Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem VKV/FM

Konec Radia Dálnice

Tak a mezi bývalá FM radia se řadí i rádio Dálnice, projekt s mnoha rušičkami, který se nikdy pořádně nerozjel. Postupné vypínání vysílačů již začalo dnešním dnem.

Beatj
Registrace: 9/2020
Příspěvků: 20
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Konec Radia Dálnice

zaplatpanbuh. 👍 az bude ta dalnice na urovni desitkami lety overeneho a kvalitniho auto radio Bayern3 tak potom budeme mozna plakat :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Konec Radia Dálnice

Svého času když jsem jezdil denně po ČR 1300km tak jsem ho často používal. Ušetřil mi mnoho trápení a času.

IPTV-vlastní seznam + yello TV, simpli TV, Sweet, (+Sweet Ukr,hu,SK,to,bg, pl) sledování TV,NordicTV, LepšíTV, o2TV, youtv, Orion. Satelit na experimenty příjem feedu a stanic pro rozšíření obzorů No dohromady asi +18000 rozdílných tv

MirHo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 316
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Konec Radia Dálnice

Tak Pařízek senior už bohužel nežije, tudíž jeho potomci optimalizujou co se dá

hondasek2
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 467
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Konec Radia Dálnice

Než nějaké rádio Dálnice tak raději pořádný internet na odpočivadlech.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 901
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Konec Radia Dálnice

Jezdím cca 40.000 km za rok, kombinace Waze + Radiožurnál mi úplně stačí.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

Amen bratře.. :))) Za mě ale častěji spíše Waze + Spotify.

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Konec Radia Dálnice

Jasný každému vyhovuje něco jiného. Já měl těch 40000 za necelý měsíc...
Má kombinace byla jednoduchá mapy cz a rádio dálnice. Když jsem jel po Praze City a mimo dálnici Impuls. Každý den jsem i přispíval s hlášením nehod do tohoto rádia. Je dobrý že vlastně pomalu okamžitě se informuje. A tím že jsem jezdil pravidelně pokud hlásili větší problém věděl jsem kde odbočit a jet jinudy proto bohatě stačili mapy cz

IPTV-vlastní seznam + yello TV, simpli TV, Sweet, (+Sweet Ukr,hu,SK,to,bg, pl) sledování TV,NordicTV, LepšíTV, o2TV, youtv, Orion. Satelit na experimenty příjem feedu a stanic pro rozšíření obzorů No dohromady asi +18000 rozdílných tv

MirHo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 316
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MirHo

Nemám skúsenosť, ale občas jazdím cez celé Česko a používal som Google. Sú mapy CZ v tomto ohľade lepšie?

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Konec Radia Dálnice

Spíš kvůli adresám. Několikrát se mi stalo že Google nebo i Waze nenašli nějakou adresu usedlosti mimo civilizaci a na mapách to běhalo v pohodě

IPTV-vlastní seznam + yello TV, simpli TV, Sweet, (+Sweet Ukr,hu,SK,to,bg, pl) sledování TV,NordicTV, LepšíTV, o2TV, youtv, Orion. Satelit na experimenty příjem feedu a stanic pro rozšíření obzorů No dohromady asi +18000 rozdílných tv

MirHo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 316
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MirHo

Potvrzuji. Většinou jde o čísla domů. Waze donaviguje do ulice ale občas se stane, že číslo domu nezná nebo ho lokalizuje špatně. Tehdy přepínám na mapy.cz.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Konec Radia Dálnice

No já vozil krmení pro zvířata a kolikrát jsem jel na farmu i x km někde v lese nebo uprostřed polí a tam jaksi jiné navigace neměli šanci. Mapy cz fungovali i na lesních cestách nebo zkratkách přes polní cesty

IPTV-vlastní seznam + yello TV, simpli TV, Sweet, (+Sweet Ukr,hu,SK,to,bg, pl) sledování TV,NordicTV, LepšíTV, o2TV, youtv, Orion. Satelit na experimenty příjem feedu a stanic pro rozšíření obzorů No dohromady asi +18000 rozdílných tv

MirHo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 316
Odpověď v diskusním vlákně
 

tolik jsem se chystal

,že si někdy pustím,co tam hráli vůbec??

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 997
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Konec Radia Dálnice

No něco jako český impuls s tím že každých 15 minut dopravní info z dálnic. Plus důležitý nové info od řidičů do cca 5 minut aby další řídící stačili zareagovat.
No naposledy mi ušetřili cca 5 hodin času. Když jsem se vyhnul vlastně stojící 20km koloně

IPTV-vlastní seznam + yello TV, simpli TV, Sweet, (+Sweet Ukr,hu,SK,to,bg, pl) sledování TV,NordicTV, LepšíTV, o2TV, youtv, Orion. Satelit na experimenty příjem feedu a stanic pro rozšíření obzorů No dohromady asi +18000 rozdílných tv

MirHo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 316
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MirHo

tak to je škoda,až na tu muziku

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 997
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra