Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 00:03.52

GI 805 xspeed class

Jsem začátečník, hledám možnosti příjmu. Co jde v současnosti v emu (HB 13, Astra 19,2, sirius 5. Děkuji za přehled.
uživatel
moje
18.12.2007, 00:35.39

GI 805 xspeed class

chod radšej spať...
uživatel
jana
18.12.2007, 00:59.48

a tuhle znáte?

Povedala Ciga Digi...Neznáš new keys na to Digi?! :)))
uživatel
djaligator
18.12.2007, 01:03.01

a tuhle znáte?-oprava!

Povedala Ciga Digi...Neznáš new keys na to Digi?!:)))
uživatel
djaligator