| 18.12.2007, 00:03.52 | |
GI 805 xspeed classJsem začátečník, hledám možnosti příjmu. Co jde v současnosti v emu (HB 13, Astra 19,2, sirius 5. Děkuji za přehled. |
![]() moje |
| 18.12.2007, 00:35.39 | |
GI 805 xspeed classchod radšej spať... |
![]() jana |
| 18.12.2007, 00:59.48 | |
a tuhle znáte?Povedala Ciga Digi...Neznáš new keys na to Digi?! :))) |
![]() djaligator |
| 18.12.2007, 01:03.01 | |
a tuhle znáte?-oprava!Povedala Ciga Digi...Neznáš new keys na to Digi?!:))) |
![]() djaligator |