Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Sweet tv se rozšiřuje

3 programy od Nickelodeon, Duck TV HD, Paramount ntw. HD, 7 stanic od MTV, před časem TV Folklorika...

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 098
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sweet

Jojo, ale prachobyčejný Retro music, který je FTA i v pozemním vysílání nikde. A mimochodem všimli jste si, že zde mnoho programů (dokonce bych řekl, že většina) neumožňuje tzv. zpětné shlédnutí ?

PeVy
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

@F4turbo

Vďaka za informáciu. Ale obraz celkom slušný. R^ Inak ide tam aj Prima HD.Čo na Slovensku je kódovana. R^ Ale za mňa celkom dobra ponuka. R^ Dúfam že tam pridajú aj HBO a CINEMAX časom. Ide to zatiaľ bez výpadkov.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 405
Odpověď v diskusním vlákně
 

pEVY

ale za tu cenu to,nemá konkurenciu

VU+uno,AZbox

gama
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 189
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gama

To je pravda, ale ono to taky nebude navždy 👍

PeVy
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Jen aby nešlo o klasické rychlé nebrání oveček za účelem prodeje. Možná omezený počet stanic se zpětným sledováním souvisí s cenou za uložiště. Uvidíme časem.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvalita obrazu

Vyuzil som demo na 30 dni a preto som niektore kanaly vyskusal:
Eurosport 1 , Eurosport2, kanaly Discovery len v 720p.
Cena ako uplne bezkonkurencna,ale vidim to tak niekde na chatu atd.
Na telku 65" mam cez IPTV od Telly a to je uplna ina kvalita (ale aj cena).

mercedes77
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Sweet je dobrý doplněk za rozumnou cenu třeba ke Skylink, kde některé programy chybí. Kvalita na tv 55" dobrá. Cena se asi neudrží. Pokud hodně zdraží, dá se ihned odejít. Žádná smlouva. No uvidíme.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 896
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Jinak zpětné přehrávání na tabletu umožňuje daleko více stanic než Antik tv za 300 Kč. Tam je jen asi 5 programů. A kvalita nic moc. A zde je většina.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 896
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Teraz som mal na skusku 24 hod zdarma IPTV od Kitajca, cca 16000 kanalov, vratane 4k, v podstate cele USA, od Nemcov napr. Sky, sportove beIN,tiez v 4k... Vychadza to cca na 25€/rok.
Ta sweet.tv mi pripada asi taka legalna, ako cinske IPTV. :)))

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 516
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

no prave, nechapu jak nekdo muze kupovat takovy srajdy jako je sweet tv, a jeste k tomu z ukrajiny, kdyz vsude je plno mnohem kvalitnejsich a lepsich iptv. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 104
Odpověď v diskusním vlákně
 

medard 1

Ta srajda stojí 70kč(1- 2 piva) za měsíc s více programy jak tu preferované za stokoruny měsíčně. I jeden program stojí za ty prachy při dnešních cenách všeho, když ho ostatní třeba nenabízí. Věřím, že je plno mnohem kvalitnejsich a lepsich iptv, jak píšeš. Tak sem s nimi za podobnou cenu.

habanero
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 200
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habanero

No prave - kvalitnejsie nie su za podobnu cenu. Za kvalitu sa plati.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

A jakou máš konkrétně na mysli? Jestli myslíš T mobile tak tam IPTV nejde zrovna moc kvalitně. Já mám sat Skylink a IPTV Sledování tv. Pak tu zmiňovanou zahraniční kde je asi 16000 kanálů včetně cz. Jinak Sweet si za ty prachy zatím též platím. Tak že občasné tv výpadky jdou mimo mě😀

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 896
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sweet tv se rozšiřuje

Taky mám promo na 1 měsíc zdarma,ale předplatné mi to nabízí na 1 měsíc za 25 kč a potom už za 239 kč

pavel190
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 163
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Mě stále appka vyzývá k zaplacení. Čekají na platbu, přitom jsem uplatnil voucher. Sice promují super akční ceny, ale při samotném placení chtějí více.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

A za 239 sú aj MTVíčka?

Vu+ Solo4K, Vu+ Ultimo 4K

nováček
Registrace: 12/2018
Příspěvků: 492
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Já to mám zaplaceno ⁸přes Google Play a stálá platba měsíčně 60 Kč. Oznámení další platby 12.2. 2023 60 Kč. Ze stránek Sweet jsem to nebral.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 896
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Mne po mesačnej bezplatnej ponuke dali novú a tak atraktívnu ponuku (1 € za mesiac), ktorú asi ťažko odmietnem aj keď mám dve iné iptv služby.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Za ty prachy neber to👍 a na víc jak zde již bylo psáno, že při VPN cz nebo sk se Sweet překlopí na danou destinaci. Za jedny prachy. Vpn se dá stáhnout na Play zdarma sic s reklamou.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 896
Odpověď v diskusním vlákně
 

@nováček

Áno sú tam aj I.Concerts HD aj MTV Live HD. R^

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 405
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

ježe těch 25kč za měsíc je jem na jeden měsíc potom 239kč

pavel190
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 163
Odpověď v diskusním vlákně
 

Cenník neexistuje

pri službe neexistuje žiaden cenník, čo čakať po týchto úvodných kolách. hoci na facebook promovali cenu 3,- eur, ktorá je bez obmedzenia, opak je pravdou. prvý mesiac zdarma, druhý mesiac ponúkajú "špeciálnu" cenu 3,- eur, a tretí mesiac už 7,- eur. do akej výšky to bude pokračovať, ťažko povedať, ale zjavne ani sami nevedia. naberajú zákazníkov.
kvalita sa dá, nie je to však nič ohromujúce. občas výpadky, či už pri live, alebo pri archíve, kde dokonca môže chýbať aj časť programu.
bez ohľadu na vyššie uvedené, pri danej cene bezkonkurenčná ponuka

Stahovac
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

4 měsíce cena stále 60 Kč za měsíc z Google Play. Nemám to jako hlavní sledováni ale na cs.cesty dobrý

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 896
Odpověď v diskusním vlákně
 

geoblokacia

Sranda je, že dnes som si všimol, že očividne považuje ich stránka IP rozsah, z ktorého sa primárne pripájam, za nachádzajúci sa v Maďarsku (ktovie prečo), a ponúkajú tam len maďarské programy :-) A to som sa už dlho čudoval, o čom je celý ten povyk...

Cez iného providera to už zobrazí pekne čs programy. A asi majú databázu verejných VPN, lebo cez VPN to zahlásilo že neviedia cez VPN rozpoznať krajinu a teda nič.

garabik
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 88
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sweet TV

Tak funguje to.Pri prepnutí cez VPN na CZ sa prepne česká ponuka ;) R^ A ďalšie rozšírenie o všetky MTV.Za tú cenu ;) R^

Power150
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 001
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra