| 17.12.2007, 19:28.35 | |
dreamsky 6000prosím poraťte, po nahrání nových soft. počínaje 1,90 až po poslední 1,94 se my vždy rozhodí sating a obraz, sating se dá opravit, ale s obrazem, kde mají všechny barvy nádech k modré, nic nesvedu, také nejde nastavit čas-přijímač se bootuje, jsem nucen vždy nahrát starý soft 1,88.Je nějaké řešení? |
![]() brouk |
| 17.12.2007, 19:35.29 | |
RE: dreamsky 6000u mě všechno OK. Barvy mi jednou taky blbly, ale vyřešil to nový scart kabel. S tím časem/bootem fakt nevím, mě se to ještě nestalo. |
![]() dkdkdk |
| 17.12.2007, 19:37.48 | |
RE: dreamsky 6000nádech modré? povytaženej scart? nebo zkus nebo nastavení video výstupu, RBG,Component, atd. |
![]() poky1 |
| 18.12.2007, 07:14.44 | |
RE: dreamsky 6000díky moc, skusil jsem scart kabel i nastavení video výstupů, RBG,.. a pořát to samé, tak jsem dal při verzi softu 1,94 tovární nastavení a je to k mému údivu srovnané, zřejmě mi tam zůstával zbytek starých softů |
![]() brouk |