Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Video streamovací služby

Poté, co v minulém týdnu do Česka vtrhnul SKY se svým Showtimem za 89 korun měsíčně si říkám, že šedá zóna v podobě SC/C je sice levná, ale už jen pro komfort obsluhy je legál prostě legál....

Kdo má jakou zkušenost? ten Showtime sice nemá zatím takový bohatý katalog jako Netflix (absenci 4K neřeším) ale cena je TOP... navíc takový Amazon Prime se dá legálně sehnat v plné kládě za 245/rok a to už je nabídka.....

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

Inak, telefonne cislo som dal svoje, niekedy tieto sluzby zvyknu poslat overovaci kod na telefon.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

Díky moc za rady. Snad jsem to pochopil...

gogin
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

co na to rict ? co vsechno jsou lidi schopny udelat pro par korun :))) 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Pokud máš na mysli Prime video pod polskou identitou, tak to rozhodně není pár peněz. České předplatné je dražší SEDMKRÁT tolik

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

oprava

4x tolik..... pořád je ale to ale hrozný rozdíl.... není to 10-20 procent, ale 400....

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

Za mě je to u nás peklo. Ale můžeme si za to sami. Místo, abychom vyžadovali kvalitu, přeplatíme raději horší kvalitu.

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 940
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

V SR vyjde Amazon Prime 71,88€/rok. To iste obdobie cez polsky Amazon vyjde 10,30€.
To je par korun ?

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

Ahoj moze mi niekto poradit tu registraciu v PL cez ss dakujem

1xParabola 100x90 LBN Inverto HDTV DVB-S2 compliant , Cryptobox 800 UHD, motor H-H 2100, Tv Samsung UE50nu7022k

st800
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 249
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

uz jste slyseli ze ma prijit levnejsi netflix? tim nemyslim jednou ale behem brezna.

novice2k
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 236
Odpověď v diskusním vlákně
 

@novice2k

levnejsi netflix i s reklamou ? to fakt nechces :))) a uz jsi slysel o tom ze prijde blokace sdileni uctu netflix ? a taky brzy.! 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Nejde o verziu s reklamou, v balkanskych krajinach uz Netflix zlacnel minuly tyzden a ma sa to tykat aj strednej Europy. Ceny isli z 8, 10 a 12 eur na 5, 8, a 10.

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Mimochodem, dal jsem si tu práci s spočetl si úsporu..... mám doma zaplaceno YT premium, Spotify Premium, Tidal HiFi, T-Mobile TV balík L, Amazon Prime a Sky Showtime.... za vše dokupy platím 470 korun měsíčně proti nějakým cca 18 stovkám kdybych jel vše za české ceny. jen TMO TV jedu sdíleně ve skupině dalších 5 lidí - ale když to služba umožňuje, proč ne...

A to mám vše legálně, jen jsem vždy při registraci použil adekvátní zemi na VPN - koupené za 20 dolarů doživotně....

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

Legální to není ani náhodou... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

...říká pokrytec lavírující mezi Stream Cinema a Stream Cinema Comunity.... škoda že na tomto rádoby fóru nejdou dát uživatelé na blacklist, letěl bys jako špinavé prádlo

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

Říká zoufalec,co neví, která bije a ještě se chvástá svou nelegální činností... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Akou nelegalnou cinnostou ? On plati nejakym piratom v Cine ? Plati priamo poskytovatelom sluzby.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

takze cesko nakonec v tom seznamu zemi s levnejsimi cenami nebude i kdyz slovensko ano. holt cesi na to maji a ja uz budu cekat dal na tsrif s reklamami.

novice2k
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 236
Odpověď v diskusním vlákně
 

@novice2k

A kde je ten zoznam uvedeny ?

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Video streamovací služby

napr. se o tom pise mobilizujeme cz ale ted jsem se docetl na interez sk ze ani na slovensku. tak nic.

novice2k
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 236
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

primo poskytovateli sluzby se snad plati vzdy neeee ? nebo platis jeho sousedovi ?
obchazi zakon,obchazi pravidla,
a chces rict ze napr toto je legalni ? A to mám vše legálně, jen jsem vždy při registraci použil adekvátní zemi na VPN - koupené za 20 dolarů doživotně.... !!!
neee ze by mi to snad nejak vadilo,je to jeho vec, stara se a umi tak ma, ale o ofiko se mluvit neda.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Cize ked Nestle vyrobi tycinku pre Nemecko za 1€, u nas ju predava za 1,50€ a ja ju kupim v Nemecku (pre nemecky trh), tak som ju kupil nelegalne ?

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 533
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

tak to je hodne trapnej priklad. a predevsim manipulace a lez. takto ten priklad s jeho VPN a sluzbami nefunguje.! a ty to moc dobre vis.!!!
to co on provozuje je jako kdyz se napojis sousedovi na elektriku nebo jako kdyz se pripojis na verejne osvetleni.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra