Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Magio Go - tma

Prišiel som do práce, zapnem PC a spustím Magio Go. Nič , tma, jeden program, druhý atď. Jednoducho Magio Go nefunguje na mojom PC. Reštartoval som a znova nič. Zaplatené mám, tak otázka či je to len u mňa alebo to nejde vôbec?

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

Neprišiel len zamestnávateľ náhodou na trochu zvlášnu náplň práce a neodstavil ťa...Samozrejme len pokiaľ nezamestnávaš sám seba... , alebo to nemáš v náplni práce...;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Maneto

No dobrý🤣🤣

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Magio Go - tma

V práci všetko šlape tak ako má, zamestnávateľ nerieši blbosti. Doma mi to fungovalo, v práci nie. Keď zapnem aplikáciu, nabehne hlavná stránka, logá ale obraz sa nespustí, len je tma. Neviem si to overiť ani doma na Android boxoch, nakoľko manželka je tiež v práci. Takže až zajtra.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Magio Go - tma

Aj ja mám po rokoch neúnavnej platby Magio go len tmu. Nečudujem sa. Prestal som platiť túto predraženú službu a vypli ma.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 986
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

No už o tom uvažujem aj ja. PL pozerám na inej platforme, Magio Go si platím len preto, aby som mohol v práci, keď je čas pozerať šport. Takže teraz mi beží miesto NBA na Magiu PL na Sky link live. Čo už. A ešte popri tom čítam aj knižku.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

Nic mě po tom není, ja jsem v důchodu, tenkrát se to nedalo, ale mohu se zeptat jaké máš zaměstnání? Když můžeš sledovat televizi. Asi nepřetržitý nebo třísměnny provoz.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Ani jedno ani druhé. Na smeny by som nerobil za nič na svete. Mám dobrú prácu ale na web to určite písať nejdem. V šuflíku som našiel starší box X96 Air a Magio Go funguje bez problémov. Takže skúsim odinšalovať a nainaštalovať aplikáciu a uvidím čo sa bude diať s PC. Sky link ide v PC
bez problémov.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

Tak sorry, špatně jsem to pochopil😏

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 874
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Magio Go - tma

No ešte sa vrátim k téme. Nepomohlo ani preinštalovanie aplikácie. A tak ma napadlo že to spustím v Mozile. A ono cez tú Mozilu to normálne ide. Nie som odborník v oblasti IT, tak tomu neviem prísť na koreň veci.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Magio Go - tma

pýtal som sa v telekome...je to ich chyba...magio go nejde na ms edge ani chrome na iných prehliadačoch ide, robia na oprave

saullerist
Registrace: 9/2019
Příspěvků: 11
Odpověď v diskusním vlákně
 

@saullerist

Ďakujem za odpoveď, už som si myslel že môjmu PC j.be!

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 434
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra