| 18.12.2007, 07:10.42 | |
Golden interstarSchanim nejnovější neoficiální software do Golden Interstar 8700 CRCI Premium.Mohl by sem dát někdo nákej odkaz kde ho najít?dík |
![]() aries |
| 18.12.2007, 07:12.57 | |
RE: Golden interstarMusíš se ale zaregistrovathttp://sat-gi.mafro.info/ R^ |
![]() Ji.sat |
| 18.12.2007, 07:14.38 | |
RE: Golden interstarDobrý dík. |
![]() aries |
| 18.12.2007, 07:20.18 | |
aries, neděláš dobřeposlední 2 softy jsou pěkný sra.č.ky, jinak se to nedá nazvat, radši neblbni a dej tam ten z 13.11. oni možná ani na Mafru poslední firmware nemají, poslední slátanina je tady, xpeed je z toho divokej Rvhttp://super-sat.org/ |
![]() poky1 |
| 18.12.2007, 07:37.29 | |
RE: Golden interstarTak ti dik,skusim najit ten stoho 13.11. a hodim ho tam kdyz rikas ze je dobrej |
![]() aries |
| 18.12.2007, 07:40.30 | |
RE: Golden interstarNemuzu ho najit,nemoch bys mi napsat presnejsi nazev? |
![]() aries |
| 18.12.2007, 07:42.53 | |
RE: Golden interstarTo neříkám jenom já, jsou i jiná fóra, zrovna jsem ho tam vracel, na poslední firmware -10Dec2007.zip se mi to restartovalo i 3 za minutu. RvNa ten z 13 se mi to nikdy nestalo. |
![]() poky1 |
| 18.12.2007, 07:45.04 | |
RE: Golden interstarDVB-TS8700CRCIPR-13Nov2007.zip :bigeyes: |
![]() poky1 |
| 18.12.2007, 07:48.55 | |
RE: Golden interstarDíkas. |
![]() aries |