Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 19:28.35

dreamsky 6000

prosím poraťte, po nahrání nových soft. počínaje 1,90 až po poslední 1,94 se my vždy rozhodí sating a obraz, sating se dá opravit, ale s obrazem, kde mají všechny barvy nádech k modré, nic nesvedu, také nejde nastavit čas-přijímač se bootuje, jsem nucen vždy nahrát starý soft 1,88.Je nějaké řešení?
uživatel
brouk
17.12.2007, 19:35.29

RE: dreamsky 6000

u mě všechno OK. Barvy mi jednou taky blbly, ale vyřešil to nový scart kabel. S tím časem/bootem fakt nevím, mě se to ještě nestalo.
uživatel
dkdkdk
17.12.2007, 19:37.48

RE: dreamsky 6000

nádech modré? povytaženej scart? nebo zkus nebo nastavení video výstupu, RBG,Component, atd.
uživatel
poky1
18.12.2007, 07:14.44

RE: dreamsky 6000

díky moc, skusil jsem scart kabel i nastavení video výstupů, RBG,.. a pořát to samé, tak jsem dal při verzi softu 1,94 tovární nastavení a je to k mému údivu srovnané, zřejmě mi tam zůstával zbytek starých softů
uživatel
brouk