| 17.12.2007, 21:34.18 | |
@ 007 and Vlado FogoPomóóóóóóóóóóc,Héééééééééélp,Hilfééééééé,póóóómošč,á l´aide,aiuto,ratuj,segélynyújtás,SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Robte niečo preboha. |
![]() robina2 |
| 17.12.2007, 21:35.41 | |
RE: @ 007 and Vlado Fogoa ty čo skade si sa vzal(a) |
![]() assassin1 |
| 17.12.2007, 21:36.24 | |
zachrante Robina Hůdaje tu někdo z Vás trochu lékař...již dvě ID potřebují z toho DigiTV pomoci :))) :zombie: :razz: |
![]() cb21 |
| 17.12.2007, 21:38.18 | |
RE: @ 007 and Vlado FogoMa pravdu v tom, ze to tu treba vycistit...a vyhodit zbytocne temy...Navyse otazka kodov rozputala vlnu nadavok...urazania... |
![]() palces |
| 17.12.2007, 21:40.57 | |
já se nedivimTOP TÉMATADigi Digi-KO Digi Digitv Digi TV Digi TV :dead: |
![]() cb21 |
| 17.12.2007, 21:47.27 | |
@robina2Zakládáte naprosto zbytečná témata. Pokud si myslíte, že některé vlákno (-a) zde nemá být, napište nám e-mail. |
![]() redakce |
| 17.12.2007, 21:51.17 | |
@redakcenecht tedy zmizi vse co obsahuje:Digi Digi Digi TV Digi TV Digi TV OK Digi TV OK Digi TV KO Digi TV KO DigiTV DigiTV :scared: |
![]() Chytrolin |
| 17.12.2007, 21:52.09 | |
RE: @ 007 and Vlado Fogono a vsude kde melo byt Sigi TV |
![]() Chytrolin |
| 17.12.2007, 21:56.34 | |
RE: @ 007 and Vlado Fogosuhlasim...nech je to preč. |
![]() TELEFONIST |
| 17.12.2007, 21:58.37 | |
RE: @ 007 and Vlado Fogoodkdy tady slováci rozhodujou za ostatní?chtěl by sem tohle vidět na nákým sk...to by bolo-vid-čobolo? |
![]() djaligator |
| 17.12.2007, 22:00.35 | |
@redakceAk som ja založil zbytočné vlákno,tak aké sú potom tie ostatné kde sa objavujú štyri magické písmená Digi!!!Vám to pripadá normálne???Stokrát dookola omieľaná téma?A to ešte nie je koniec!!!Asi som vadný ja.Sorry.Touto odpoveďou stráca u mňa vedenie redakcie kredit. |
![]() robina2 |
| 17.12.2007, 22:04.16 | |
@redakceja bych povolil založit-ted-jedno vlákno-který by se jmenovalo-Digi OK!tam by se pak dal ověřený key..kdo by tam dal neověřený anebo by chtěl provokovat,by dostal banán..pak by si to radši každej rozmyslel..ale to je jen můj nápad..samozřejmě jsou tady chytřejší" a pak hlavně redakce,která o tom rozhodne... |
![]() djaligator |
| 17.12.2007, 22:17.11 | |
@robina2Čtenáři zakládají nesmyslná (a zbytečná) témata a může za to parabola.cz. Přeneseně řečeno co jste napsal.Nevíme, proč se rozčilujete. Navrhněte řešení, jak by podle Vás diskuse měla vypadat - co a kdy smazat a co ponechat. Věřte, že to není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá... |
![]() redakce |
| 17.12.2007, 22:18.36 | |
@djaligatorDiskusní fórum je v současné době nakonfigurované tak jak je a o případných změnách zatím uvažujeme. |
![]() redakce |
| 17.12.2007, 22:39.15 | |
@redakciaJa sa vôbec nerozčuľujem,ak ste si všmli smajlíka je mi skôr do plaču.Nie som platený za vedenie diskusie,za to ste platení vy.Už tu padol návrh na zmenu vzhľadu fóra,ale akceptovaný nebol.Viem že to nemáte jednoduché a preto sa ospravedlňujem.Môj Návrh je zatiaľ len jediný.Kde sa objaví slovo Digi,vlákno okamžite mazať a to aspoň dva dni za sebou. Rv |
![]() robina2 |
| 17.12.2007, 22:42.39 | |
@redakceDJALIGATOR má úplne super návrh.Jedno téma a "provokatéri" BANÁN jak pornohercov pohlavný úd a potom by tu bol poriadok. |
![]() robina2 |
| 17.12.2007, 22:53.35 | |
@robina2Děkujeme Vám za Váš návrh. Jak již bylo uvedeno v předchozí odpovědi jinému čtenáři: Diskusní fórum je v současné době nakonfigurováno do současné podoby a proto nelze provést změnu (-y) okamžitě. Děkujeme za pochopení. |
![]() redakce |
| 18.12.2007, 11:24.47 | |
@redakcePáni z redakcie "smekám klobouk".Vidím že začínate plniť priania viacerých normálnych sat.fanušikov.Len tak ďalej,niekde sa začať musí,pretože niektoré reakcie nemajú s demokraciou a slušným chovaním nič spoločné. R^ |
![]() robina2 |