Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

sklamanie CanalSport

to bolo reklamy na úžasný nový program, aké tam budú komenty, reportáže, štúdio...
manUTD prehral prvý polčas 4:0 a cez prestávku som márne čakal nejaké analýzy, opakovačky, názory na brankára čo dostal zo 4 striel 4 góly. Nič. anglický podmaz, trápna hudba, opakovačky nejakých gólov. Po skončení zápasu - zase nič.
uživatel
janoZV
Registrace: 8/2007
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 87
Odpověď v diskusním vlákně

@milde

Díky já nenaříkám na předplatné, platím si kabelovku plnou palbu, polský Canal+, Netflix,a jako doplněk IPTV takže kvůli penězům, že to stojí tolik nebo tolik, opravdu nenaříkám. Jen jsem se vyjádřil, že mě mrzí, že na českém Canal+Sport je jen PL. Stačilo úplně normálně odpovědět, že je to jen kvůli fotbalu a nic jiného tam nebude. Ale holt lidi už neumí přijímat jakékoliv názory, a hlavně slušně, bez urážení komunikovat. :((
uživatel
Antonio20
Registrace: 1/2009

@Antonio20

Souhlas R^
uživatel
Pepiczech
Registrace: 6/2019

@Antonio20

Ale přesně tak ti již bylo zodpovězeno, že ten kanál na česko-slovenském trhu vznikl jen kvůli PL, ničemu jinému. Proto tam jsou, kupodivu, věci, které se této soutěži věnují. A ty sis jel pořád tu svou písničku. Nevšiml jsem si, že by tě kdokoliv nějak urazil.
uživatel
bretah
Registrace: 9/2012

RE: sklamanie CanalSport

Prostě bramborák je moc bramborovej, kyselo je moc kyselý a kanál, který vysílá jen kvůli PL, dává jen PL.
uživatel
bretah
Registrace: 9/2012

@Antonio20

Já jsem nemyslel Tebe ,že naříkáš na placení. Ale všeobecně. Jinak něco beru s omluvou zpět. Nechci se hádat.😉
uživatel
milde
Registrace: 2/2018

Áno. Som veľmi sklamaný z CanalSport!
Lebo ho dali vo fastscan tabuľke veľmi dopredu a staré babky, čo som im doporučil skylinkready stb ma otravujú, aby som to vymazal, alebo presunul ďalej dozadu. Čo v skylinkready nejde!
uživatel
Kasr
Registrace: 8/2008

@Kasr

Ale za to nemůže Canál+ sport, ale Skylink. Jinak takový přijímač, sice levný, ale jinak o...
uživatel
milde

@milde

Pre starších obyvateľov je super. Bez akéhokoľvek zásahu majú vždy všetky programy. Nič nemusia riešiť.
Aj keď fastscan majú aj iné neskylinkready stb.
uživatel
Kasr
Registrace: 8/2008

Chápu, já jsem rodičům taky chodil nastavovat, ladit a posouvat programy. Ale to už je dávno a nedá se to dělat hromadně, to by se člověk ujezdil. Teď to dělám kámošům přes PC TeamViewer můj setting a mám pokoj. Ale pochopitelně E2.
uživatel
milde

@Kasr

Nikdy se nezavděčíš všem. Většině udělal Canal+ sport radost, ostatní ať jsou tolerantní. Přeskočit kanál snad zvládnou všichni co umí přepínat.

Dreambox 920
uživatel
fcjohn
Registrace: 1/2006

tento tyždeň som zistil že magaziny PL Review a aj včerajší PL Preview su len v originale tak to som u predchadzajucich majitelov prav u nas nezaznamenal Rv
uživatel
peto197601
Registrace: 3/2019

@peto197601

Nemaj to dořešené, nelíbí se mi to
uživatel
William cz
Registrace: 10/2016
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 87

Zpět Zpět na předchozí stránku