Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 09:59.49

Zase Gital a neschopnost!

Tarif Základ (ČT,Prima,Nova,Public) - neomez. 20.04.2007 bez omezení
Akce - Tarif ČT - 1 rok 20.04.2007 20.04.2010
Co říkáte tomuhle, na jedné kartě aktivní 2 tarify(vinou Gitalu) a výsledek je. že za STV a Novu Cinema je doplatek 1400Kč místo 200Kč. Nejvíce se mi líbí tarif ČT na rok s platností do 2010.
Technické oddělení to řeší už 3den.
uživatel
poky1
11.01.2008, 10:14.56

RE: Zase Gital a neschopnost!

nejspíš slušnej oddíl...
ať krachnou i s TaT!
uživatel
Saxon
11.01.2008, 10:17.06

RE: Zase Gital a neschopnost!

Zdar, jj STS Chvojkovice Brod hadr, už nevím co mám majiteli říct. Dovolat se na zákaznickou linku je minimálně na 20 minut. :fuming:
uživatel
poky1
11.01.2008, 11:15.12

RE: Zase Gital a neschopnost!

Já to dobře znám. ;) Pochopitelně jsem to tak nemyslel,jen jsem od ráno tochu nastartován.Karty jsou předražené jako tur a služby otřesné.O tom telefonování do centra vím své.
Zrovna dnes řešim TV rozvod do bytovky o devíti bytech.Všichni se dohodli na DVB-S až na jednoho.Tak to krásně vychází na MultiSwitch,ale ty karty,těch prachů.Vesměs chcou všichni pouze základ s CT4 a Cinemou atd.Nevim,jestli nemam kapnout božskou a říct jim o květnovém přechodu na DVB-T na Kleti.
uživatel
Saxon
11.01.2008, 11:18.31

RE: Zase Gital a neschopnost!

Asi správná volba, ale pokud se bude poté vysílat DVB-T v Mpeg4 co pak?
uživatel
poky1
11.01.2008, 11:22.24

RE: Zase Gital a neschopnost!

udělám DVB-S,nové rozvody,zásuvky,nainstaluju loginu na Klet a prdim na to.Potřebuju koupit nový auto a peníze se hodí......
uživatel
Saxon
11.01.2008, 11:28.12

RE: Zase Gital a neschopnost!

DVB-S je jistota, když vezmeš v úvahu Domažlicko. R^
uživatel
poky1
11.01.2008, 11:50.18

poky

v dvb-t se dočasně mpeg4 ruší...min. na dva roky......z pramene z Posázaví
uživatel
cb21
11.01.2008, 11:53.09

RE: Zase Gital a neschopnost!

Jenže tady v Kocourkově je možné všechno, DVB-T v Čechách nevěřím. :crying:
uživatel
poky1
11.01.2008, 11:57.03

Kocourkov

...já věřim,ale mýlit se může každý,učenec i nevzdělanej blbec,mýlí se i ministři.
uživatel
Saxon
11.01.2008, 11:59.32

RE: Zase Gital a neschopnost!

Mimochodem, až budeš brát to nové auto, vem rovnou dvě, já ti jedno rád zajedu. R^ :))
uživatel
poky1
11.01.2008, 12:05.39

RE: Zase Gital a neschopnost!

když si ho zaplatíš,klidně.VW Caddy Life
uživatel
Saxon
11.01.2008, 12:09.32

RE: Zase Gital a neschopnost!

O placení jsem přece nikde nic nepsal. Jinak Gital se probral a už to dali dopořádku, jde vidět že se slušností se u nás nikam nedostaneš, použil jsem pádnější argumenty, czech šmejd atd.. :lookaround:
uživatel
poky1
11.01.2008, 12:58.54

poky

Mej se,přeji fajn sobotu a neděli.S
uživatel
Saxon
11.01.2008, 13:00.48

RE: Zase Gital a neschopnost!

Ty taky, ale budu asi muset pracovat. :dead: čau, zase někdy :)
uživatel
poky1
11.01.2008, 14:33.52

4saxon

I když jim pak naskočí dvb-t, budou tam mít tolik programů, jako ze satu? DVB-T beru jako doplněk k mobilnímu příjmu tv třeba v karavanu, autě, notebooku nebo v budoucnu třeba v mobilu. Ale sat mají navždy lepší, říkám jim to normálně. P.S. Ještě, že toho devátého moc dlouho nepřemlouvali.. :))) Ahoj
uživatel
Tomik535
11.01.2008, 16:58.22

RE: Zase Gital a neschopnost!

tyhle lidi znaji satelit akorát z písničky od Petra Kotvalda.
DVB-T budu dávat všude kam dávam DVB-S.V domácnosti by měli být dva druhy TV signálu.V každém bytě bude jako hlavní obývák s DVB-S+T a v ostatních místnostech/děti,ložnice/ pouze DVB-T.
uživatel
Saxon
11.01.2008, 17:30.12

Včera

jsem aktivoval přes internet NC+STV,za 2 min. to naskočilo.Když vím ,že se nedovolám,proč to zkoušet furt dokola,není jiná cesta?
uživatel
spyko
11.01.2008, 17:38.14

V TaT

...je,určitě.Každému zakazníkovi vysvětlit význam záložky "Správa uživatele a karty".Bohužel jsou tací jedinci, co internet nemají,nebo uvedenou činnost nezvládnou.
Někdy z toho mám strach si zapnout telefon.A vést si agendu v této činnosti za všechny zákazníky,to je už slušná administrativa....
uživatel
Saxon
11.01.2008, 18:43.46

re:

I pro tyto důvody mám druhý (soukromý) mobil(číslo měním, co půl roku)..
uživatel
Tomik535
11.01.2008, 18:52.46

tom

Já si ho pořizovat nechci,chci těmto problémum raději předejít.Uplně snadné to teda není....
uživatel
Saxon
11.01.2008, 19:27.08

RE: Zase Gital a neschopnost!

prechod zo základu na standard za 200 kč, mi ihneď nabehla nova cinema, asi po 2 dňoch stv 2 a stále čakam na stv 1 a nič možno to potrvá ďalších zopár dní. Ja už som si zvykol na neschopnosť niektorých na tomto svete. :)
uživatel
Tami
11.01.2008, 22:56.25

@Tami

Stačí napsat email s číslem karty, oni Ti pošlou prioritní zápis, ale musíš to mít zaplé na českých programech. R^
uživatel
poky1