Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 19:12.30

Nova Cinema

i když ji nemám moc v oblibě tak dnes ve 21:00hod Dům za všechny peníze podle mě výborná komedie s T.Hanksem a jestli ne tak mě nekamenujte
uživatel
constans
10.01.2008, 20:16.10

RE: Nova Cinema

Dík,že jsi to napsala.Z upoutávek v týdnu to vypadalo celkem dobře a dnes jsem na to zapoměl. :)))
uživatel
Jarous
10.01.2008, 20:23.24

RE: Nova Cinema

Je to fakt dobrý všem kdo někdy opravovali starý barák to něco řekne na co šáhnou to upadne atd... :bomb:
uživatel
constans
10.01.2008, 21:35.36

Nova Cinema.

Opravdu zdařilá komedie-díky za tip.
uživatel
BIDLO
10.01.2008, 22:45.59

RE: Nova Cinema

Tak to jsem ráda že jsem vás nezklamala ;)
uživatel
constans