| 18.12.2007, 10:33.50 | |
Registracia TT kartyDobry den,hladam seriozneho brata z Ceska, ktory by mi zaregistroval Kartu TT. Na oplatku mozem zaregistrovat Skylink. |
![]() Feri8850 |
| 18.12.2007, 11:17.08 | |
čauto ti asi nebude nic platné karta tt funguje jen na uzemí čech |
![]() DjTommy |
| 18.12.2007, 11:28.47 | |
RE: Registracia TT kartyČo trpeš somariny. |
![]() gsat |
| 18.12.2007, 11:34.58 | |
RE: Registracia TT kartyNapiš mi na ladas@razdva .cz |
![]() sortimkv |
| 18.12.2007, 12:07.36 | |
DjTommyA jen v místě bydliště , viď :razz: |
![]() fram |
| 18.12.2007, 12:57.20 | |
RE: Registracia TT kartyKto by bol ochotny seriozne zaregistrovat moju kartu, nech mi napise na ***@gmail. com.Dakujem |
![]() Feri8850 |
| 18.12.2007, 16:23.14 | |
DjTommySice už nepíšeš samé hrubky, ale vyjde to nastejno. Rv ps: dám na tvé rady a protože také vlastním SK-linkovou kartu tak se přestěhuji. :crying: |
![]() poky1 |