Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

11973V toto uz je trochu moc

cely TP ide na TRETINU KAPACITY!!!
vsetky kanale 1.5MBit CBR

[ironyon]
predpokladam, ze problem neni u skylinku
[ironyoff]

https://www.parabola.cz/album/foto-1662/
sekce Album: TP 11973V 20.9.2022
Popis fotografií:
[1] TP 11973V 20.9.2022


🔱3CY🔱

mirny
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 063
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Byl to opravdu T-mobile ? Mě tedy nic nezdražili. Vím že zdražoval O2.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 11973V toto uz je trochu moc

@ milde, 21.09.2022, 10:32.07 :

Já jsem od Skylinku odešel ke kabelu UPC už před deseti roky z důvodu že Skylink nebyl schopen zařadit do nabídky Cinemax 2 a ten základní Cinemax byl jen v SD. Celkově měj Skylink filmové kanály až na výjimky jen v SD a už mě přešla trpělivost abych se na kvalitní filmy díval v SD mazanici.

Ke Skylinku jsem se vrátil až skončily stanice Markíza a Doma na anténách. Do dnes jsem u kabelu UPC s kompletní nabídkou a tři samostatné karty Skylink SK (ani jedna není NEXT) máme jen jako doplněk ke kabelu a to jen kvůli SK stanicím.

V nabídce mého kabelového operátora kromě SK stanic a těch erotických chybí z kódovaných pouze následující stanice:

Travel XP HD,
Skylink 7,
CANAL+ Domo,
UP Network,
Sport 5,
Slagr Premium HD,
Nautical HD,
Stingray Classica HD a
nově
CANAL+ Sport

Z těch chybějících kromě těch SK (aj Jojko) je pro mě zajímá pouze stanice Travel XP HD a případně Markíza International (které je ale pouze jen na CZ kartách).

Takže oproti původnímu DIGITALu platím to Mini (kromě Jojko a nesledovatelného Sport 5) platím úplně zbytečně když to mám v nabídce méhom kabelového operátora.

Moravia CS
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 790
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jimmy

Ano byl, já měl balíček L za 499Kč co dnes stojí 599 Kč. Zdražily všechny a ten nejvyšší XL, co má málo kdo, slevnily. Já jem neměl jejich satelitní tv, jen internetovou a tam kvalita nic moc Tak jsem přešel ne kvůli stovce, ale z principu a kvalitě, na Sledování tv a Eurosport Player. To mám na víc ke Skylinku.😆

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vivat Benovsky

banda sa uz zobudila konecne...
ale vyjadrenie, klasika nikde nic,
arogantnejsieho operatora hadam ani nepoznam
mozeme cakat dalej co kde zas zfusuju a nepochvalia sa...

obrazek here: https://i.ibb.co/5BP1MF9/11973Va.jpg

na parabola do albumu uz odmietam cokolvek uploadovat,
tu zdegenerovanu kvalitu z roku 96 si mozu akurat tak nehat...

🔱3CY🔱

mirny
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 063
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Moravia CS

Já tv řeším od roku 1989 satelitním a pozemním příjmem. Po příchodu internetové tv doplňuji jimi chybějící pořady ve Skylink sat. I to zpětné sledování není špatné. Testoval jsem jich několik, kvalitou a pro mě i výběrem pořadů vyhrálo Sledování tv a Eurosport. Podotýkám, že nejsem fotbalový fanda. Letos jsem ještě přikoupil O2 tv sport na sledování tenisu našich holek😄

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 11973V toto uz je trochu moc

..to akože naozaj sledujete kanály narkóza, vonku , berto a pod????????????

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 223
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mirny

Dobrý asi čtou Parabolu. No jo ale zase budou stížnosti, že někoho pálí při sledování oči, jaká je ostrost obrazu😎

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romannitra

to je absolutne fuk, co kdo sleduje, tam ma byt garantovana kvalita pre zakaznika, este tomu dodavaju naboj, tie vyjadrenia, aku maju super turbo kvalitu, no lenze jaksi nemaju...

@milde

jasne, ze citaju
tymto ich pozdravujem a odkazujem, nech si vstupia do svedomia troska..

🔱3CY🔱

mirny
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 063
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mirny

A obraz je opravdu ostřejší. Canal+ už není kanál+🤣 Hlavně aby to vydrželo🙏

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 11973V toto uz je trochu moc

ano uz je to lepsie ako vcera.

kentworld
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 188
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Moravia CS

Viem, ze je to trochu offtopic, ale Travel XP vysiela aj na 28.2 E v volne v rezime FTA. Len ma to 2 minusove veci - je to len v anglictine a v SD. Ale napr. pri multifocuse riesitelne ako doplnok, ak clovek ma rad cestovatelske dokumenty a nechce platit napr. Skylink.

kolle
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 249
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mirny

otazocka: ako sa vola program v ktorom si pozeral ten datovy tok resp. da sa to sledovat live na pc ked mam doma e2 stb(vuzero4k)? nemam unlocknute pm, tak az je toho viac mozes mailom na petonhl@hotmail.com

diku diik

PetoNHL
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PetoNHL

Toto konkretne je sucast Dvbviewer pro, a vola sa to TransEdit.
Ale potrbujes k tomu sat kartu do PC.
A inak v E2 sa da tiez zapnut bitrate viewer. Neviem ci je aj nejaky plugin co ti zobrazi cely TP. Ale ten zakladny ti aspon ukaze bitrate daneho kanala. lookteddy https://i.imgur.com/E2B6D83.jpg

🔱3CY🔱

mirny
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 063
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 11973V toto uz je trochu moc

Skylink sice nemám ale čím více se tu o něm mluví, tím více mám pocit že ho nepotřebuju. Uvažoval jsem sice o balíku mini (dříve serpo) kterým bych získal v HD programy Novy a Primy ale 1.5 Mbit v H264 má u nich HD kanál? To i NOVA v DVB-T2 má vyšší datový tok. Tu mazanici za kterou bych měl ještě platit tu at mi pán G. radši ani neukazuje

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mirny

dakujem za objasnenie, narazil som ale na problem. vu+ ma nejaky bug s ovladacmi na par zariadeniach a kedze oni openatv nesupportuju, tak to uz 6 rokov nefixli a zrejme ani nikdy nefixnu... uakzuje to len datovy tok zvuku, pri videu je 0 a neexistuje ziadny workaround, snad teda dalsi linuxovy stroj co sa mi dostane do obyvacky uz nebude trpiet takymito banalitami

PetoNHL
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 11973V toto uz je trochu moc

mne ide bitrate viewer na vu + duo 4k se, vti 15 bez problemu
skus sa s tym pohrat tusim niekde vo vti paneli

🔱3CY🔱

mirny
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 1 063
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mirny

u mna na vu+zero 4k to nepojde, docital som sa na roznych forach ze zero4k bol prvy DVB-S2X box od VU, zabudli tam dat suduhovia nejaky chip ktory sa stara o citanie bitrate a tak to nejde a ani nepojde, preto ani nemam vo feede ziadny taky plugin(bitrateviewer,sherlock ani nic) a ked si to tam aj stiahnem rucne, tak sa neda nainstalovat :mad:

PetoNHL
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PetoNHL

Máš pravdu, mě to též nejde ani nainstalovat. Vu+Uno 4KSe VTI 15.0. Ale je to celkem jedno stejně to nepomůže k lepší kvalitě příjmu. Co vidím v tv to vidím a nijak to neovlivním. Parabola 90 cm větší už na balkon v paneláku dát nemůžu.🤔

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra