Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.12.2007, 11:22.34

Dreamsky 6000 ??

Mám jej asi 3 měsíce, neví někdo jestli se na něm dá něco
ze pštrosů, nebo to mám vyměnit, a za co ?? do 4000,-
okolí Brna..BK
uživatel
710nav
18.12.2007, 12:00.54

RE: Dreamsky 6000 ??

Jde na něm všechno.Dobrej stroj.
uživatel
Miros
18.12.2007, 12:48.07

DSR 6000

Kde so to dá najít ,jak na to ...?? corridax@centrum.cz
Ď...
uživatel
710nav
18.12.2007, 14:42.44

RE: Dreamsky 6000 ??

http://www.gt.by/files.php?f=ZmlsZXMv0e%2Fz8u3o6u7i%2B%2Bhttp://domain914546.sites.fasthosts.com/downloads/Dreamsky/Ug8OXx6OLl8PsgRHJlYW1Ta3kv
uživatel
Miros
18.12.2007, 17:55.15

for: Miros

stačí to tovární zálohovat a do 6000 stáhnout jen to poslední ze 14.12.2007 cx - gs 1v1.95 dreamsky ,,???
nebo musím i něco z předešlých ??? dík
uživatel
710nav
18.12.2007, 20:19.23

RE: Dreamsky 6000 ??

Stačí,mělo by to jít.
uživatel
Miros