| 18.12.2007, 11:22.34 | |
Dreamsky 6000 ??Mám jej asi 3 měsíce, neví někdo jestli se na něm dá něcoze pštrosů, nebo to mám vyměnit, a za co ?? do 4000,- okolí Brna..BK |
![]() 710nav |
| 18.12.2007, 12:00.54 | |
RE: Dreamsky 6000 ??Jde na něm všechno.Dobrej stroj. |
![]() Miros |
| 18.12.2007, 12:48.07 | |
DSR 6000Kde so to dá najít ,jak na to ...?? corridax@centrum.czĎ... |
![]() 710nav |
| 18.12.2007, 14:42.44 | |
RE: Dreamsky 6000 ??http://www.gt.by/files.php?f=ZmlsZXMv0e%2Fz8u3o6u7i%2B%2Bhttp://domain914546.sites.fasthosts.com/downloads/Dreamsky/Ug8OXx6OLl8PsgRHJlYW1Ta3kv |
![]() Miros |
| 18.12.2007, 17:55.15 | |
for: Mirosstačí to tovární zálohovat a do 6000 stáhnout jen to poslední ze 14.12.2007 cx - gs 1v1.95 dreamsky ,,???nebo musím i něco z předešlých ??? dík |
![]() 710nav |
| 18.12.2007, 20:19.23 | |
RE: Dreamsky 6000 ??Stačí,mělo by to jít. |
![]() Miros |