| 17.12.2007, 19:18.32 | |
Openbox 810 ...new firmware?:..Náhodou nemá někdo novej firmware 5.20 pro Openbox 810 |
![]() peta |
| 17.12.2007, 19:20.37 | |
RE: Openbox 810 ...new firmware?:..www.openbox.ua tam to najdeš... |
![]() chiros125 |
| 17.12.2007, 19:21.17 | |
RE: Openbox 810 ...new firmware?:..Čítaj aj inde |
![]() pozol |
| 17.12.2007, 19:36.44 | |
RE: Openbox 810 ...new firmware?:..Co je na nom vylepsene oproti5.19? |
![]() panel |
| 17.12.2007, 19:39.45 | |
Trikolora fixTakže pro ty , kdo nesledují paket Trikolor nic. |
![]() mirasat |
| 17.12.2007, 20:03.46 | |
To Mirasatjak to je trikolox fix akoze to ma bezat ????Ani na ofiko stranke nic nepisu ?? TIA |
![]() Ylva |
| 17.12.2007, 20:07.29 | |
RE: Openbox 810 ...new firmware?:..tie softy sú pre X810 a X820. Jedná sa o správne pracovanie kariet Trikolor.To je všetko.Takže ak nemáš problém s kartou Trikolor nový soft sa Ťa netýka |
![]() dempsey |
| 17.12.2007, 20:07.47 | |
RE: Openbox 810 ...new firmware?:..Kde a co vysiela paket TRIKOLOR? |
![]() panel |