Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

IPTV Problem

Zdravim chcem poprosit o pomoc ci niekto nevie poradit. Pouzivam IPTV vsetko klape v pohode ale ako nahle zacne ist premier league abo liga masjtrov nefunguje nic. a ked dohraju opet nabehne vsetko a pritom pouzivam aj VPN a nic nepomaha aj som sa opytal na dodavatela tvrdil ze vsetko je ok z jeho strany. Nemal niekto podobny problem ? dik vopred za radu alebo pomoc.

leokat
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Problem

geoblokácia ti nič nehovorí . nepomôže ani vpn .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 523
Odpověď v diskusním vlákně
 

IPTV Problem

Sorry nie co to je?

leokat
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Problem

za 18 rokov , si sa nič nenaučil . vysvetlovať sa mi fakt nechce .počkaj do večera , dostaneš adekvatnu odpoveď .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 523
Odpověď v diskusním vlákně
 

Brumo

Fakt super odpověď když se ti nechce vysvětlovat tak proč jsem píšeš. ??? Zeptáme se jinde . Večer přijde zázrak !!! :laughing: :fuming: :razz:

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

Blbý dotaz, kde se zeptat jinde? Co vím tak zahraniční IPTV jsou kradené streamy od operátorů. I když zaplatíš třeba 50€ na rok tak to vysílání není jisté. Jeden den jde a druhý den nejde. Asi tak

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@leokat

Akého máš operátora a kde to používaš ?

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 296
Odpověď v diskusním vlákně
 

IPTV Problem

Prosim POradte nejaku fakt dobr iptv kto ma skusenost jedna sa mi hlavne o UK programy A Scandinava Norway Finlad. Dakujem

leokat
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 303
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Tak já teda s IPTV takový problém nemám. Funguje to až na drobné a velmi občasné výpadky dobře i během PL nebo LM a to dokonce v UHD.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 910
Odpověď v diskusním vlákně
 

@leokat

ano, pri velkem poctu divaku maji ty horsi iptv problemy, proste pretizene servery, a pada jim to, nic divneho, a nic noveho. rada-porid si kvalitnejsi iptv. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@leokat

Souhlas s předchozími příspěvky. Tady nepomůže nic jiného než vyměnit "dodavatele", tedy zkoušet různé jiné nabídky a pak uvidíš, která bude spolehlivá. Vím, že to není moc praktická rada, ale pokud máš IPTV na PC jako koníček, tak u různých dodatelů čas od času objevíš skutečně zajímavé programy, nejen sportovní. Zkus tedy každý měsíc jiného poskytovatele, a uvidíš.
Jinak, co se týče Premier league, největší jistota je u legální IPTV služby, ale to asi víš :)

jk33
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 323
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: IPTV Problem

Upřímně také moc nechápu proč by VPN nemělo řešit geoblokaci u iptv? Samozřejmě IP adresa musí být té země, kde je dána iptv služba dostupná. To platí samozřejmě pro všechny IP služby dostupné v rámci geoblokace.

gsmobil
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 488
Odpověď v diskusním vlákně
 

@leokat

Osobně se v těch fotbalových a sportovních zkratkách nevyznám co je co. Ale mám kde je skoro vše. Něco v hd a fhd. I Premier sport3 tenis. Zde odkaz psát nemohu.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra