Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 07:10.42

Golden interstar

Schanim nejnovější neoficiální software do Golden Interstar 8700 CRCI Premium.Mohl by sem dát někdo nákej odkaz kde ho najít?dík
uživatel
aries
18.12.2007, 07:12.57

RE: Golden interstar

Musíš se ale zaregistrovat
http://sat-gi.mafro.info/ R^
uživatel
Ji.sat
18.12.2007, 07:14.38

RE: Golden interstar

Dobrý dík.
uživatel
aries
18.12.2007, 07:20.18

aries, neděláš dobře

poslední 2 softy jsou pěkný sra.č.ky, jinak se to nedá nazvat, radši neblbni a dej tam ten z 13.11. oni možná ani na Mafru poslední firmware nemají, poslední slátanina je tady, xpeed je z toho divokej Rv
http://super-sat.org/
uživatel
poky1
18.12.2007, 07:37.29

RE: Golden interstar

Tak ti dik,skusim najit ten stoho 13.11. a hodim ho tam kdyz rikas ze je dobrej
uživatel
aries
18.12.2007, 07:40.30

RE: Golden interstar

Nemuzu ho najit,nemoch bys mi napsat presnejsi nazev?
uživatel
aries
18.12.2007, 07:42.53

RE: Golden interstar

To neříkám jenom já, jsou i jiná fóra, zrovna jsem ho tam vracel, na poslední firmware -10Dec2007.zip se mi to restartovalo i 3 za minutu. Rv
Na ten z 13 se mi to nikdy nestalo.
uživatel
poky1
18.12.2007, 07:45.04

RE: Golden interstar

DVB-TS8700CRCIPR-13Nov2007.zip :bigeyes:
uživatel
poky1
18.12.2007, 07:48.55

RE: Golden interstar

Díkas.
uživatel
aries