Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 08:27.19

jen pro zajímavost

N2 AC6 je prolomené, s Polsatem není problém, Digi už taky bylo, tak co se vlastně včera stalo, Azboxy taky KO, dnes nevím jak jsou na tom, co teda Rumuni vymysleli?
Poláci se o sebe umí postarat, my se umíme akorát pěkně hádat.
Prosím o reakce aspoň k tématu, předem díky.
uživatel
poky1
18.12.2007, 08:31.25

RE: jen pro zajímavost

To chce klídek.Den,dva a zas to povalí.Jinak přeji hezký den. R^
uživatel
Ji.sat
18.12.2007, 08:33.56

RE: jen pro zajímavost

proboha, tohle jsem přece vůbec nechtěl, mě jsou keys ukradený
uživatel
poky1
18.12.2007, 08:35.51

RE: jen pro zajímavost

Mě jsou taky keys ukradený ale je pravda že by mě zajímalo co se to stalo..Je to podezřelé..
uživatel
Mipro
18.12.2007, 08:40.25

RE: jen pro zajímavost

No a o tom nikde ani čárka a to už jsem toho prolezl.
uživatel
poky1
18.12.2007, 08:45.44

RE: jen pro zajímavost

vsak sme o tom pisali uz niekolko krat. Karty aktualizovane na rev ac6 su aktualne necitatelne, resp. nie je z nich mozne robit dump.
Kluc, ktory bol pouzivany na vypocet idea kluca pre ECM, bol po prechode na rev ac6 nezmeneny a teda vycitany z kariet rev ac3.
No a vcera zmenili kluc pre emm, takze ani au, ani vypocet kluca a teda ani idea kluc pre ecm
uživatel
feri33
18.12.2007, 08:52.00

feri33

Díky R^
uživatel
poky1
18.12.2007, 09:32.04

RE: jen pro zajímavost

a jak to, ze Polsat, kterej jede uz nejakou dobu na AC6 normalne jede v AU a jsou i klice?
uživatel
orbitfan
18.12.2007, 09:47.54

orbitfan

polsat od prechodu na rev AC6 3des key nemenil, preto ide au, preto su idea kluce pre ecm atd
Tazko ale povedat preco, na to by ti dokazal tusim odpovedat len technik, ktory to ma na starosti
uživatel
feri33
18.12.2007, 10:15.38

RE: jen pro zajímavost

to je zajimavy, giganti jako D+ (do nedavno jelo) ci Premiera jedou doted AC6 taky .. a porad AU ci klice .. Digi udela zmenu a vyradi vse? To mas potvrzeny o tom Digi co pises? to teda neni sance uz ....
uživatel
orbitfan
18.12.2007, 10:15.38

RE: jen pro zajímavost

to je zajimavy, giganti jako D+ (do nedavno jelo) ci Premiera jedou doted AC6 taky .. a porad AU ci klice .. Digi udela zmenu a vyradi vse? To mas potvrzeny o tom Digi co pises? to teda neni sance uz ....
uživatel
orbitfan
18.12.2007, 10:48.18

RE: jen pro zajímavost

pokial nie je moznost robit dump, emu je skor neskor v tahu. Zavisi to uz potom len od sikovnosti konkretneho technika, ci vie, kedy a ako patricne opatrenie spravit. vid cw karty v3.47 cechlink slovaklink a zablokovane adresare
uživatel
feri33