Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 19:18.32

Openbox 810 ...new firmware?:..

Náhodou nemá někdo novej firmware 5.20 pro Openbox 810
uživatel
peta
17.12.2007, 19:20.37

RE: Openbox 810 ...new firmware?:..

www.openbox.ua tam to najdeš...
uživatel
chiros125
17.12.2007, 19:21.17

RE: Openbox 810 ...new firmware?:..

Čítaj aj inde
uživatel
pozol
17.12.2007, 19:36.44

RE: Openbox 810 ...new firmware?:..

Co je na nom vylepsene oproti5.19?
uživatel
panel
17.12.2007, 19:39.45

Trikolora fix

Takže pro ty , kdo nesledují paket Trikolor nic.
uživatel
mirasat
17.12.2007, 20:03.46

To Mirasat

jak to je trikolox fix akoze to ma bezat ????
Ani na ofiko stranke nic nepisu ??
TIA
uživatel
Ylva
17.12.2007, 20:07.29

RE: Openbox 810 ...new firmware?:..

tie softy sú pre X810 a X820. Jedná sa o správne pracovanie kariet Trikolor.To je všetko.Takže ak nemáš problém s kartou Trikolor nový soft sa Ťa netýka
uživatel
dempsey
17.12.2007, 20:07.47

RE: Openbox 810 ...new firmware?:..

Kde a co vysiela paket TRIKOLOR?
uživatel
panel