| 18.12.2007, 07:30.02 | |
Ferguson 5018 plus + TandT karta a modul - nejde.Dobrý den, nahrál jsem si nový soft a nejde mi karta a ani modul, poradí někdo jaký soft nahrát, aby šla karta? Popřípadě mi ho prosím zašle na kartarna@gmail.com. Děkuji |
![]() Pacanda |
| 18.12.2007, 08:34.06 | |
@PacandaPoslal jsen ti dva SW |
![]() Rudolf |
| 18.12.2007, 11:54.44 | |
RE: Ferguson 5018 plus + TandT karta a modul -...Díky moc!!! R^ |
![]() Pacanda |