| 11.01.2008, 07:49.09 | |
OPENBOXy řada X-7xxJe mezi vámi někdo, kdo některý z této řady vlastní ? Dá se tady (ČR) koupit (zajímal by mě X-730).Dík. |
![]() Jaivanecek |
| 11.01.2008, 08:37.28 | |
RE: OPENBOXy řada X-7xxCZ a SK este asi nie..ale da sa kupit tu..http://www.sat-pc-welt.de/index.php |
![]() jdodo |
| 11.01.2008, 10:06.21 | |
RE: OPENBOXy řada X-7xxtrošku prepálená cena, ale inak pre nemcov OK.Medzi rečou mal by stáť 150 Dolárov nie Euro!!! |
![]() dempsey |