Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

Paket 12667 H 30000

Není v zozname ani na 14W ani 15W.

juro1970
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 648
Odpověď v diskusním vlákně
 

Paket 15°W

12667H30000 3/4 MTV TV FTA/CODE
V zozname je.

jurokovac
Registrace: 7/2024
Příspěvků: 244
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Paket 12667 H 30000

Najprv ho musi niekto reportovat, aby ho tam pridali :8)

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

BBC Satback 15W

Je stále rušen tp BBC Satback datovým tp z té samé družice?

DM 920, Unstable 19-2-2019 + GP4, Moteck SG 2100A + Gibertini 125Al (Ku 85,2°E - 45°W), Emme Esse 125Al (multifeed 36°E circ. pol. + 23.5°E), Gibertini 125Al (fix 56°E circ. pol.), Stab H-H 120 + Emme Esse 125AL C-band; Octagon SF4008 (Abertis)+TBS5925

rom2005
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 1 905
Odpověď v diskusním vlákně
 

12640 h 10998

Je tam aj druhý TP,oba možno v multistreame,signál silný.

juro1970
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 648
Odpověď v diskusním vlákně
 

@juro1970

Teraz pozeram ze oba tebou spominane transpondery boli reportovane uz v aprili. Takze rano si sa asi zle dival.

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

Paket MTV TV 15°W

12640 H 11000 1/2 FTA/CODE

jurokovac
Registrace: 7/2024
Příspěvků: 244
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jurokovac

asi si myslel MTN (po novom Anuvu)

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rom2005

Taky mne to zajímá ...

ITV4 je na 12597.00 V 38 Europe & Middle-East DVB-S2 16APSK 45000 3/4

podle kingofthesat

T90, Octagon 8008

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 6 377
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Pouziva sa GSE zapuzdrenie, takze pre obycajny HW - 0 bodov

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 384
Odpověď v diskusním vlákně
 

EnoSat

a da se uz vubec sehnat hw co generic stream zvladne ciste nebo je to porad nedostupne pro obycejne smrtelniky? dlouho jsem se o to nezajimal, tak by me zajimalo jestli se neco zmenilo. na satellitescommunity jsem uz hodne dlouho nebyl xd

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 643
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bobo2

Je to dostupné aj pre obyčajných smrteľníkov...
Len potrebuješ napr. hardvér: prof. kartu TBS6903X a na analýzu softvér, napr. Crazy Cat... ;)

DM920 Dual FBC DVB-S2X MS+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM900 RC20 Dual DVB-S2X MS, DM900 Dual DVB-S2X MS,OCTAGON SF8008,Arion i7 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB +TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,TBS5925,Gibertini OP 125L,Fuba DAA110A IBU Twin, DG380S,Fuba DAA850 4xIBU Twin

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 229
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bobo2

Presnejšie, od vývojara CrazyCat69 jeho softvérové nástroje, ako CrazyScan, Blindscan a podobne... Všetko volne dostupné na webe... ;)

DM920 Dual FBC DVB-S2X MS+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM900 RC20 Dual DVB-S2X MS, DM900 Dual DVB-S2X MS,OCTAGON SF8008,Arion i7 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB +TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,TBS5925,Gibertini OP 125L,Fuba DAA110A IBU Twin, DG380S,Fuba DAA850 4xIBU Twin

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 229
Galerie: Maneto
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra