| 11.01.2008, 09:59.49 | |
Zase Gital a neschopnost!Tarif Základ (ČT,Prima,Nova,Public) - neomez. 20.04.2007 bez omezeníAkce - Tarif ČT - 1 rok 20.04.2007 20.04.2010 Co říkáte tomuhle, na jedné kartě aktivní 2 tarify(vinou Gitalu) a výsledek je. že za STV a Novu Cinema je doplatek 1400Kč místo 200Kč. Nejvíce se mi líbí tarif ČT na rok s platností do 2010. Technické oddělení to řeší už 3den. |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 10:14.56 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!nejspíš slušnej oddíl...ať krachnou i s TaT! |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 10:17.06 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!Zdar, jj STS Chvojkovice Brod hadr, už nevím co mám majiteli říct. Dovolat se na zákaznickou linku je minimálně na 20 minut. :fuming: |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 11:15.12 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!Já to dobře znám. ;) Pochopitelně jsem to tak nemyslel,jen jsem od ráno tochu nastartován.Karty jsou předražené jako tur a služby otřesné.O tom telefonování do centra vím své.Zrovna dnes řešim TV rozvod do bytovky o devíti bytech.Všichni se dohodli na DVB-S až na jednoho.Tak to krásně vychází na MultiSwitch,ale ty karty,těch prachů.Vesměs chcou všichni pouze základ s CT4 a Cinemou atd.Nevim,jestli nemam kapnout božskou a říct jim o květnovém přechodu na DVB-T na Kleti. |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 11:18.31 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!Asi správná volba, ale pokud se bude poté vysílat DVB-T v Mpeg4 co pak? |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 11:22.24 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!udělám DVB-S,nové rozvody,zásuvky,nainstaluju loginu na Klet a prdim na to.Potřebuju koupit nový auto a peníze se hodí...... |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 11:28.12 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!DVB-S je jistota, když vezmeš v úvahu Domažlicko. R^ |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 11:50.18 | |
pokyv dvb-t se dočasně mpeg4 ruší...min. na dva roky......z pramene z Posázaví |
![]() cb21 |
| 11.01.2008, 11:53.09 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!Jenže tady v Kocourkově je možné všechno, DVB-T v Čechách nevěřím. :crying: |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 11:57.03 | |
Kocourkov...já věřim,ale mýlit se může každý,učenec i nevzdělanej blbec,mýlí se i ministři. |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 11:59.32 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!Mimochodem, až budeš brát to nové auto, vem rovnou dvě, já ti jedno rád zajedu. R^ :)) |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 12:05.39 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!když si ho zaplatíš,klidně.VW Caddy Life |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 12:09.32 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!O placení jsem přece nikde nic nepsal. Jinak Gital se probral a už to dali dopořádku, jde vidět že se slušností se u nás nikam nedostaneš, použil jsem pádnější argumenty, czech šmejd atd.. :lookaround: |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 12:58.54 | |
pokyMej se,přeji fajn sobotu a neděli.S |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 13:00.48 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!Ty taky, ale budu asi muset pracovat. :dead: čau, zase někdy :) |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 14:33.52 | |
4saxonI když jim pak naskočí dvb-t, budou tam mít tolik programů, jako ze satu? DVB-T beru jako doplněk k mobilnímu příjmu tv třeba v karavanu, autě, notebooku nebo v budoucnu třeba v mobilu. Ale sat mají navždy lepší, říkám jim to normálně. P.S. Ještě, že toho devátého moc dlouho nepřemlouvali.. :))) Ahoj |
![]() Tomik535 |
| 11.01.2008, 16:58.22 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!tyhle lidi znaji satelit akorát z písničky od Petra Kotvalda.DVB-T budu dávat všude kam dávam DVB-S.V domácnosti by měli být dva druhy TV signálu.V každém bytě bude jako hlavní obývák s DVB-S+T a v ostatních místnostech/děti,ložnice/ pouze DVB-T. |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 17:30.12 | |
Včerajsem aktivoval přes internet NC+STV,za 2 min. to naskočilo.Když vím ,že se nedovolám,proč to zkoušet furt dokola,není jiná cesta? |
![]() spyko |
| 11.01.2008, 17:38.14 | |
V TaT...je,určitě.Každému zakazníkovi vysvětlit význam záložky "Správa uživatele a karty".Bohužel jsou tací jedinci, co internet nemají,nebo uvedenou činnost nezvládnou.Někdy z toho mám strach si zapnout telefon.A vést si agendu v této činnosti za všechny zákazníky,to je už slušná administrativa.... |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 18:43.46 | |
re:I pro tyto důvody mám druhý (soukromý) mobil(číslo měním, co půl roku).. |
![]() Tomik535 |
| 11.01.2008, 18:52.46 | |
tomJá si ho pořizovat nechci,chci těmto problémum raději předejít.Uplně snadné to teda není.... |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 19:27.08 | |
RE: Zase Gital a neschopnost!prechod zo základu na standard za 200 kč, mi ihneď nabehla nova cinema, asi po 2 dňoch stv 2 a stále čakam na stv 1 a nič možno to potrvá ďalších zopár dní. Ja už som si zvykol na neschopnosť niektorých na tomto svete. :) |
![]() Tami |
| 11.01.2008, 22:56.25 | |
@TamiStačí napsat email s číslem karty, oni Ti pošlou prioritní zápis, ale musíš to mít zaplé na českých programech. R^ |
![]() poky1 |