Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 18:14.09

Premium X 7100cg

Mám PremiumX 7100CG a nejdou mi všechny premiere i když jsem je zkoušel znova naskenovat. Jdou jenom některé!!! Poradí někdo??Dík
uživatel
Hanz
10.01.2008, 19:24.12

RE: Premium X 7100cg

Všechny programy na PW Ti nepůjdou, neumožňuje to paměťová kapacita PX 7100 CG, musíš si pořídit vhodný modul a to buď Predátora nebo Diablo a dát do nich tu správnou náplň, potom nebudeš mít tento problém.
uživatel
klokan49