Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Video streamovací služby

Poté, co v minulém týdnu do Česka vtrhnul SKY se svým Showtimem za 89 korun měsíčně si říkám, že šedá zóna v podobě SC/C je sice levná, ale už jen pro komfort obsluhy je legál prostě legál....

Kdo má jakou zkušenost? ten Showtime sice nemá zatím takový bohatý katalog jako Netflix (absenci 4K neřeším) ale cena je TOP... navíc takový Amazon Prime se dá legálně sehnat v plné kládě za 245/rok a to už je nabídka.....

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

a kterej SKY sem vtrhnul ? sorry jako ale nejaky Showtime je uplne o nicom.
a na klasickou iptv se tyhle vjeci absolutne nechytaj. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

Poměr cena výkon parádní. Vše běží, jak má, je zde i dostatek dabingu, sice chybí nějaké díly, ale to se doladí. Spokojenost R^

Beny30
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

dnes jsem se díval na dva díly celovečerního filmu Star Trek - 90 léta... :-D
Super obraz i zvuk a vše s dubingem takže R^ R^

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Hrušky - jabka

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Kde je Amazon Prime za taku cenu ?

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

Za mna OK

Tiež som dnes skúsil SkyShowtime a musím povedať že veľmi dobre riešenie . Človek nájde toez staré tituly Frasier , ale aj nové seriály .
Cena neskutočná a že to nemá 4K mi nevadí , kvalita dobrá aj pri FULL HD .

mercedes77
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

V Polsku.... přes VPN registrace na (smyšlenou) polskou adresu, platba u mě Revolut EURovou kartou, paket 49 zlotých za rok. Nabídka identická s českou, naopak mají tam spoustu mezinárodních titulů (poznáš je tak, že jejich popisek je polsky - zbytek česky, lze normálně nastavit češtinu jako defaultní jazyk) které u nás nejsou... za cenu jedné čepované dvanáctky měsíčně to jde :-)

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mercedes77

Mám dobré oči, rychlý net i zdroje 4K, ale Ultra rozlišení vůbec nehrotím, naopak.... při úhlopříčce do 60 palců (mám 55) mi 4K přijde jako placebo.

Jinak jen Showtime je garantovaný napořád za 89 při registraci do 11 dubna, poté 179. Navíc mají pěknou nativní apku, teda aspoň pro LG

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Super, vdaka. R^

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Tak uz som to zaregistroval v PL, bezi to, 30 dni zdarma a potom rocne 49 zl, cize cca 10€/rok.
To bol dobry tip, dikes este raz.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

SkyShowtime oslavuje svoje spustenie na Valentína v Poľsku, ako aj v Albánsku, Českej republike, Kosove, Severnom Macedónsku, Rumunsku, na Slovensku a v Maďarsku tým, že všetkým novým používateľom navždy ponúka predplatné za polovičnú cenu** . Noví používatelia registrujúci sa na skyshowtime.com získajú 50 % navždy len na obmedzený čas . zľavy zo štandardnej ceny mesačného predplatného. To znamená, že v Poľsku budú používatelia využívajúci túto ponuku platiť iba 12,49 PLN mesačne namiesto 24,99 PLN . V Rumunsku zaplatia používatelia namiesto 3,99 EUR mesačne len 1,99 EUR. V Českej republike bude mesačná cena v akciovej ponuke 89 Kč namiesto 179 Kč. Na druhej strane zákazníci v Maďarsku budú môcť platiť 999 HUF mesačne namiesto 1 999 HUF a v Albánsku, Kosove, Severnom Macedónsku a na Slovensku len 2,99 EUR namiesto 5,99 EUR.

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 254
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

aj ja dakujem, ide to aj bez vpn ;)

Zgemma H9S, Octagon SF8008, uClan Ustym 4K Pro

kratos
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 591
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

Chlapi, mohli by jste to, prosím Vás, popsat nějak polopaticky, jak to udělat??? Po mne to žádnou polskou adresu nechtělo, jen email a heslo a automaticky se to pak přeplo do češtiny. A navíc mi to na účtu, co jsem zaregistroval, nabízí 30-dní dobu na vyzkošení, ale když spustím aplikaci v tv, tak tam mi píše ,,zahájit 7-mi denní zkušební dobu?" ...tak nevím :fuming:

gogin
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gogin

Isiel si na to z polskej stranky ?

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gogin

No a kolik penez máš platit?

Já jsem ze sebe prostřednictvím VPN udělal při registraci Poláka a mám ten Amazon Prime za 49 zlotých za rok. V Česku je to mnohem dražší.... 79 korun měsíčně mám pocit. Ale hraju už normálně bez VPN.... to samé Youtube Premium.... VPN jakoby Indie a roční předplatné za směšných 1290 rupií (348 korun)

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

No, aplikace v tv psala vše polsky po otevření. Ale vygenerovala mi tv kod, který jsem musel zadat do pc při registraci a pak už to bylo vše česky

gogin
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Ano, po zkušební době chcou 79,- kč měsíčně. A vytvořit polskou VPN asi já nezvládnu, z toho jsem jelen.

gogin
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gogin

Já jsem si ji koupil odsud za 20 USD na doživotí...

https://stacksocial.com/search?cat=477&query=VPN

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Díky moc, zkusím si to prostudovat, jestli něco pochopím.

gogin
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gogin

Nemal si skor uz cesky ucet ?

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

Dá jiný mejl

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

Ano, iny mail a zacat znova.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

Ne, neměl. Ale jestli to dobře chápu, tak jsem to podělal, že jsem se přihlásil ze svého pc a dal jsem svou emailovou adresu.(ne polskou)
Ta aplikace v tv psala vše polsky, tak jsem myslel, že když to vygenerovala nějaký kód, tak že to bude v Polsku. Hot asi chybička....no

gogin
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

Emailovu adresu som dal svoju, tam nie je problem, ale isiel som cez PL VPN...aj ked kolega @kratos pise, ze mu to islo aj bez PL VPN. Zadaval som potom kartu a udaje, meno som mal svoje (aj tak ho mam na udajoch ku karte), bydlisko som si dal podla nejakeho polskeho uradu, co som ako prve nasiel.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gogin

Tu adresu pyta dalej v registracii, ja som dal firmu v krakowe aj tel. cislo co tam bolo a ide to v pohode, za 30 dni by som mal zaplatit 49 zl na rok, vpn nemam ;)

Zgemma H9S, Octagon SF8008, uClan Ustym 4K Pro

kratos
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 591
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra