Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

skylinklive aplikace v tv

PREPINANI UCTU na aplikaci skylinklive v tv. zajimalo by me jak to resite nebo proc je to takhle divne nastaveny ? kdyz se chci prihlasit do app v tv-musim si najit app,otevrit,nastavit pouze internet,objevi se QR kod,pak se musim prihlasit do uctu v mobilu,mobilem ten QR kod naskenovat,a sparovat app v mobilu s app v televizi,pak muzu tedy zacit sledovat skylinklive v televizi. PROC TAKHLE SLOZITE ? ale problem. kdyz chci prepnout muj ucet z jedne karty na jinou kartu nejde nikde odhlasit a znovu prihlasit jinou kartou. musim odebrat zarizeni z tv,odinstalovat app z tv,a zacit zase znovu od zacatku. kdo tohleto vymyslel ? proc se nemuzu prihlasit primo cislem karty ?proc v menu app neni odhlasit a prihlasit jinou kartou ? proc to musim mit sparovane s app v mobilu ? nebo jak tuhle vec resite VY ?
a jeste jedna vec-pri instalaci app davam pouze pres internet,ale stejne mi to spadne do DVB-S(skylink) a pak mi to vsude jeste k tomu predbiha a tvari se to jako prioritni prijem.!!!
neskutecne tyto veci. !!!
jake s timto mate VY zkusenosti a reseni ? predem dekuji za poznatky.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Nemám problém, ten qr kód je ptákovina skylink mám jen kvůli hbo,včera jsem koupil na zkoušku multi a jsem zklamán, myslel jsem že v live bude víc programů a zůstávám zatím u konkurence, lepší a nabídka
R^

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 689
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lglb

zrejme jsi vubec nepochopil podstatu problemu a na co se ptam,ale to nevadi.
a druha vec,takze ty sis koupil nejakou sluzbu bez toho aby sis dopredu zjistil co ta sluzba obsahuje ?

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Je to přesně jak píšeš. Řešení také neznám.

mibo1949
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 228
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Nemám Skylink, ale keď to funguje, tak ako si popísal, tak je to tragédia a katastrofa zároveň.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 669
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Skylink má zaťiaľ najhoršiu aplikáciu cez net čo som vyskúšal,horšiu som nenašiel.

8K TV LG 65QNED993PB,100Hz,DVB-C

Marko337
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 247
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

A není to u těch apk různé kolega co má televizi tak tam byl QR kod nebo možnost volit číslo karty.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Mne to na LG funguje bez problémov. Nemusím dávať žiadny QR kod ani zadávať číslo karty. Samozrejme pri prvom prihlásení je to treba ale potom to drží.

STAN33
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

jděte už s tím Skylink někam - už několik let je to tragédie,ikdyž to je pod Canal+ lepší to nebude....
Je tam totiž pořád Jarda.... :sly: :sly: :sly: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 887
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Předně, takhle by se ta aplikace neměla vůbec chovat a někde je u tebe „něco špatně“. Nedávno jsem appku zprovozňoval u kamaráda na Tizenu od Samsungu. A QR kód byl potřeba pouze při prvotním spárování tv s aplikací a samotným účtem. Následně už pochopitelně tv nevyžaduje žádný QR kód. Zeptá se tě pouze, který profil případně bude sledovat vysílání, pokud jich máš vytvořených více. Pokud se jedná o Samsung? LG? Android TV?! Platformu neuvádíš.. Začal bych odinstalací app z tv i mobilu, instalací do mobilu, přihlášení, poté app do tv a přes QR spároval tv a musí to jet jak z praku. V mobilní aplikaci bych také promazal spárovaná zařízení pouze na ty, které se používají.. Howgh

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Jinak ta nová aplikace, je za mě krok zpět oproti staré. Grafické prostředí v pohodě, ale chybějí tam některé technické věci, co má naopak konkurence, namátkou nejde natvrdo zvolit bitrate, alespoň já tu možnost nikde v nastavení nenašel, a aplikace na základě vytížení linky variabilně mění datový tok od parádního až po nekoukatelnou mazanici.. Howgh

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

TV Samsung: Pred dvoma rokmi som tu spároval cez QR code a odvtedy mi to šľape bez problému. Dokonca aj keď sa vrátim po mesačnom pobyte na chate (TV je odpojená aj zo zásuvky a internetu) tak zapnem a ide bez problému. Myslím, že ten QR code je lepší, než ťukať niekde číslo karty a heslo.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

skylinklive aplikace v tv

u mě tv LG a pár androidů a několik karet-vše běhá jak má,jen ty androidy maj občas problém s internetem,nacházm se na konci int.světa🐱‍🐉🤳

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Scruffy a spol

pisu ze pri pozadavku ZMENY KARTY musim zvolit tento postup.! jinak tu kartu proste nezmenim. zadne odhlasit a prihlasit jinou kartou tam neni.!
jinak teda je to oficialni app v tv Panasonic.
a nechapu proc to vubec musim parovat s mobilem. asi ochrana proti sdileni uctu.
jeste zkusim odpoledne jednu variantu,jestli to jde sledovat primo pres web browser,to by bylo reseni.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

V menu zařízení skylink live v položce nastavení např. u Q boxu nebo TV je možnost zkontrolovat počet zařízení pro daný účet nebo kartu včetně verze apk. Stačí pak dané zařízení odhlásit vyjít z aplikace a přihlásit se znova jinou kartou nebo účtem na stejným boxu nebo tv pokud jste ho odhlásili. Na mobilu pokud se přihlásíte a máte plný účet 4 krát tak Vám to oznámí kolik máte zařízení v provozu a můžete některé smazat a mobil se přihlásí.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lglb

a to ho mozes mat inde este za 1/2

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 261
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

vis o cem mluvis ? v menu aplikace v tv nic takoveho vubec neni.! to co ty rikas je na pocitaci.! z aplikace v tv se proste nejde ODHLASIT a prihlasit jinou kartou.musis to resit tim postupem jak jsem popsal. ono i to cestovani v te app a prepinani programu to je taky lahudka.jeste ze to mam jen kvuli C+Sport takze numusim cestovat a hledat. ta app je proste absolutne spatna.
ale nejvic me pobavilo od scruffy ze je "u me neco spatne" :))) 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

takze pres web browser to nejde-this version browser nepodporuje

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

postup prihlaseni-app skylinklive-prihlasit se-vitejte v aplikaci skylinklive tv-naskenujte QR kod do vaseho mobilniho zarizeni ve kterem mate aktivni aplikaci skylinklive tv.-1.otevrete menu v aplikaci skylinklivetv ve vasem mobilnim zarizeni. 2.kliknete na QR skener. 3.naskenujte QR kod ktery je zobrazen v tv. 4.HOTOVO app skylinklive byla autorizovana a muzete ji zacit pouzivat.-a prepne se to na programy. nic vic tam NENI. zadne prihlasit kartou. 👎 hruza

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Ja mám SkyLink LIVE tv v pohode, na 2 androidboxoch, 1 TV a iPod. Všetko funguje ako má.. 👍

Kimlo
Registrace: 1/2017
Příspěvků: 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Kimlo

ale to mas na android boxu a neee v tv. na pc mi to samozrejme taky funguje vsechno v pohode.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Pokud někdo vlastní jednu kartu tak se ho problém netýká

mibo1949
Registrace: 1/2013
Příspěvků: 228
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Špatně jsi fanyna pochopil,Samozřejmě nastavovat to musíš v
apce skylinku,správa karet,tedy pc nebo android

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Minulý týden jsem si na zkoušu kvůli fotbalu zaplatil Skylink na měsíc.Na samsungu ůplně bez problému přihlášení přes apku a přepínání taky bez problémů.

jethro63
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 85
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

ale ja to chci nastavovat v app skylinklive v televizi. 👍 jenze tam to spravovat NEJDE. a v mobilu jaksi nemuzu nastavovat app ktera je v tv.
nebo myslis ze kdyz se v mobilu odhlasim a prihlasim jinou kartou tak se mi to v televizi automaticky preprasi na jinou kartu ?

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylinklive aplikace v tv

Syn má v Panasonik 800 android tv a v ní je apk. 9.3 staženou z netu a přes usb danou do tv. A v menu je položka nastavení a tam to lze spravovat. Odhlásím 4k televizi z jednoho účtu a pak se přihlásím druhým na té samé televizi. Zařízení v tv je označeno 4KTV-JUP jako aktuální.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 781
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra