Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.12.2007, 10:46.52

SKYSTAR HD2

http://www.technisat.de/indexe33d.html?nav=PC_Produkte,de,76-215
Má již někdo zkušenosti s touto kartou? Vypadá dost odlišně od první verze. Co redakce, nechystáte nějakou recenzi jako minule?
uživatel
arns
19.12.2007, 15:40.45

Re:

Já vlastním SkyStar HD. Můj osobní názor je, že se jedná pouze o novou revizi, protože na SS HD nevyšly vůbec nové ovladače, takže to asi řešili novým hardwarem (ale můžu se mýlit). Jinak ta karta mi dala pěkně zabrat, už jsem ji chtěl vrátit, ale asi po 14 dnech laborování plná spokojenost včetně motorického natáčení paraboly, příjmu HD kanálů a EMU. Používám DVBViewer PRO + Vplug, vše nejnovější verze, průběžně updatuji. Příjem 75°E až 28°W (na 30°W mi už stíní komín vedlejšího činžáku). Pokud by chtěl někdo k této kartě bližší info poradím nebo založte nové vlákno.
uživatel
cz136215
19.12.2007, 15:57.03

RE: SKYSTAR HD2

Taky mě vadí bídná podpora SS HD. Já si to rozchodil v Mediaportalu. Funguje mi jak natáčení, tak CI slot. Sice to byla laboratoř, ale jede to. No až SS HD2 někde budou mít, určitě zakoupím a podám info.
uživatel
arns