Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 10:33.50

Registracia TT karty

Dobry den,hladam seriozneho brata z Ceska, ktory by mi zaregistroval Kartu TT. Na oplatku mozem zaregistrovat Skylink.
uživatel
Feri8850
18.12.2007, 11:17.08

čau

to ti asi nebude nic platné karta tt funguje jen na uzemí čech
uživatel
DjTommy
18.12.2007, 11:28.47

RE: Registracia TT karty

Čo trpeš somariny.
uživatel
gsat
18.12.2007, 11:34.58

RE: Registracia TT karty

Napiš mi na ladas@razdva .cz
uživatel
sortimkv
18.12.2007, 12:07.36

DjTommy

A jen v místě bydliště , viď :razz:
uživatel
fram
18.12.2007, 12:57.20

RE: Registracia TT karty

Kto by bol ochotny seriozne zaregistrovat moju kartu, nech mi napise na ***@gmail. com.Dakujem
uživatel
Feri8850
18.12.2007, 16:23.14

DjTommy

Sice už nepíšeš samé hrubky, ale vyjde to nastejno. Rv ps: dám na tvé rady a protože také vlastním SK-linkovou kartu tak se přestěhuji. :crying:
uživatel
poky1