Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

Jakou parabolu na Belintersat 1

Končím u SKYLINKU a abych využil přijímač Cryptobox 650 HD, tak bych chtěl přijímat signál ze satelitu Belintersat 1 - 51,5 E. Mám parabolu o průměru 80 cm - bude mi stačit ?

vortata
Registrace: 8/2014
Příspěvků: 73
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 44
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu na Belintersat 1

Já na tom nic nelogického nevidím. Leda to skloňování názvu Skylink. Takže pro tebe: používají nižší zabezpečení FEC, takže budeš mít u stejné antény při příjmu Fotelky, menší rezervu pro stabilní příjem(QEF), než bys měl/máš při příjmu platformy Skylink. Hezkou sobotu. Docela bych uvítal omluvu za předchozí hloupé reakce:)

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 478
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu na Belintersat 1

Teď ometám sníh na balkoně, celou noc sněžilo, 51,5 jede i Lounge 4K bez ometánísněhu.
P.S - která nabídka Fotelky je nejlepší?

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 729
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Jen ještě prosím vysvětlit, kde najdu tyto hodnoty : Oprava Ze skylinku na 28 a pak 42e a pak 52.???

vortata
Registrace: 8/2014
Příspěvků: 73
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

Omlouvám se ale nevím, co je to Fotelka.?

vortata
Registrace: 8/2014
Příspěvků: 73
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vortata

Tak jak je název Skylink ne 23.5E tak je Fotelka na 51.5E.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vortata

Fotelka se jmenuje služba, o které je tu řeč. Vysílá ze satelitu Belintersat 51,5E pro Evropu na 2 transpondérech
11230H
11290H

Další hodnoty k těmto transpondérům najdeš tady: https://www.lyngsat.com/Belintersat-1.html
No a 51,5 a 52.00 chytneš na jedno LNB

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 729
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

A ta služba Fotelka je placená nebo zdarma nebo vyžaduje nějakou kartu jako SKYLINK ? Já se domníval, že když naladím ten satelit, tak mohu přijímat všechny ty FREE stanice zdarma, bez nějaké karty a nepotřebuji k tomu žádnou službu.Díky za trpělivost se mnou. ;)

vortata
Registrace: 8/2014
Příspěvků: 73
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu na Belintersat 1

Ano free chytneš zdarma včetně jednoho 4K a Bělorusko. Podrobnosti najdeš na https://www.lyngsat.com/Belintersat-1.html jak jsem Ti psal

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 729
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu na Belintersat 1

Dlouhodobě jede volně čt1, čt2, stv1, stv2, barandov a končící trojky. K tomu, když budeš spokojen, mužeš časem dokoupit za par korun nějaký balík. Pokud máš volnou parabolu a vybavení, je hloupost ty volné programy nevyužít, vždyt za to nic nedáš...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vortata

Občas tam jede volně něco na zkoušku, nedávno sport čtyřka nebo Prima MAX.
Na 52 je spousta taky volných programů, např. Turkmenistan sport, kde dávají občas i NHL.
Zajímavý je taky na 52.0E 247Box a další filmové, je to většinou v angličtině, tak leccos rozumíš . .
Byl tam taky volně SuperJacht myslím ve 4k, ale před rokem to obrátili na Afriku a už to tady nechytíš
Jak píše Tukan . . .

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 729
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vortata

Pak napiš jak jsi ladil, naladil a doladil.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 729
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu na Belintersat 1

Napíše sem někdo jakou má zkušenost se službou Fotelka z BelIntesatu ?

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 729
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu na Belintersat 1

Pouzivam kartu Irdeto Fotelku nieco cez rok a pol priamo v prijmaci v plnej ponuke za tu cenu je to OK.Sem tam maju chalani co to prevadzkuju nejake vypadky .Parabola 100 gibertina na motore takze v pohode.Tak ak vyhladu na danu druzicu nic nebrani tak doporucujem. ;)

coral
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 297
Odpověď v diskusním vlákně
 

@coral

Díky, já chtěl info od někoho, kdo to má v Česku, jestli nejsou problémy s vysílacími právy na slovenské programy.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 729
Odpověď v diskusním vlákně
 

MMorous

Naprostá spokojenost s Fotelkou, zakoupený balíček úplně vše, přijem na parabolu 80 cm Olomoucký kraj... ;)

hoss
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 487
Odpověď v diskusním vlákně
 

FTA ?

Překvapuje mně, že v přehledu TV stanic na Belintersatu je spousta stanic vysílajících česky a slovensky FTA. Jdou skutečně všechny přijímat volně, nebo je tam nějakej fígl ?

Samsonek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 11
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jirka80s

,,Bože, tady to jsou odborníci. Je smutné jak hluboce satelitní komunita klesla:-( ....." Díky Vaším pravidlům zde na parabole, tady zbyli opravdu odborníci. A ti ,,nejhorší" podle Vás co dostali bana už jsou pryč. Ale ti tomu rozuměli.

Vu+ Solo4K, Vu+ Ultimo 4K

nováček
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vortata

co blbneš??,máš skylink live na 4 zařízení,tak koukej

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Jakou parabolu na Belintersat 1

měl jsem 80 cm parabolu. Technisat ukázal slušné parametry na teploměrech, ale nenaladil nic???
Se 100 cm parabolou Technisat naladil vše dostupné.

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 372
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 44
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra