Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

iptv předplatné

ahoj, predem se omlouvam, ale, posledni dobou se setkavam s problemy s predplatnym ruznych iptv, proste mi to nechce prijmout zvolene predplatne, z uvedenych informaci odporu mi neni jasne jestli to blokuje pouze moje banka nebo dokonce velky big brother, mate s tim nekdo nejake aktualni zkusenosti ? dekuji moc za relevanti info. dekuji

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

Jednou jsem chtěl provést platbu do ciziny. Už nevím kam to bylo. Platba se mě vracela tak asi po 5 pokusu mě volali z banky, že platba na tento účet není od nás povolená. Jestli to nutně chci tak že to odblokují. Nechal jsem to být. Podruhé zase přes kartu to nešlo. Tak jsem to vzal přes PayPal a odešlo.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

no ja pave ted mam problem ze my to vubec ty platby nejde uskutecnit, a pritom jsem to uz predtim na tyto firmy posilal, ale ted to proste nejde, a nevim kde je ten problem. s tim ze to nepovoli banka nebo Pay Pal uz jsem se setkal ale tohle neni ten pripad. vsechno mam v poradku,banku,kartu,ucet, takze fakt nevim.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv předplatné

Toto řeším platbou v bitcoinech, pokud to druhá strana akceptuje.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 028
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

Někdy mě nešla z mobilu zaplatit služba Rohlík. Tak mě to pak šlo z tabletu ze stejného účtu.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

jako jasne, z teda pres bitcoiny jsem to take kdysi platil ale byl tam poplatek za ten bit prevod a zdalo se mi to trosku rizikove, ale jasny ze pro prijemce je to asi ideal a jsou chraneny, jeste me teda napadlo jestli ten prijemce neni pres rusko a tim padem to ted banka blokuje.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

no ja to zkousim pres pc, pres mobil to vubec neakceptuji, to je jako rozdavat na ulici cislo karty i s PIN.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

No používám virtuální jednorázovou kartu. Po zaplacení se zruší.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

jako ja te chapu, ale me to proste nepusti, asi zkusim ten bitcoin platbu, ale to bych musel na delsi obdobi aby to melo nejaky smysl. takze chapu to dobre ze s tim nikdo problemy nema ?

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

kam konkrétně to chceš poslat?,mohu zkusit

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

nevim jestli to sem muzu dat, a jestli se presne trefis do te iptv, je tam toho hodne, hodne odkazu, ale teda iptv tube a nebo iptv soccer (hneda stranka) , ale ono mi uz ted nejdou ani dalsi takze to asi blokuje ta banka, ale jinak diky kámo

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

zkus to poslat z jiný banky,třeba přes kamaráda,dáš mu peníze a on pošle

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv předplatné

Ste taký tajuplný, ale asi bolo by dobre napísať kam tie peniaze chcete poslať a názov prevádzkovateľa IPTV. Žijem v Taliansku a tu je opačný problém, zaplatíte, ale provajder vám zablokuje internet z dôvodu, že sa jedná o nelegálnu IPTV službu na území Talianska. Dá sa to obísť cez VPN ale radšej som prišiel o 20 € ako mať potom opletačky s Carabiniermi.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 349
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iptv předplatné

stale se mi nedari zaplatit to predplatne, a to ani s virtualni kartou, a nevim kde je problem, banka to neblokuje, takze asi samotna iptv.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

dej adr.kam to posíláš,mohu zkusit

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

radši nic nepiš,daj ti zaracha zbytečně

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

kdybys mel PM tak ti to klidne sdilnu, ale takhle, navic uz jsem to tady naznacoval, a sam vis ze tohle nejsou verejne informace, tak si na hodinu aktivuj PM a pak to muzes zase zrusit, ted vecer uz sem chrnouci stejne nechodi, vsichni jdou po vecernicku spat a nebo jim to báby zakazou, a kdyz jdu v pet rano z prace tak pak tvrdi ze prej jdu z putiky tedy resp z non stop baru :)))

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

jedna z nich je fotbal po americku, hneda stranka, uz jsem tam predplatne mel, ale ted me to proste nepousti, a neni to bankou.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

Ja ti teda neviem kde máš problém, ale pri postupe :

KLIENTSKÁ OBLASŤ
SPRAVOVAŤ PREDPLATNÉ IPTV
ID predplatného
sub_xxxxxxxxxxxxxxx
Zadajte svoje ID predplatného prijaté e-mailom.
Obnovte svoje predplatné

By malo všetko korektne prebehnúť...Aspoň vyskúšam " Skúšku zadarmo " ...;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 054
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

NAŠE PLÁNY A CENY IPTV
17 000 kanálov + XXX + šport + VIP + VoD zahrnuté vo VŠETKÝCH odberoch
Garancia vrátenia peňazí. Zrušiť kedykoľvek. Žiadne zmluvy, skryté alebo storno poplatky.
PRO ODBERY (1 PRIPOJENIE)

1 MESIAC
15,00 €
BEZ ZĽAVY
1 PRIPOJENIE
NEOBMEDZENÁ PODPORA ZARIADENÍ
VŠETKY ZARIADENIA
OKAMŽITÉ DORUČENIE
24/7/365 PODPORA

DOKONČIŤ OBJEDNÁVKU

Už len vyplniť svoje údaje a kliknuť na "Ďalej"

IPTV CHECKOUT
×
Položka cena
1 Month IPTV Pro 15.00 EUR
názov
Zadajte svoje meno
E-mail
Zadajte svoj e-mail
CREDIT CARD (BACKUP)

Credit Card (backup) Crypto Coinbase

Žiadny problém... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 054
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Maneto

ale ono to nejde, zkousel jsi to ? pokud tam zadas ty udaje, stary ucet,obnoveni predplatneho,nebo novy ucet, tak to nebere tu kartu, neda se proste ta registrace resp platba dokoncit.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 128
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra