Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink.sk předplatné ?

Lze si objednat pouze balík MINI za 8.40 ? nebo je potřeba ještě nějaký doplňkový balíček ?

Díky za info

T90, Octagon 8008

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 6 392
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 54
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Frank11

Jaj už len toľko, hociako budeš tvrdiť ale SIPO nie je inkaso. Naštuduj si čo čo je a potom sa vyjadruj. Pekný deň.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 852
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@petersk

Ja som niekde tvrdil, že SIPO je Inkaso?
Prosím, aby si ma odcitoval, lebo inak Ťa budem musieť znovu nazvať klamárom.
Alebo to urobím za Teba. Napísal som, citujem:
"Samozrejme, že to nie celkom to isté, len princíp je obdobný. Dávaš povolenie na pravidelné (eventuálne aj nepravidelné sťahovanie sumy, ktorá sa môže meniť."

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 801
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

RE: Skylink.sk předplatné ?

Jako malí kluci... :-/

Kimlo
Registrace: 1/2017
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Kimlo

Ide len o to, že nemám rád polopravdy. Tie niekedy narobia viac škody, ako skutočná lož.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 801
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 54
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra