, sekce: Skylink |
|
Skylink.sk předplatné ?Lze si objednat pouze balík MINI za 8.40 ? nebo je potřeba ještě nějaký doplňkový balíček ?Díky za info T90, Octagon 8008
|
ivo2001
Registrace: 4/2006 Příspěvků: 6 392 |
| Stránka: 1 2 [ 3 ] INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 54 | |
3dny |
|
@Frank11Jaj už len toľko, hociako budeš tvrdiť ale SIPO nie je inkaso. Naštuduj si čo čo je a potom sa vyjadruj. Pekný deň.T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat
|
petersk
Registrace: 6/2012 Příspěvků: 6 852 |
3dny |
|
@peterskJa som niekde tvrdil, že SIPO je Inkaso?Prosím, aby si ma odcitoval, lebo inak Ťa budem musieť znovu nazvať klamárom. Alebo to urobím za Teba. Napísal som, citujem: "Samozrejme, že to nie celkom to isté, len princíp je obdobný. Dávaš povolenie na pravidelné (eventuálne aj nepravidelné sťahovanie sumy, ktorá sa môže meniť." |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
3dny |
|
RE: Skylink.sk předplatné ?Jako malí kluci... |
Kimlo
Registrace: 1/2017 Příspěvků: 792 |
3dny |
|
@KimloIde len o to, že nemám rád polopravdy. Tie niekedy narobia viac škody, ako skutočná lož. |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
| Stránka: 1 2 [ 3 ] INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 54 | |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|