Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink Irdeto přestala náhle fungovat ve čtečce

Dobrý den všem,

včera odpoledne mi zničehonic přestala "hrát" Skylink karta v interní čtečce přijímače Vu+ SOLO SE s image OpenATV. Jde o Irdeto kartu, která doposud fungovala ve čtečce, ale jen u oscamu DOSCAM 0.25.

Karta je aktivní, programová nabídka je zaplacená, jen včera po restartu přijímače odpoledne prostě programy přestaly hrát. DOSCAM v logu vyhazuje Error activating card. ATR: 00 00 ERROR: Could not read reader-convention.

Podobný error mi kdysi psalo v jiné verzi oscamu. Ale u DOSCAM 0.25 fungovalo vše bez problémů, až do včera.

Vím, že obecné doporučení je používat kartu v modulu, ale právě dokud to šlo ve čtečce, tak jsem ji chtěl ve čtečce. Navíc ji nechci zasouvat do modulu neboť vím, že pak už ji nikdy nerozjedu ve čtečce.

Má někdo podobnou zkušenost, že by Vám to takhle přestalo hrát doslova z hodiny na hodinu?

Děkuji a zdravím

jk33
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 323
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 27
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jk33

Necital som vsetko dozadu, ale pokial to este nikto nenavrhol mohol by si skusit posledny test.
Natvrdo na nejakej, aj starej bankokarte, prepoj data s zemou (minus) a potom na napajanie plus. Aspon v jednom pripade by malo byt ATR FFFFFFFF alebo tie nuly co uz mas

sky59
Registrace: 1/2023
Příspěvků: 437
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Danny10

Má stb usb? Má! Tak prípadne použiť externú čítačku. Kľudne aj tu na občianske preukazy (scpc), akurát použiť správny oscam k tomu. Načo modul? Roky som takto používal na karty Skylinku a Antiku. Aj keď stb mal slot na modul. Čítačku som síce kupoval, ale za pár drobných...

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 441
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 27
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra