Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Zprovoznění videokamery

Zdravím. po otci mi zbyla starší videokamera na kazety. Chtěl bych si ty kazety přehrát. Kamera funguje, ale když to napojím na televizi Samsung, tak mi to nechce načíst. Pořídil jsem si AV kabel s 3 jacky. Na televizi mám 5 konektorů. Zkoušel jsem to podle barev, ale i tak to nejede. Také jsem zkoušel připojit kameru s jinou televizí, tam se to také nerozjelo. Je chyba v kabelu, nebo ve videokameře? Děkuji.

venca263
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 495
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zprovoznění videokamery

Problém je,že pokud nemá starší pc tak 1394/Firewire konektor tam nemá.Jak píše Marian24 přes fire je to nejlepší výsledek.Stačilo pár roků a máme problém přehrát starší nahrávky. :)

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 911
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zprovoznění videokamery

Kabel pro zapojení miniDV kamery Panasonic z analogového výstupu je zapojen takto. Špička jacku jde na bílý kabel, kontakt vedle jde na žlutý kabel, další kontakt je kostra a kontakt u kořene konektoru jde na kabel červený.

Dula11
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 121
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dula11

Souhlas, mám to ve svém zápisníčku pro Panasonic také tak :))

DPetr
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 368
Odpověď v diskusním vlákně
 

vraz to

do nějakýho recorderu vypal na DVD a pak si s tím v PC můžeš dělat co chceš

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zprovoznění videokamery

Pred rokmi som si sám vyrobil káblik na prepojenie staršej kazetovej kamery a tv. Na jednom konci bol 4 pólový jack, na druhom 3x cinch - žltý video, červený a biely prenášali zvuk. Zapojenie jacka od špičky: biely zvuk, červený zvuk, žltý video, posledný kostra. Fungovalo to bez problémov, pokým som kameru nepredal.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 996
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zprovoznění videokamery

To by to musel vlastnit ten rekorder jat tak dělal taky nahraje na dvd rekorder pak na dvd a pak na domaci disk nebo uzb ale musíš vědět vocogou!to není nep na kozu a je z ní krava

Fera74
Registrace: 9/2022
Příspěvků: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zprovoznění videokamery

Zadara to neudělám a kolik toho máš?

Fera74
Registrace: 9/2022
Příspěvků: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Takhle zapojenej kabel nejspíš venca236 má, většina kabelů se takto zapojená prodává. S Panasonicem to ale nemůže fungovat.

Dula11
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 121
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zprovoznění videokamery

Mám panasonic dvd rekorder a tam zapojis tu kameru a normálně to jde nahrajes sestrihas a vypálit na dvd

Fera74
Registrace: 9/2022
Příspěvků: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

@venca263

Čau. Presne taku kameru mám doma a nedávno som ju skušal zapojiť do nového TV sony. Podarilo sa mi to spojazdnit obojstranným 3,5 mm jack kablom do TV vstupu AV IN video/audio L-R

edhunter
Registrace: 10/2011
Příspěvků: 32
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra