| 10.01.2008, 18:14.09 | |
Premium X 7100cgMám PremiumX 7100CG a nejdou mi všechny premiere i když jsem je zkoušel znova naskenovat. Jdou jenom některé!!! Poradí někdo??Dík |
![]() Hanz |
| 10.01.2008, 19:24.12 | |
RE: Premium X 7100cgVšechny programy na PW Ti nepůjdou, neumožňuje to paměťová kapacita PX 7100 CG, musíš si pořídit vhodný modul a to buď Predátora nebo Diablo a dát do nich tu správnou náplň, potom nebudeš mít tento problém. |
![]() klokan49 |