Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Podvod či realita

Po mesiaci bezúpešného ponúkania satelitnej parabole na Bazoši sa mi ozval akýsi Luis Bake a dal mi takúto "lákavú" ponuku:
Som z Giraltovce
Ponúkam platbu vopred a hradím všetky náklady na doručenie.
Vysvetlím: za tovar a poštovné platím prostredníctvom Packeta. Následne dostanete e-mail od Packeta, v ktorom potvrdí vašu objednávku a prijme platbu na váš bankový účet. Po prijatí platby vám kuriér zavolá a dohodne si s vami dátum a čas.
Ak s tým budete súhlasiť, poprosím vás o vašu adresu a telefónne číslo pre objednanie. Má niekto s takýmto doručovaním skúsenosti? Z Bazoša sústavne upozorňujú, aby sme na kuriera nenaleteli, lebo je v tom podvod.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 996
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

Joooo

Svého času jsem prodával pressovač přes Bazoš.... 3x jsem obnovil inzerát a vždy se mi během 5 minut ozval podobný hochštapler se stejnou bajkou, jen jako dopravce řekl že to bude kurýr DPD. 2x jsem mu řekl že preferuju GLS, protože pro ně pracuji, potřetí jsem napsal na rovinu "koho tím krmíš, takhle DPD nefunguje!" a vždy samozřejmě poté ticho po pěšině

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 274
Odpověď v diskusním vlákně
 

podvod

nabízel jsem tv za 1500 a chtěl poslat 2500 pojištění pro kurýra,dost divný,pak začal vyhrožovat------Řekl jsem vám, že musíte zaplatit 2500 kč, které vám budou přidány do obálky, tj. nyní zaplatíte 2500 a dostanete 4 249
Rohan
Rohan Dana
Teď, když jsi nechtěl zaplatit, žádný problém, žaluji tě, půjdeš do vězení a budeš mi muset zaplatit pokutu 75 000 EUR.

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 065
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Podvod či realita

Najlepšie riešenie ti ponúka EnoSat.

feko
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 153
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

čože to ponúkaš ?

whitecreek
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 116
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Už som to našiel, parabola od MagioSatu, zberný dvor alebo spoluobčania z Malej Indie ja to správne miesto. K téme: samozrejme že je to podvod !!!

whitecreek
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 116
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Podvod či realita

Vše v čem žijeme je podvod,realita určitě ne.. :lookaround: :))

radek79
Registrace: 7/2022
Příspěvků: 352
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Už to konečně uzavři to nemá žádnou cenu. Je to o ničem.👎

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Ja už som tému dávno ukončil, keď som napísal, že som odmietol ponuku s kurierom. Nemôžem však zakázať alebo ukončiť diskusiu, ktorá mnohých zaujala. To je asi právo admina.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:Podvod či realita

Keď sa otvorí takýto podvodný e-mail, stačí dať kurzor na názov odosielateľa (Slovenská pošta, mBank.sk, CSOB, prípadne nejaké meno) a uvidíte skutočnú adresu odosielateľa. Napríklad konkrétne pri mBank to bolo "support@7mza-zbi.com", čo je samozrejme blbosť.
Aj podľa toho sa dá hneď zistiť, že je to podvod.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 265
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Podvod či realita

Jdi do toho lepší nabídku nedostaneš 🤣🤧

pussycat
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 589
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Tak jsem to vyzkoušel au 6 různých podvodných mailů ,co mi chodí každý den ,byla skutečná adresa stejná: info@news.letuska

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 502
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Tak tom všetko muselo byť z jedného zdroja.
Mňa atakovali viaceré zdroje a tá adresa bola vždy iná a úplne neadekvátna.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 265
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Podvod či realita

To znáte? Přišel mi email od údajného milionáře, že si náhodně vybral 10 lidí na světě včetně mě, aby mi podaroval několik milionů v USD, abych se mu ozval na určitý email. To je co za provokaci?

DM 920, Unstable 19-2-2019 + GP4, Moteck SG 2100A + Gibertini 125Al (Ku 85,2°E - 45°W), Emme Esse 125Al (multifeed 36°E circ. pol. + 23.5°E), Gibertini 125Al (fix 56°E circ. pol.), Stab H-H 120 + Emme Esse 125AL C-band; Octagon SF4008 (Abertis)+TBS5925

rom2005
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 1 748
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rom2005

Bude chtít pár stovek dolarů za převod peněz..taky už pár let známé případy..

Famaval 110,E85,Andrew 180x200,Zero 4k,TBS 5927, Zlínský kraj - Kroměříž

Danny10
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 1 225
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 39
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra