| 17.12.2007, 19:02.51 | |
Zdielanie Sky linkVie mi niekto poradiť aky je ident pre zdielanie karty Sky link? Vďaka. |
![]() stefanhc |
| 17.12.2007, 19:10.35 | |
RE: Zdielanie Sky linkzalezi aku mas kartu, nova karta je 0d70 R^ |
![]() hopkok |
| 17.12.2007, 19:18.53 | |
RE: Zdielanie Sky link0D 70 |
![]() pozol |
| 17.12.2007, 19:21.35 | |
RE: Zdielanie Sky linkDiky, už to ide. Mám novú kartu. |
![]() stefanhc |