| 10.01.2008, 18:05.44 | |
hbo zvukprosim o radu mam homecast na Digi hbo mi nejde čeština angličtina ok ale čeština mi piše žadny zvuk jaky je audio pid video pid |
![]() stanik |
| 10.01.2008, 18:17.52 | |
??????Prečo nové vlákno?? Skleroza???!! |
![]() vito1 |
| 10.01.2008, 18:31.19 | |
RE: hbo zvukAPID 844 |
![]() sekop |