| 10.01.2008, 19:12.30 | |
Nova Cinemai když ji nemám moc v oblibě tak dnes ve 21:00hod Dům za všechny peníze podle mě výborná komedie s T.Hanksem a jestli ne tak mě nekamenujte |
![]() constans |
| 10.01.2008, 20:16.10 | |
RE: Nova CinemaDík,že jsi to napsala.Z upoutávek v týdnu to vypadalo celkem dobře a dnes jsem na to zapoměl. :))) |
![]() Jarous |
| 10.01.2008, 20:23.24 | |
RE: Nova CinemaJe to fakt dobrý všem kdo někdy opravovali starý barák to něco řekne na co šáhnou to upadne atd... :bomb: |
![]() constans |
| 10.01.2008, 21:35.36 | |
Nova Cinema.Opravdu zdařilá komedie-díky za tip. |
![]() BIDLO |
| 10.01.2008, 22:45.59 | |
RE: Nova CinemaTak to jsem ráda že jsem vás nezklamala ;) |
![]() constans |