu to pořádně nechodí přes kartu , samí výpadky někdy a signál 100% . koukám na vysílač.

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

nic jiného tam nebude..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 906
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

Tak to chce fištróna, Staníku, vyjadřovat se k něčemu, co tě nezajímá. Zbylý čas využij ke studiu jazyka mateřského.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 156
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra