Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink.sk předplatné ?

Lze si objednat pouze balík MINI za 8.40 ? nebo je potřeba ještě nějaký doplňkový balíček ?

Díky za info

T90, Octagon 8008

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 6 392
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink.sk předplatné

Ano, dá. Balíček stojí na rok 100,80 eur.Mám ho predplatený na celý rok. Dá sa prihlásiť na číslo karty a zaplatiť platobnou kartou na zvolené obdobie afer

afer
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 69
Odpověď v diskusním vlákně
 

Balik MINI

Ahoj, zrovna minuly tyzden som to kukal na CZ verziu, MINI ide, ale neviem ci odtial nezmizla moznost na mesiac jednorazovo..
Ja sopm si dal radsej Smart, lebo som to cerpal z kreditu.
Ale ide dat bez nutnosti dalsich doplnko balikov..

Mopky
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 272
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink.sk předplatné

Upresňujem, na číslo karty Skylink. afer

afer
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 69
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Mopky

Jde to na 1 měsíc(CZ) jednorázově.

Skylink//1,9°+4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+28,2°+39°+42°+0,8°w//Octagon SX89/ Homatics Box HD

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 6 179
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink.sk předplatné ?

Ano jde samostatně objednat. Mám Mini balíček Sk

Pavel1975
Registrace: 4/2016
Příspěvků: 414
Odpověď v diskusním vlákně
 

Balicky

Ahojte,
pozrel som to, ano mate pravdu, ze da sa aj na mesiac dat MINI.
Ja som to ale myslel vyber ze ako si chcem zvolit na kolko to chcem..
Balik MINI mi ponuka : Mesacne SIPO/Inkaso, Mesacne platob. kartou a rocne platob. kartou.

Balik SMART aj vyssie mi dava navyse k tomu co ma mini aj : jednotlive, ze 1 mesiac jednorazovo, 2 mesiace jednorazovo atd. Toto som myslel, ze neponuka pri MINI a teda touto moznostou som si nebol isty..

Cize MNI sa da platobnou kartou ale potom to treba zrusit, aby nestrhavalo dalsi mesiac... kto to teda nechce pravidelne ;)

KREDIT : Balik MINI mi ide z kredit strhnut iba na 12 mesiacov.. Ten sa mi neda vybrat ako SMART ze iba 1 mesiac z kreditu mi ho strhne..

Mopky
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 272
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink

Viď. cenník na stránke Skylink.

jurokovac
Registrace: 7/2024
Příspěvků: 246
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink.sk předplatné ?

Teoreticky sa dá aj na jeden mesiac, ale musí sa ísť cez SIPO (Inkaso) platobnou kartou. Potom však treba platbu SIPO (Inkaso) v banke zrušiť. Samozrejme, nemusí to byť fyzicky priamo v banke.
Niektoré banky si za zrušenie SIPO (Inkaso) účtujú poplatok.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

Frank11

prečo chodiť do banky ked to ide odkiaľkoľvek,kamennú banku vôbec nemám

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 413
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

teraz som pozeral ako ide platiť na Skylink.sk ide to i na mesiac z platobnej karty alebo na rok, prihlásiť sa dá i cez email po registrácii alebo posledných 10 čísel z karty, pomoc dostaneš ihned i zo stránky

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 413
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

"prečo chodiť do banky ked to ide odkiaľkoľvek,kamennú banku vôbec nemám".
Máš problém s pochopením napísaného textu?
"Samozrejme, nemusí to byť fyzicky priamo v banke."

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

ktorá banka si účtuje poplatok za zriadenie alebo zrušenie Sipo? na pobočke asi každá ale cez net to nemá niektorá v konkrétnom účte? Asi len v základnom ktorý má byť všade zdarma, tam išlo len vybrať, dnes to netreba všade sa dá platiť kartou nad 1Eur

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 413
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

prečo píšeš že len teoreticky sa dá na jeden mesiac cez sipo a potom to zrušiť? Skúšal si to? Ja som to skúsil reálne, ide to zadať aj na jeden mesiac ak sa prihlásiš na svoj účet

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 413
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink.sk předplatné ?

Platím Skylink cez SIPO v súčte 29.95€ mesačne a z toho je za túto transakciu 0.65€ poplatok a to mi ešte domov chodí prefotený zdrap papiera ako doklad, donedávna mala slovenská pošta ešte chochmes a ten doklad bol aspoň úhľadný a farebný.... je načase prejsť na priame platby kartou.

Halford89
Registrace: 5/2025
Příspěvků: 1 049
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Halford89

zaplať to samostatne kartou a neplatíš žiaden poplatok, Sipo som zrušil a platím všetko samostatne, ostatné položky sú zálohové platby a ide to cez trvalý príkaz, mám baliček Mini,je aktívny do určitého dátumu,potom ide predlžiť a mes. je to za 8,40 Eur z debetnej karty alebo za rok 100,80 Eur

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 413
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink.sk předplatné ?

Ja si platím raz ročne SkyLink CZ cez Paypal a mám na rok pokoj. Občas sa stane že je v tom čase akurát ten môj balíček v akcii.

Kimlo
Registrace: 1/2017
Příspěvků: 789
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

Nepleť si trvalý príkaz so SIPO, Inkaso.
Za zriadenie SIPO, Inkaso neplatíš nič, ale za ich zrušenie si niektoré banky poplatok účtujú. Aj cez internet banking.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 786
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Frank11

nič si nepletiem, píšem že som to mal niekedy v spoločnom a ktorá banka si pýta za zrušenie Sipa?

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 413
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Duzu

Sipo na pošte treba zrušiž nie? A inkaso v banke. Sipo nie je to isté ako inkaso, darmo to Frank píše s lomítkom :))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 845
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@petersk

Ide to i cez skylink stačí sa dohodnúť na inej platbe od určitého termínu napr. skončí ročné predplatné a nový predpis už nepošlú na Sipo
Sipo môžeš zrušiť len vtedy ak odtiaľ už nepôjde žiadna platba, ani pre ostatné platby.
Do banky chodiť nemusíš ide to i cez IB alebo cez chytrý mobil aj ked ten treba viac strážiť.

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 413
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@petersk

Nemal by si náhodou navštíviť očného, prípadne iného špecialistu?
Ty niekde vidíš v mojich príspevkoch medzi slovami SIPO a Inkaso nejaké lomítko???
A niekde som vari naznačoval, že je to to isté?
Samozrejme, že to nie celkom to isté, len princíp je obdobný. Dávaš povolenie na pravidelné (eventuálne aj nepravidelné sťahovanie sumy, ktorá sa môže meniť.
Pri jeho zrušení (ktoré je samozrejme možné aj cez internet) si niektoré banky stiahnu poplatok.
Prečo asi tak Skylink píše pri balíčku MINI toto?
"Mesačné predplatné výhradne cez SIPO, inkaso z účtu alebo cez platobnú kartu."
Prečo nie aj klasickým trvalým príkazom, keď sa suma nemení? Porozmýšľajte nad tým, ak máte čím.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 786
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@Duzu

Ja Ti nebudem pátrať po cenníkoch bánk. Keď som bol vo VÚB, tak si za zrušenie Inkasa účtovali poplatok. V ČSOB ešte pred časom tiež, aktuálny cenník som nehľadal.
Ak niekto uprednostňuje klasickú banku s internet bankingom, tak má na to asi adekvátne dôvody.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 786
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

@Frank11

Tak prepáč, nie lomítkom ale v zátvorke :))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 845
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

@Frank11

ja skôr neviem prečo niekto kto má net nemá ešte IB alebo aplikáciu pre mobil, väčšina dostáva príjem na účet, hotovostné operácie sú obmedzené na 10 tis, bradatý politik sa už nebude môcť vyhovárať že platil hotovosťou niekoľko tisíc bankoviek v kufroch

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 413
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

@Duzu

"...väčšina dostáva príjem na účet..."
Ty poznáš nejakých zamestnávateľov (okrem brigád), ktorí by ešte oficiálne zamestnancov vyplácali v hotovosti? Iba ak časť mzdy na čierno a časť oficiálne na účet, aby ušetrili na odvodoch štátu. Zamestnanci s tým veľmi často nemajú žiadny problém, ale keď príde úraz, alebo choroba, potom nadávajú na malé dávky. Obdobne pri odchode na dôchodok.
Takže KAŽDÝ oficiálny zamestnanec musí mať v tejto dobe nejaký IB. Nemusí mať však aplikáciu v mobile, pretože to napríklad nechce.
Ani ja nemám internet bankink v mobile, len to najnutnejšie minimum - smart token (ten aj sám osebe veľmi často nefunguje korektne), bez ktorého by som sa nedostal do bankovníctva v PC. Transakcie cez mobil nepoužívam a pokiaľ to nebude nutné, ani nebudem. Nepovažujem to za nutné a potrebné, mám na to svoje dôvody. Kto to využíva, je to len a len jeho vec.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 786
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 41
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra