Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Lg OLED65G3

Sousedovi pomáhám vybrat televizi. Chce Oled LG, tak jsem mu doporučil tenhle typ - OLED65G3.
Obíhá krámy, kde mu nabízejí hlavně ležáky - nižší nebo vyběhlé typy staršího data výroby, ale tohle nikde na krámu nemají, tak bych chtěl požádat o případné zkušenosti reálného majitele. Osobně kupuji výhradně SONY, ale tohle je pomoc kamarádovi.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 757
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

krokodyl

Aplikace Eurosport

DUO 4K SE, S90C

snek
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 23
Odpověď v diskusním vlákně
 

Stojan pro OLED

Ještě bych se vrátil k tématu. Při objednávání televize jsme se dozvěděli, že přístroj je určený k zavěšení na zeď, což se nikde nepíše a je dodáván bez stojanu. Nějaký stojan lze za příplatek cca 3-5 tisíc korun přiobjednat, ale je určen spíše do průmyslového objektu a designově se do bytu nehodí.
Má někdo podobné zkušeností případně i u jiných značek ?

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 757
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lg OLED65G3

Na stranke LG je jasne pri tomto type uvedene, ze sa dodava bez stojanu.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

black13a,

přesně tak, taky jsem to tam našel.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 951
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

vzdyt je to tam napsane u popisu-televize se dodava bez stojanu-to znamena urcena k zaveseni na zed. chce to jen cist ty popisy. a divim se ze takovy odbornik na SONY jako ses ty si to neprecetl.!

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Lg OLED65G3

Já to nehledal a ani mě to hledat nenapadlo. S tím přišel soused když to objednával. Jenom mě zaráží, že se neozval nikdo ze zdejších odborníků, že tenhle přístroj doma má, když jsem se ptal na zkušenosti. Takže zase jenom moudra vyčtený z internetu.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 757
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vypalování

A ještě bych doplnil, že jsem byl včera v Datartu a narazil jsem na technika, kterej mi na rovinu řekl, že předváděcí OLEDY jdou zpátky, protože mají většinou vypálený logo.
A ještě na mě vychrlil technické rozdíly/hlavně procák/ mezi b3, c3 a g3, takže další důvod proč levnej vyběhlej OLED nekupovat.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 757
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

jenomze ty moudra byly bohuzel pravdivy. a tady v tematu se o tom psalo ze to nema stojan a jeste jsi delal chytryho. takze to nectes ani tady. :)))

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

tak s tim souhlasim, pokud uz LG tak jedine ten nejlepsi model a samozrejme novy. prece jenom budu na to 5az10let skoro kazdy den koukat a oci mam jen jedny. R^

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

No tak si soused nepřečetl celé parametry televize. Jeho chyba. Když něco kupuji tak čtu 3x.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 929
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Podpora 8 let.
Ale já se neptal na názory, ale na zkušenosti se špičkovou televizí, jestli jí má někdo doma. Parametry si můžu najít na internetu.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 757
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 61
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra