Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.12.2007, 21:34.18

@ 007 and Vlado Fogo

Pomóóóóóóóóóóc,Héééééééééélp,Hilfééééééé,póóóómošč,á l´aide,aiuto,ratuj,segélynyújtás,SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Robte niečo preboha.
uživatel
robina2
17.12.2007, 21:35.41

RE: @ 007 and Vlado Fogo

a ty čo skade si sa vzal(a)
uživatel
assassin1
17.12.2007, 21:36.24

zachrante Robina Hůda

je tu někdo z Vás trochu lékař...již dvě ID potřebují z toho DigiTV pomoci :))) :zombie: :razz:
uživatel
cb21
17.12.2007, 21:38.18

RE: @ 007 and Vlado Fogo

Ma pravdu v tom, ze to tu treba vycistit...a vyhodit zbytocne temy...
Navyse otazka kodov rozputala vlnu nadavok...urazania...
uživatel
palces
17.12.2007, 21:40.57

já se nedivim

TOP TÉMATA
Digi
Digi-KO
Digi
Digitv
Digi TV
Digi TV
:dead:
uživatel
cb21
17.12.2007, 21:47.27

@robina2

Zakládáte naprosto zbytečná témata. Pokud si myslíte, že některé vlákno (-a) zde nemá být, napište nám e-mail.
uživatel
redakce
17.12.2007, 21:51.17

@redakce

necht tedy zmizi vse co obsahuje:
Digi
Digi
Digi TV
Digi TV
Digi TV OK
Digi TV OK
Digi TV KO
Digi TV KO
DigiTV
DigiTV
:scared:
uživatel
Chytrolin
17.12.2007, 21:52.09

RE: @ 007 and Vlado Fogo

no a vsude kde melo byt Sigi TV
uživatel
Chytrolin
17.12.2007, 21:56.34

RE: @ 007 and Vlado Fogo

suhlasim...nech je to preč.
uživatel
TELEFONIST
17.12.2007, 21:58.37

RE: @ 007 and Vlado Fogo

odkdy tady slováci rozhodujou za ostatní?chtěl by sem tohle vidět na nákým sk...to by bolo-vid-čobolo?
uživatel
djaligator
17.12.2007, 22:00.35

@redakce

Ak som ja založil zbytočné vlákno,tak aké sú potom tie ostatné kde sa objavujú štyri magické písmená Digi!!!Vám to pripadá normálne???Stokrát dookola omieľaná téma?A to ešte nie je koniec!!!Asi som vadný ja.Sorry.Touto odpoveďou stráca u mňa vedenie redakcie kredit.
uživatel
robina2
17.12.2007, 22:04.16

@redakce

ja bych povolil založit-ted-jedno vlákno-který by se jmenovalo-Digi OK!tam by se pak dal ověřený key..kdo by tam dal neověřený anebo by chtěl provokovat,by dostal banán..pak by si to radši každej rozmyslel..ale to je jen můj nápad..samozřejmě jsou tady chytřejší" a pak hlavně redakce,která o tom rozhodne...
uživatel
djaligator
17.12.2007, 22:17.11

@robina2

Čtenáři zakládají nesmyslná (a zbytečná) témata a může za to parabola.cz. Přeneseně řečeno co jste napsal.
Nevíme, proč se rozčilujete. Navrhněte řešení, jak by podle Vás diskuse měla vypadat - co a kdy smazat a co ponechat.
Věřte, že to není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá...
uživatel
redakce
17.12.2007, 22:18.36

@djaligator

Diskusní fórum je v současné době nakonfigurované tak jak je a o případných změnách zatím uvažujeme.
uživatel
redakce
17.12.2007, 22:39.15

@redakcia

Ja sa vôbec nerozčuľujem,ak ste si všmli smajlíka je mi skôr do plaču.Nie som platený za vedenie diskusie,za to ste platení vy.Už tu padol návrh na zmenu vzhľadu fóra,ale akceptovaný nebol.Viem že to nemáte jednoduché a preto sa ospravedlňujem.Môj Návrh je zatiaľ len jediný.Kde sa objaví slovo Digi,vlákno okamžite mazať a to aspoň dva dni za sebou. Rv
uživatel
robina2
17.12.2007, 22:42.39

@redakce

DJALIGATOR má úplne super návrh.Jedno téma a "provokatéri" BANÁN jak pornohercov pohlavný úd a potom by tu bol poriadok.
uživatel
robina2
17.12.2007, 22:53.35

@robina2

Děkujeme Vám za Váš návrh. Jak již bylo uvedeno v předchozí odpovědi jinému čtenáři: Diskusní fórum je v současné době nakonfigurováno do současné podoby a proto nelze provést změnu (-y) okamžitě. Děkujeme za pochopení.
uživatel
redakce
18.12.2007, 11:24.47

@redakce

Páni z redakcie "smekám klobouk".Vidím že začínate plniť priania viacerých normálnych sat.fanušikov.Len tak ďalej,niekde sa začať musí,pretože niektoré reakcie nemajú s demokraciou a slušným chovaním nič spoločné. R^
uživatel
robina2