Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Canal Sport + Premier league

Na přípravě nového fotbalového kanálu, který připravuje operátor Skylink, firma spolupracuje s novinářem Jiřím Hoškem. Skylink, resp. mateřská Canal+ získala loni v létě vysílací práva na zápasy anglické nejvyšší fotbalové soutěže Premier League.

„Mohu potvrdit, že připravujeme sportovní televizní kanál, protože jsme získali vysílací práva na Premier League. S Jiřím Hoškem spolupracujeme," uvedl na dotaz MediaGuru.cz Jaromír Glisník, člen představenstva Canal+ Luxembourg / Skylink. Nová stanice podle jeho slov vzniká pod lucemburskou licencí a bližší informace o ní chce Skylink sdělit až s blížícím se startem nového ročníku Premier League letos v létě.

Vysílací práva na Premier League pro Českou a Slovenskou republiku získala od sezóny 2022/2023 na tři roky skupina Canal+. Canal+ Group je vlastníkem satelitní a internetové televize Skylink. Divákům v uvedených zemích chce přinést všech 380 ligových utkání za sezonu.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 135
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal Sport + Premier league

Kouká na vysílač? Vysílač čeho, když se mluví o satelitu a internetu? Kromě základu jazyka mateřského by si měl pan Standa prostudovat i základy šíření TV vysílání...

Bad Pete
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 531
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bad Pete

má optointernet,tak asi kouka na chodbě na tu plechovou krabici rozvaděče
🤦‍♂️🤦‍♂️👀🤣

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 484
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra