Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 13:37.57

Jak to bude s Tv Joj?

Jak to bude s Tv Joj u gitalu?Zvažuji změnu tarifu na StandartCZ.Bude Joj součástí tarifu Standart CZ? Aby to nedopadlo jako u nových registrací.
uživatel
tomek
10.01.2008, 13:41.30

RE: Jak to bude s Tv Joj?

To určiťe áno aj s STV.
uživatel
Jupi
10.01.2008, 13:54.02

RE: Jak to bude s Tv Joj?

... a doplatíte dalších 200,-Kč :O a tak postupně za každý další ne-pay program :laughing: a již nyní je to nejdražší pay služba v čr ;P super kvalita stanice cs link ;P
uživatel
vodnar