Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

středová anténa a lnb

Mám středovou anténu 150cm,f/d 0,57.Jaký konkrétní optimální LNB bych měl použít.Díky za radu

jaroslavs
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 30
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

Moc děkuji, hned je budu kontaktovat

jaroslavs
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

Moc děkuji hned je budu kontaktovat

jaroslavs
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

moc děkuji hned je budu kontaktovat

jaroslavs
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: středová anténa a lnb

@Varos107 R^ podařilo se, já ty katalogy měl taky, ale bohužel jsem už na penzi a firma co jsem pracoval P 6 ta skončila a co jsem měl doma přebytečné věci staré satelity, katalogy atd. po předělání bytu tak vyházel do křemíkovýho nebe. Teď sháním jen krabici od totálně vadného Dreamu 800 HD chci do něj něco dát pro jednoho pána... :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 759
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re: stredovä parabola a konvertor

Ja mám na stredovej Kovosatke 120,originál japonský prírubový konvertor MTI AP 8TW, ešte z roku 1990 a bez problémov toľko rokov šlape.
Vyhľadaj si porovnanie tohto konvertora s lnb Invacom SNF 031, ten konvertor MTI jasne parametrovo vyhráva ...

bystrik
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 530
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: středová anténa a lnb

Profesionálny ozembuch bohusko31 by doporučoval určite ibuprofen, aj do stredovky. A posteriori, on to tak má . :laughing:

Milujem samoľúbe ,sebestredné a nútené drísty výkričníkového čviriboja a zopár ďalších.

suto123
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 455
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bystrik

Tak tak mám takové 3 i s ozařovačem,prostě celej komplet i s parabolou,motorem a natáčením upraveným na způsob FEMR kdo to pamatuje.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: středová anténa a lnb

V roce 1989 v listopadu mi švagr kupoval LNC NJR 1,4 db a magnetický swedish microwawe polarizer vše v ceně 700 DM a já měl kovosat 140 cm s polarmoutem a táhlovým motorem 12"..:))) Kovosatka nakonec skončila u kamaráda co pracuje v Rožnově u jedné kabelové firmy co vyrábí speciální věci pro TKR.. :))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 759
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: středová anténa a lnb

Ještě jsem zapomněl na konvertor postavený na korundové desce podle AR a sladěný v Práglu v A.S. Popova.. :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 759
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

Hned jsem poptal u Müller v Německu LNB i ozařovač,ale dodnes žádná odpověď.Na ebay jsem našel LNB s ozařovačem s udáním že to je pro středovou parabolu, ale žádný další údaj.Kdybych měl skicu pro ozařovač pro moje f/d 0,57,tak bych si ho vyrobil a namontoval na přír. LNB.
Ty o tom víš víc, co si o tom myslíš.Moc děkuji

jaroslavs
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 30
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra