Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

TV Philips 50PUS7506

Zdravím, prosím o radu. Je možno nějak do této TV doinstalovat službu T-mobile - TV GO? V seznamu aplikací jsem tuto službu nenašel. Nenašel jsem také žádnou možnost stáhnout, přidat novou aplikaci. V TV mám nainstalován SW TPN216E_Y216.002.194.021 z 8.9.2022. Předem díky všem.

Amper1
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 253
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips 50PUS7506

pokial ti SAPHI nezobrazi, ostava ti len komunikovat s podporou produktu
PS: majitelia ANDROIDu v TV to maju o nieco jednoduchsie
https://www.parabola.cz/album/foto-1682/
sekce Album: Android v TV
Popis fotografií:
[1] Android v TV


TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 149
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips 50PUS7506

TV philips má android. Daj si v hocakom PC do googlu t-mobile tv go apk., stiahni, daj na usb a nainštaluj do TV (ja inštalujem cez aplikáciu File manager. Takto som musel nainštalovať HBO max, pretože mám v TV android 8 a tam už cez oficiálny obchod nie je podpora.

Juri
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Juri

Philips 50PUS7506 nema Android ale Saphi.

black13
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips 50PUS7506

vari nechces presvedcit Juriho ze nema 7506-ku :razz:

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 149
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Juri

Tady píšou že ten zázrak má SAphi
https://www.czc.cz/philips-50pus7506-126cm/315153a/produkt?gclid=CjwKCAiAjs2bBhACEiwALTBWZdm4yeCqrdIc6C0f3vaSdYb_x9Iq7tjaUVaFpWreYMjKnKP6UraLmBoCxa4QAvD_B

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 861
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips 50PUS7506

Ospravedlňujem sa, netreba ma presviedčať naozaj je tam systém saphi. vychádzal som z toho že 50PUS7406 android má. Nevšimol som si tú číslicu 5. Som z toho prekvapený, že philips dáva do TV aj niečo iné okrem androidu.

Juri
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips 50PUS7506

Děkuji všem za reakce, takže není šance nainstalovat?

Amper1
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 253
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips 50PUS7506

Ak nevytvoria aplikaciu pre Saphi, tak momentalne asi iba cez externy android box alebo nieco ako Google Chromecast.

black13
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips 50PUS7506

Díky všem. Jedná se o 3 měsíční akci T mobile TV GO zdarma k nákupu této televize. Použiji to do druhé TV LG, zde je aplikace normálně dostupná.

Amper1
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 253
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Amper1

Mě to přijde divný jak to popisuješ. Akce k nákupu televize a do přístroje nejde nainstalovat aplikace, protože nesouhlasí operační systém? A není to trochu jinak? Například že si seženeš box a apka je potom zadara ? Nebo si box pronajmeš a služba se už neúčtuje?

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 861
Odpověď v diskusním vlákně
 

MMorous

Ahoj, situace je horší než si myslíš. Akce je opravdu k této TV. Akceptoval jsem to, že nainstaluji do jiná Tv. Podstoupil jsem martírium s registrací která miimo jiné obsahovala např. doložení faktury za nákup, foto zakoupené TV, foto serivého čisla TV, SMS kod a výsledek, zaplať 499kč. prostřednictvím kreditky, povol další měsíční výběr peněz, o zadání osobních údajů asi mluvit nemusím. Pak ti bude skutečně 3 měsíce neúčtován měsíční poplatek. Znovu se mi potvrdilo to, že nic není zadarmo. Dokud povládne Fiala, tak se zde bude asi rozmáhat tento nešvar. Philips mě tímto hodně nadzvednul. Mám plný barák bezproblémových LG, ale prostě jsem musel vyzkoušet něco jiného. V rámci bezplatného vrácení půjde TV zpět do shopu. Dopravu oželím. Lidé bděte!!!! :)

Amper1
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 253
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Amper1

Fiala může za to, že si neumíš přečíst a pochopit podmínky akce ? Možná to chce rozdávat nějaké nejmenované pečivo, aby byl zákazník spokojen. Lidi čtěte.R^ https://cdn.alza.cz/Foto/or/articles/37887/pdf/pravidla-akce-philips-t-mobile-tv-go.pdf

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 903
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Amper1

No jestli to bylo z Alzy, tak se nedivím. Zážitek - 2 roky zpátky jsem si u Alzy na krámu osobně objednal SONY TV, prodavači nahlásil přepravní údaje a na místě zaplatil a doma čekal na televizi. Když 3 týdny nic, tak jsem šel na krám, podotýkám žádnej krámek, ale repre ShoWRoom v Plzni, tak mě poslali za vedoucí směny, ta problém vůbec nepochopila a chtěla televizi znovu objednat. Když jsem se ohradil že je objednaná a zaplacená, tak nevěděla co má dělat. Vysvětlení nula. Poděkoval a šel domů. Doma jsem zavolal do jejich callcentra a řekli mi že model je nejspíš vyprodaný, běžná praxe a mám čekat až naskladní. Čekal a nedočkal. Znovu call centrum, žádné vysvětlení. Tak jsem slušně požádal operatérku jestli peníze vůbec došly. Že neví, že to tam nemá. Tak jsem zapomněl na dobrý vychování, a řekl jí, aby zvedla zadek ze židle a podívala se do výpisů plateb podle kodu objednávky, který jsem jí nadiktoval. Bylo to cca 20 000,-. Někam odešla, vrátila se a peníze prý došly, ale je to prý celý divný. tak jsem pořádal o zrušení a objednávky a vrácení peněz. NAkonec to dopadlo dobře, peníze vrátili, ale byla s tím starost. Od té doby nic dopředu neplatím a starším lidem, co se nevyznají, vůbec podobný problém nezávidím.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 861
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra