| 17.12.2007, 19:58.12 | |
Openbox 810-Openbox 800Mám dotaz testuji ted OpenBox 800 a OpenBOx 810 vše na stejné parabole tedy zapojené na je den kabel...je zajímavé že na 810 je intezita signálu mennší než na 800 ..na 800 ukazuje 99% na 810 jen 76% to jsou na tom 800 lepší!!! |
![]() peta |
| 17.12.2007, 19:58.56 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800zapoměl jsem 810 má firmware 5.19 800 originál.... |
![]() peta |
| 17.12.2007, 19:59.17 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800každy prijimač ukazuje inaku intenzitu...s toho si nerob nič. |
![]() TELEFONIST |
| 17.12.2007, 20:02.28 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800mozem potvrdit...je to OK R^ |
![]() hopkok |
| 17.12.2007, 20:05.24 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800ale u slabších kanálu je to znát......nevím 76 a 98 je docela rozdíl.......nebo to nemá vliv...já bral hlavně 810 kuli tomu že mám kartu TT a Skylink....u 800 bych musel přehazovat karty...ale docela mě to zklamalo 810 asi slabší tuner... |
![]() peta |
| 17.12.2007, 20:13.24 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800testuji další 800 a tyk signál lepší 99% jako ten 1 800 taky 99% asi to bude vážně jak se píše 810 mají horší tuner!!!! |
![]() peta |
| 17.12.2007, 20:13.37 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800Neuviedol si ale,na akej družici a na akom transpordéry ti ukazuje ten signál. Mám X 810 a ukazuje úplne korektne na všetkých družiciach od 80E po 43W. Signál vypadáva pri kvalite pod 20%. Astra 19 ORF je kvalita 76%, Premiere od 75 do 85%,Hotbird od 75 do 98%, Amos skoro celý 99%, Digi priemer 60%, Astra 23,5 CS link 76%, Skylink 86%. Na Fergusone mi všetko bilo 100%, taktiež na Illusione, Vantage..Korektne ešte ukazuje Echolite . Parabola 110cm Al, no name:) |
![]() vw1 |
| 17.12.2007, 20:15.46 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800O horšom tunery nemôže byť ani zmienka..kúp si Vantage radu X100 a to uvidíš aká je tam citlivosť tunera! A to vyrobili soudruzi v NDR:) |
![]() vw1 |
| 17.12.2007, 20:20.11 | |
RE: Openbox 810-Openbox 8001. Citlivost je lepší u modelů 800 a 820 , než u 810. Jsou použity rozdílné ladící díly. (Citlivost byla změřena)2. Všechny 3 pruhy ukazují signál zcela jinak u obou tunerů - zdaleka nejde jen o kvalitu (spodní pruh). Povědomí o horší citlivosti u modelu 810 vychází z měření, nikoliv z pruhů signálu, které ukazují. 3. Tunery u 800 a 820 jsou super, mají ale jedinou nevýhodu: Pomalejší načítání některých transpondérů s nižším SR (někdy pod SR 2000 není možno naladit TP vůbec) 4. U modelu 810 /stejně jako u AZboxu 720/ - čili strojů s Blindscanem, se bohužel vyskytují nahodilé problémy ve spolupráci s některými LNB. Projevuje se to v neochotě načítat některé transpondéry. Jak jsem se přesvědčil v praxi, u Openboxu pomůže změna kmitočtu tp v tabulce tp v řádech megahertzů, u AZboxu nepomůže nic, jen výměna za jiný model LNB. |
![]() mirasat |
| 17.12.2007, 20:20.12 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800Na 810 na CSlink 76% na 800 ale 98% !!!! |
![]() peta |
| 17.12.2007, 20:24.14 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800Pri akej hranici v dB alebo % vypadáva signál na tej 800-ke? Nie je rozhodujúce, koľko ukazuje. |
![]() vw1 |
| 17.12.2007, 20:25.50 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800Jinak byl na modelu 820 odzkoušen dlouhodobý příjem Intelsatu 1°W na hranici příjmu (hranice 1,2dB - 15%).Pokud nebudu uvažovat o vodě v atmosféře, tak nejhlavnějším jiným vlivem byl bezesporu vliv změn parametrů LNB za vysokých teplot v létě. Shodou okolností se jednalo o model Edision 0,2dB - který má dokonce bílé provedení (teplo od slunce mu ale dělá problém). |
![]() mirasat |
| 17.12.2007, 20:27.41 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800Takže kvalita 16% a S/N 1,3 dB je u 800 a 820 bezproblémově dostačující pro příjem. |
![]() mirasat |
| 17.12.2007, 20:28.21 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800nevím....měl jsem taky problém....sledoval jsem na 19.2 občas děsně klesl signál dokonce i na 0..... vůbec jsme to nechápal...dělalo to docela dost.....najednou z 78 na 0.... |
![]() peta |
| 17.12.2007, 20:32.09 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800ono kedyž to bude ukazovat malej rozdíl třeba 95 810 a 99 800 tak beru ale 76 a 99 je rozdíl!!! nebo né.......kolik vám ukazuje kdo má taky 810 na 23.5 CT1 mám sice 60 parabolu...místo Vysočina!!! |
![]() peta |
| 17.12.2007, 20:36.39 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800Pri kvalite 18% mi začne kockovať a rozpadávať sa obraz. Takže je to zrovnateľné s tou 800 a 820-tkou. Na Nilesate 7W na najslabších transpordéroch signál cca 20%. |
![]() vw1 |
| 17.12.2007, 20:42.22 | |
RE: Openbox 810-Openbox800Při parabole o velikosti 60cm nemůžeš očekávat nějaké špičkové výkony.Každý mrak nebo zhoršené počasí,Ti předvede jakou parabolu jsi si měl pořídit.Na sat 23.5°E. |
![]() zizi |
| 17.12.2007, 21:23.31 | |
RE: Openbox 810-Openbox 800na 23.5 na 810 uroven -28dBm !!!!! na 800 je to -51dBmtestováno na CT1 |
![]() peta |