Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Canal+ v Magenta tv

Jak vám to funguje? Já to teď zkusil, ale moc mě tam toho neukazuje jen pár desítek filmů a pár seriálů. Je tam 9 kategorii a v nich pár titulů ostatní kategorii tam jen občas naskočí, ale hned zmizí. Není tam žádné vyhledávání. Kde jsou ty stovky filmů a desítky seriálů? To i na Voyo jde vyhledávání.

cariada
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 1 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ v Magenta tv

Kliknout a pak zde.
https://www.parabola.cz/clanky/7616/tenisove-turnaje-wta-na-canal-plus-sport-2-a-take-sport1-a-sport2/komentare/

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 925
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ v Magenta tv

Ak to funguje podobne ako v Magio TV, tak prvotne spustenie sa musi uskutocnit cez povodnu aplikaciu (Magenta) a potom sa po spusteni programu dostanes do klasickeho C+. Alebo potom to mozes spustit uz klasicky cez nainstalovanu apku C+.

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ v Magenta tv

Vím že je řeč o T-Mobile, ale neví někdo jestli to jde také podobně rozchodit i u Skylinku (freeSATu)? Když se chci přihlásit v aplikaci Canal+ přihlašovacími údaji co mám u freeSATu,tak mi to píše že účet neexistuje. A ve Skylink live TV mám taky pocit, že to není kompletní nabídka. Mám samozřejmě Kombi+.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 064
Odpověď v diskusním vlákně
 

@cariada

Mě do Magenty přišel Canal+ dnes. A u mě spokojenost. Kvalitní FHD u PL a přehledně udělané menu Canal+sport. Za mě pochvala jak Magentě tak Canal+.

kolenáč
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ v Magenta tv

Děkuji za nápovědu. Ale je to teda podle mě zbytečně složité, protože i při dalším pokusu si musím vybrat něco z těch pár titulů a pak se z toho dostat do té aplikace a tam už si můžu listovat a vybírat či chci. Ale jsem rád že funguje celá nabídka titulů. Zhruba jsem to spočítal je tam cca 640 filmů a asi 110 seriálů, ale mají v tom daný i fotbal. Podobné množství jako Skyshovtime.

cariada
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 1 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Canal+ v Magenta tv

Beru zpět jde to přímo přes tu aplikaci, takže spokojenost.

cariada
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 1 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

Aplikace Canal+

Zatím jsem nepochopil,jak se do této aplikace přihlásit,zkusil jsem se přihlásit přes oprrátora Skylink nefunguje,HBO normálně se přihlásím

jirkapekař
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jirkapekař

v magenta pres skylink ? v magenta je pristup do Canal+ nejaka registrace,aplikace, a podobny blbosti, a pak uz jedes primo, ale nezkousel jsem to zatim, zatim nebyl duvod, no ten obraz v magenta to bych blil, a proto-zlata iptv R^

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra