Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

O2 sport plus předplacený tarif

Zdravím všechny a poprosím o radu, aktivoval jsem si předplacený balíček sport plus za 299,-korun , příští měsíc se mi sama strhne platba? Jak to případně zrušit?
Díky

Petrmuz92
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 312
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petrmuz92

Zrušit příkaz platba na kartě u SL to tak šlo zaplatil jsem měsíc,zablokoval další platbu. :lookaround:

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 211
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petrmuz92

No nevím já jsem si zaplatil balíček sport u O2 na 3 měsíce a pak mě ho zrušili automaticky po vypršení. Když jsem ho chtěl znovu obnovit tak už to na ten původní email nešlo. Musel jsem si vymyslet jiný email. A znovu zaplatit. Pokud se bavíme o stejné službě.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

Mluvime o stejné službě, ja jsem si sport předplatil na měsíc a nikde ani v moje O2 jsem nenašel nějakou možnost zrušit, tak předpokládám ,že po vypršení by to měli zrušit.

Petrmuz92
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 312
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petrmuz92

Ano taky si myslím že to tak bude. Já už to měl od nich několikrát. Vždy na tenis a nic jsem sám nerušil. Prostě mě to sami vypnuli po vypršení termínu.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petrmuz92

Jinak ho mám znovu obnovený na ten tenis. A nic neřeším. Ještě 2 měsíce a pak mě automaticky vypnou. To není závazný balíček se smlouvou.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2 sport plus předplacený tarif

Jak píše jackino musíš zrušit příkaz k platbě jinak ti to automaticky strhnou-- nastavení učtu-moje služby-odhlásit předplatné-hotovo

gant
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 57
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gant

No to je zajímavý že mě odpojili automaticky. Jelikož jsem si předplatil službu pouze na 3 měsíce. Zaplatil převodem a pak konec. A ne O2 tv na smlouvu. V tom je rozdíl.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

gant

ted jsem se koukal do " moje služby" , je tam napsáno , nemáte žádnou službu aktivní. Přitom tam mám tuhle mesíční předplacenku. :lookaround:

Petrmuz92
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 312
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

Prosim tě, nevíš jestli si jde v tom předpatném , vzít i rodinné sledování na více tv?

Petrmuz92
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 312
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petrmuz92

Ne v tom sportu to nejde. To by jsi musel mít plnou palbu O2 tv. Bohužel a smlouvu

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petrmuz92

Na sportovní balíček nelze... :lookaround:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

snas umíš číst,píše tam že si předplatil jeden měsíc za 299 kč.Ty sem taháš tři měsíce,a nikdo tady nepíše o O2 tv na smlouvu,jenom ty,to je zajímaví vid

gant
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 57
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Petrmuz92

Prostě nějaký balíček a pak si připlatit na víc sledování. Vím že pacholci dávaj jen jednu tv a pak za příplatek. Vydřiduši🙏

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gant

Ano on má 1 měsíc a pak mu automaticky skončí. Tak jako mě ty 3 měsíce. Každého volba na jak dlouho si ten sport předplatí. Pochop to.🤔

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus předplacený tarif

Prostě nějaký balíček a pak si připlatit na víc sledování. Vím že pacholci dávaj jen jednu tv a pak za příplatek. Vydřiduši🙏

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jestli

Platil kartou, tak mu strhnout auto i další měsíc.- :))

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

@minestra

Ano, rozhoduje způsob platby...

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

gant

Problem je v tom ,že jsem byl v nastevení , moje služby a není tam nikde napsaáno zrušení předplatného , naopak je tam žádnou službu nemáte aktivní :lookaround:

Petrmuz92
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 312
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra