Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 07:30.02

Ferguson 5018 plus + TandT karta a modul - nejde.

Dobrý den, nahrál jsem si nový soft a nejde mi karta a ani modul, poradí někdo jaký soft nahrát, aby šla karta? Popřípadě mi ho prosím zašle na kartarna@gmail.com. Děkuji
uživatel
Pacanda
18.12.2007, 08:34.06

@Pacanda

Poslal jsen ti dva SW
uživatel
Rudolf
18.12.2007, 11:54.44

RE: Ferguson 5018 plus + TandT karta a modul -...

Díky moc!!! R^
uživatel
Pacanda