Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Nějaká akce Skylinku?

Dnes u mě zazvonil chlap,že jde dohodnout přetočení antény z Freesatu na Skylink.Prý jsem podle seznamu v pořadí.Tak jsem mu řekl,že nic nechci,že si to dokáži udělat sám a to až tehdy když to vypnou.A to se ještě rozmyslím jestli vůbec přejdu když mám O2.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 912
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jarous

tys mu to teda nandal

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jarous

tak oni ti nabizi pretoceni ZDARMA a ty nechces ?
no pokud chodi nahodne bez predchozi rezervace a objednavky tak holt jejich smula a jejich penize 😂

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jarous

Len aby to neboli ludia ktory pod zamienkou pretacania paraboly obcas pretocia aj byt hore nohami. :laughing:

Tryskac11
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 351
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nějaká akce Skylinku?

Včera byli u kamaráda na Moravě kde přeladil technik 4 paraboly a mluvil něco o tom, že do konce května a pak to na 1w vypnou... :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nějaká akce Skylinku?

Nechce sa mi veriť, žeby niekto chodil po domoch s takouto ponukou... operátori a vlastne všetky možné inštitúcie, ktoré ľudia pravidelne platia, oslovujú svojho zákazníka buď písomne alebo telefonicky... takže si mal do činenia s nejakým šmejdom, ktorý si obhliadal rajón, zistil kto ako býva, či býva sám a potom mohol pohodlne niekoho okradnúť :lookaround:

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 344
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nějaká akce Skylinku?

jsou to samozvaní montážníci,co nemají do čeho píchnout...pozor na ně!! ;)

jansmrz
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 537
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nějaká akce Skylinku?

Kamarád co mu to dělali tak mu ukázal oficiální pověření. Ve vesnici ten technik otáčel 4 paraboly a přeladil boxy.... :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nějaká akce Skylinku?

Píšete nesmysly,jsem technik a pretáčím z 1w na 23,5.
Je toho tolik,že nevím,co dríve.Hen na okrese Vyškov je 9000 zákazníků.Na thoru se to vypne.

touran2
Registrace: 10/2022
Příspěvků: 2
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Montevideo

Tak nějak jsem přemýšlel také.Možná to byl chlap co mě dovezl smlouvu a karty když jsem si objednával Freesat a nyní objíždí zákazníky pro přetočení.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 912
Odpověď v diskusním vlákně
 

@touran2

R^
Tu uz by sa o chvilu zacali sirit informacie, ze je to akcia mexickych kartelov...

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@touran2

A kolik si za to účtuješ?

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+28,2°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 225
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

@touran2

Že se to vypne víme ale máš info kdy?

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 912
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jarous

motorovú pilu alebo ďalekohľady neponúkal?

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 218
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nějaká akce Skylinku?

A kto nevidi na skylink, tak mu kam pretoči ?

marek66
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 469
Odpověď v diskusním vlákně
 

@marek66

Toť otázka, asi smůla. Nebo že by Live zdarma?🤔😆

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 939
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nějaká akce Skylinku?

Ten technik to přeladil z 1W na 23E. Peníze nechtěl akorát podpis a na každého v té vesnici měl kontakt..:)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

@touran2

a kdo by se nechal dobrovolne pretacet z freesatu na skylink ? kdyz uz budu na pozici freesatu tak jednoduse prejdu k Tmobile a hotovo, zadnej stres. 😂👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nějaká akce Skylinku?

Pokud není extrémně strmá střecha,tak je to zdarma,pokud je to riskantní,tak si řeknu 200-300kč.Termín vypnutí není ještě přesně určen,bude to koncem roku.

touran2
Registrace: 10/2022
Příspěvků: 2
Odpověď v diskusním vlákně
 

krokodyl

s tym pretacanim je to dost problematicke, mam podobnu skusenost so zakaznikmi, odpoved je v 90% ze "ja nic tocit nechcem, nic som si nikde neobjednaval", jedina moznost je potom nechat ich tam kde su a doladit im aj tie nove TP z thoru 7, inak zakaznici zdrhnu k ST alebo k digi

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

no ja se jim vubec nedivim, take bych zustal u Tmob, nevidim zadny duvod tocit se z freesatu na skylink, od te doby co prisli o esp1a2 tak uz byl freesat o nicem stejne jako skylink, 👍 a i kdybych byl tim jedincem ktery NECHCE esp a je jich fakt malo tak stejne zustanu nahore u Tmob. 👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

Medarde 1, ty dva kanály eurosportu je poměrně bída... to už je lepší eurosport player, nyní při AO přenosy z většiny kurtů bez reklam a upoutávek...

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nějaká akce Skylinku?

Nijak bych se tomu nebránil. Ke mně přišel technik a ukázal mi v mobilu seznam zákazníků Freesatu na okrese, které může zdarma přemigrovat. Nalistoval mě a zjistili jsme, že Skylink mi nabízí při dvouletém úvazku Kombi+ za stejných podmínek, co platím za balíček Freesat plus HD. Včetně slev, které jsem si před časem domluvil. Včetně druhé karty jen za 49 Kč. Podle mne super nabídka. Nemůžu si stěžovat.

Kokoska
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 7
Odpověď v diskusním vlákně
 

nejaka super akce na skylinku ?

Milý diváku,

obnovte si na celý rok výhodné předplatné satelitní a internetové televize s naším oblíbeným balíčkem Smart za 249 Kč měsíčně. Jako dárek od nás navíc dostanete programy balíčku CANAL+ na 3 měsíce zdarma.

Můžete tak živě sledovat všechny fotbalové zápasy Premier League a ženské tenisové zápasy turnajů WTA.

Stačí si jen vybrat, jestli budete hradit měsíčně pravidelnou platbou kartou nebo zaplatíte celý rok najednou. Nabídka platí jen do 15. 2. 2024.
tak jo, super, koupim si SMART a k tomu dostanu Canal+.
a to se vyplati :)))

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra