| 17.12.2007, 22:17.35 | |
Digi jak na nové klíče!2111ideea key 00 : ZAVOLATDigiTVACHTITODNICHPRIJMACSKARTOU RSA: 260KCNEBO500CELANABIDKA AU:automaticky a vždy při změně klíče sorry ,ale asi mě taky začíná hrabat...jsem tu od rána:-)))) |
![]() cb21 |
| 17.12.2007, 22:18.50 | |
RE: Digi jak na nové klíče!mas to zle malo by tam byť nie 00 ale 01 :laughing: |
![]() assassin1 |
| 17.12.2007, 22:19.37 | |
@cb21A nechcete ban? K večeři... |
![]() redakce |
| 17.12.2007, 22:19.47 | |
RE: Digi jak na nové klíče!Neplatny odskouseno stary nejede :D |
![]() Killercek |
| 17.12.2007, 22:21.37 | |
redakcechápu,já jdu spát...:-) dobrou....polepším se :lookaround: |
![]() cb21 |
| 17.12.2007, 22:23.14 | |
@redakce21:34 - 22:17 .... presne 43 minut trvalo nez vzniklo nove Digi tema..... takze cim rychleji sve zrealizujete tim lepe pro toto forum. |
![]() Chytrolin |