| 18.12.2007, 08:27.19 | |
jen pro zajímavostN2 AC6 je prolomené, s Polsatem není problém, Digi už taky bylo, tak co se vlastně včera stalo, Azboxy taky KO, dnes nevím jak jsou na tom, co teda Rumuni vymysleli?Poláci se o sebe umí postarat, my se umíme akorát pěkně hádat. Prosím o reakce aspoň k tématu, předem díky. |
![]() poky1 |
| 18.12.2007, 08:31.25 | |
RE: jen pro zajímavostTo chce klídek.Den,dva a zas to povalí.Jinak přeji hezký den. R^ |
![]() Ji.sat |
| 18.12.2007, 08:33.56 | |
RE: jen pro zajímavostproboha, tohle jsem přece vůbec nechtěl, mě jsou keys ukradený |
![]() poky1 |
| 18.12.2007, 08:35.51 | |
RE: jen pro zajímavostMě jsou taky keys ukradený ale je pravda že by mě zajímalo co se to stalo..Je to podezřelé.. |
![]() Mipro |
| 18.12.2007, 08:40.25 | |
RE: jen pro zajímavostNo a o tom nikde ani čárka a to už jsem toho prolezl. |
![]() poky1 |
| 18.12.2007, 08:45.44 | |
RE: jen pro zajímavostvsak sme o tom pisali uz niekolko krat. Karty aktualizovane na rev ac6 su aktualne necitatelne, resp. nie je z nich mozne robit dump.Kluc, ktory bol pouzivany na vypocet idea kluca pre ECM, bol po prechode na rev ac6 nezmeneny a teda vycitany z kariet rev ac3. No a vcera zmenili kluc pre emm, takze ani au, ani vypocet kluca a teda ani idea kluc pre ecm |
![]() feri33 |
| 18.12.2007, 08:52.00 | |
feri33Díky R^ |
![]() poky1 |
| 18.12.2007, 09:32.04 | |
RE: jen pro zajímavosta jak to, ze Polsat, kterej jede uz nejakou dobu na AC6 normalne jede v AU a jsou i klice? |
![]() orbitfan |
| 18.12.2007, 09:47.54 | |
orbitfanpolsat od prechodu na rev AC6 3des key nemenil, preto ide au, preto su idea kluce pre ecm atdTazko ale povedat preco, na to by ti dokazal tusim odpovedat len technik, ktory to ma na starosti |
![]() feri33 |
| 18.12.2007, 10:15.38 | |
RE: jen pro zajímavostto je zajimavy, giganti jako D+ (do nedavno jelo) ci Premiera jedou doted AC6 taky .. a porad AU ci klice .. Digi udela zmenu a vyradi vse? To mas potvrzeny o tom Digi co pises? to teda neni sance uz .... |
![]() orbitfan |
| 18.12.2007, 10:15.38 | |
RE: jen pro zajímavostto je zajimavy, giganti jako D+ (do nedavno jelo) ci Premiera jedou doted AC6 taky .. a porad AU ci klice .. Digi udela zmenu a vyradi vse? To mas potvrzeny o tom Digi co pises? to teda neni sance uz .... |
![]() orbitfan |
| 18.12.2007, 10:48.18 | |
RE: jen pro zajímavostpokial nie je moznost robit dump, emu je skor neskor v tahu. Zavisi to uz potom len od sikovnosti konkretneho technika, ci vie, kedy a ako patricne opatrenie spravit. vid cw karty v3.47 cechlink slovaklink a zablokovane adresare |
![]() feri33 |