Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Sweet tv se rozšiřuje

3 programy od Nickelodeon, Duck TV HD, Paramount ntw. HD, 7 stanic od MTV, před časem TV Folklorika...

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 125
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Mne idú aj české programy, nemusím meniť region z sk na cz.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

Karner

a prezradíš ako sa to dá?

VU+uno,AZbox

gama
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 189
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habanero

me ten sweet nabizeli za 1€uro, ale nevzal jsem to, k cemu, nic me tam nezaujalo, vsechny programy co nabizi muzu mit i jinde, 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

sweet tv

kdyz to tady ctu tak vy jste normalne silenci :))) pro par korun by jste si nechali vrtat koleno 👍 problemy vetsi nez ma treba skylink ale to vam nevadi hlavne ze je to levny :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Toto nestoji ani za tych 30 dni zadarmo. :)))

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sweet tv

Předplatil jsem si to na rok vychzi to na nejakych 70 kč měsíčně na tv koukám jen občas takže za ty peníze super.Nemá někdo možnost vyzkoušet jak to jede za hranicemi třeba Rakousko Německo.Děkuji.

Tielk
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Nepôjde... Skúsil som nemecku vpn a iba pár blbých programov... France24, TRT word...

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 441
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

Ale stojí... Do mobilu... Aj keď mám Antik, Skylink... A niejako tv nasledujem ani doma na tv...

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 441
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard

neviem o akych problemoch hovoris a k tomu porovnavas so skylinkom. Eurosporty na skylinku by som marne hladal. A k tomu s archivom na 4 zariadenia. Daj mi podobnu ponuku a potom sa mozeme bavit

Stahovac
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Stahovac

porovnavam se skylinkem ktery je tu velice oblibeny. a ano skylink je nabidkou programu jeste horsi,ale kvalitou sat rozhodne lepsi. a sweet nema nic navic co by jinde nebylo.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Porovnával bych obrazovou kvalitu ott služeb a sat tv odděleně. Co mám tak osobní zkušenost, tak obrazově se ani jediná naše ott služba nevyrovná "zatracovanému" sat. Skylinku. Nejkvalitnější a nejpropracovanější mi stále přijde sledování.tv. Je tak fajn uživatelsky přívětivá, že ji lehce ovládají i senioři t mého okolí. Skylink live tv je jedna velká katastrofa. Stejně si mnozí, hlavně sportovní fandové, vybírají podle programů. Osobně nechápu, jak si někdo může pořídit k 50" a vyšší úhlopříčce ott. IPTV fázi mám s nástupem zpětného sledování za sebou. K čemu 15k+ programů, když si musím hlídat začátek? Každý to máme ale jinak nastavené.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 125
Odpověď v diskusním vlákně
 

VPN NL

Jsem zkusil také holandskou, nejdříve nic, a pak se začaly sypat polské, německé, francouzské aj. picony programů co asi mají v kapse :laughing:

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 578
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sweet tv

Děkuji za test. Vyzkoušet to přes vpn mně nenapadlo.Díky.

Tielk
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

SK, HU, PL, BG, RO v pohodě. Ale přes UKR vpnku mi to nic moc nenajde.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 125
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Horror film nemá psaný program, žádné info o vysílaných programech.

mcm1
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 824
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mcm1

Tak si spusti CS Horror zo Skylinku, tam EPG funguje aj keď vysiela len od pol noci do 6.do rána.
:)))

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 825
Odpověď v diskusním vlákně
 

mmoriboy

Žádný Skylink ani sat.nemám :-).

mcm1
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 824
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

EPG v appce nemají moc vychytané. Ale stačí zadat do vyhledávače cs horror program.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 125
Odpověď v diskusním vlákně
 

F4turbo

Díky R^

mcm1
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 824
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Spoločnosť VAN GROUP s. r. o. (sweet.tv) sa v roku 2021 dostala do straty z 4 290 € na -28 278 € a tržby jej klesli o 12 % na 42 362 €.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

I proto bych si ji nepořizoval jako jedinou službu.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 125
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

zkousel jsem neni to spatne. EPG neni uplne prehledne, u aktualne beziciho poradu neni podrobnejsi popis.
kvalita ujde, top to neni.

prvni mesic zdarma, pak mi to ukazuje 25kc a pak 239.

nekdo tu psal, ze se to da pres google play to jde levneji? ja jsem nenasel nic.

MLOK
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MLOK

Ano to jsem psal já Google Play zatím stále měsíčně 60 Kč.
https://i.postimg.cc/fL2QGJJY/Screenshot-20230201-103327.jpg

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

poorve jsem si aktivoval sweet tv tehdy za 79kc nebo kolik, pak mi ukazalo zpravu ze vase predplatne vyprselo a automaticky zmenilo na 29kc a jsem chtel pochvalit ze to udelali sami ale pak sem z ruznych zprav vycetl ze po prvim mesici ma byt 239 nebo kolik.
ted mam za tecg 29kc do 25l6. brezna.
uz nekomu zacalo platit tech 239kc?
sice je to i tak levne v porovnani s ostatnima ale kvuli jejich nekvalite (porad se toci kolecko nacitani) to bych musel zvazit. pred tim jsem mel o2tv ale zvazuji mych7 sledovani.tv sice budu mit mensi nabidku ale zas stejne sleduju jen nekolik stanic a snad v sledovani.tv to bude jitvtak jak ma.

novice2k
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 236
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Sweet tv se rozšiřuje

Na Slevomatu je nyní akce zaplatit na rok za 1499,- kČ na 4 přijímače, takže to není vůbec špatný. Jeden příjem je za 31,- Kč / měsíc za 132 programů. Každý si to musí zvážit sám !!!!

hifik
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 434
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra