Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 07:49.09

OPENBOXy řada X-7xx

Je mezi vámi někdo, kdo některý z této řady vlastní ? Dá se tady (ČR) koupit (zajímal by mě X-730).
Dík.
uživatel
Jaivanecek
11.01.2008, 08:37.28

RE: OPENBOXy řada X-7xx

CZ a SK este asi nie..ale da sa kupit tu..http://www.sat-pc-welt.de/index.php
uživatel
jdodo
11.01.2008, 10:06.21

RE: OPENBOXy řada X-7xx

trošku prepálená cena, ale inak pre nemcov OK.Medzi rečou mal by stáť 150 Dolárov nie Euro!!!
uživatel
dempsey